Drzewa z BP

Jeden projekt - jeden wątek. Wątki będą systematycznie uzupełniane o ankiety pomagające wyrazić opinię o projekcie z kryteriami: NIEZBĘDNY, POTRZEBNY, NEUTRALNY, ZBĘDNY, SZKODLIWY. Jest to jedyna forma oceny projektów i wszelkie posty wartościujące projekt w samej dyskusji będą przez moderatorów usuwane. Dyskusja ma dotyczyć wyłącznie kształtu projektu.
AliBaba
osadnik
osadnik

Re: Drzewa z BP

Post autor: AliBaba » 06 lis 2017, 19:13

Ja tez nie rozumiem dlaczego akurat posadzono trzeba przy Pamietnej, gdzie rownolegle jest szpaler drzew.

A tak przy okazji, to ciekawe ile aut przejezdza tamtedy codziennie?

werka
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Post autor: werka » 06 lis 2017, 15:43

Witam,
Szaleństwo sadzenia, po prostu głowę urywa😕. Na ulicy Sarmackiej na wysokości nr 1 i 6, jest to najbardziej zaniedbany odcinek tej ulicy choć w bezpośrednim położeniu z Al. Wilanowska, posadzono aż 7 drzewek-miotełek. Do tej pory nie było tu ani jednego drzewa. Mamy sukces. Udajemy, ze jest parkowo bezpośrednio przy Osi Królewskiej, reszta nieważna. Parkowanie na tej ulicy to temat nie do ogarnięcia zarówno dla gminy jak i straży miejskiej.
Natomiast ulica Pamiętna nowo wybudowana jest obsadzona na bogato, choć tam zielono dookoła.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 20 paź 2017, 8:02

Ja bardzo przepraszam, ale to chyba nie ten temat...

karolina84
bywalec
bywalec

Post autor: karolina84 » 20 paź 2017, 1:32

Tom pisze:
12 wrz 2017, 15:39
Będą drzewa z projektu Parkowe Ulice...
http://www.wilanow.pl/2012-12-05-15-03- ... t-warszawy
To w ramach waszego cudownego projektu trawę przy Hlonda obrócono w mierzwę? Super. Marzyły się nam wielkie drzewa. A może zakaz parkowania na Zdrowej?! A może tak egzekwowanie na Branickiego?! Nigdy tam SM nie widziałam, równocześnie na prywatnej ulicy gdzie stanęłam na sekundę żeby odebrać telefon po chwili pojawiła się straż. Na szczęście do garażu nie gonili ale może zajęliby się drogami w ich kompetencji?! Na Branickiego tych aut dużo i wszystkie na zakazie! :evil:

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 19 paź 2017, 20:44

Informacja o chryzantemach zniknęła :shock:

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 19 paź 2017, 15:18

Mój trzeci wpis w dniu dzisiejszym (wyczerpałam limit): Informacja ze strony Urzędu Dzielnicy na fb: w ramach projektu "Parkowe ulice MW" sadzone są duże krzewy i drzewa na terenie Miasteczka Wilanów. Kalina pojawiła się wzdłuż ul. Worobczuka, chryzantemy w Osi Królewskiej, a czeremchy zwyczajne wzdłuż ul. Pamiętnej.

Nie wiedziałam, że chryzantemy to duże drzewa. Bo taki był sens tego projektu. Nie dokończono mostka edukacyjnego, nie wybudowano placu zabaw, a lato minęło, sadzone są kwiaty zamiast dużych drzew, członkowie Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego nie mogą zgłaszać projektów. A potem jest zdziwienie, że mieszkańcom już nawet głosować się nie chce.

Slavko
bywalec
bywalec

Post autor: Slavko » 19 paź 2017, 11:32

Czy ktoś wie gdzie można znaleźć projekt który został zaakceptowany do realizacji. Na stronie BP jest informacja ze został przyjęty i we wrześniu będzie przetarg na realizacje. Swoją droga szukam tez info co z przetargiem i kiedy realizacja. Z góry dziękuje za pomoc.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 12 wrz 2017, 15:49

A miało ich nie być? Czy to znaczy, że 48 dużych drzew zostało zamienionych na 39 krzewów?

Awatar użytkownika
Tom
Kontaktowanie:

Drzewa z BP

Post autor: Tom » 12 wrz 2017, 15:39

Będą drzewa z projektu Parkowe Ulice...
http://www.wilanow.pl/2012-12-05-15-03- ... t-warszawy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja 2017”