DANE - spis sklepów i usług w MW

Uwagi o usługach i handlu, ale bez reklam i lipnych poleceń...
Awatar użytkownika
Chris
autochton
autochton

Re: DANE - spis sklepów i usług w MW

Post autor: Chris » 13 kwie 2012, 15:40

Idąc dziś ulicą Branickiego obok "Branickiego 9" zauważyłem, że powstaje tam... Pub!
Bilard, bar, stoliki, normalnie byłem w takim szoku, że nie pomyślałem o zrobieniu fotki :)

JacekB2
bywalec
bywalec

Post autor: JacekB2 » 21 kwie 2011, 20:48

Obrazek

Bardzo miła mobilna kosmetyczka polecam :)
Załączniki
mobilny gabinet.jpg
Bardzo miła kosmetyczka polecam :)
Pozdrawiam,
Jacek

Awatar użytkownika
Chris
autochton
autochton

Post autor: Chris » 12 sty 2011, 18:19

Być może w końcu ostatni lokal usługowy przy Sarmackiej 20 zostanie otwarty (tam gdzie kiedyś przymierzał się Chińczyk).

Nie wiem jak Wy, ale ja z radości nie będę skakać bo nowy lokal to:
http://www.casanova.com.pl/
...szkoda, że nie gastronomia :(

Awatar użytkownika
tob
autochton
autochton

Post autor: tob » 05 gru 2010, 10:23

tob pisze:logo nowej Żabki, na początku Sarmackiej kierując się do Al.Wilanowskiej już wisi.
Tuż obok Yego.
Idealne miejsce, na szlaku komunikacyjnym dużej części mieszkańców i pracowników MW. Już się nie mogę doczekać, i na pewno nie tylko ja :-/ Jeszcze jakaś kawiarnia w tej okolicy mogłaby powstać, jedna powstaje już i na tygodniach ma być otwarta w Apartamentach Impresja Sarmacka 10C (w kierunku AL. Rp od strony Osi Królewskich)
i Żaba na początku Sarmackiej otwarta ;)

A kolejna jaka zostanie w Miasteczku otwarta znajduje się obok Chlebusia

Awatar użytkownika
deps
bywalec
bywalec

Post autor: deps » 16 lis 2010, 22:11

Chris, powstała nowa kwiaciarnia jakies parę tyg temu w miejscu niedoszłej herbaciarni tzn na Osi Królewskiej obok winiarni, weszłam zerknąć i nawet nieźle się prezentuje :) pzdr.

Awatar użytkownika
Chris
autochton
autochton

Post autor: Chris » 16 lis 2010, 19:23

A ja sobie idę dziś ulicą Kazachską i widzę 2 nowe lokale (to chyba jest Kryształ Wilanowa, a może i nie...tam gdzie "Chlebuś").
Jeden to ... kolejna Żabka :)
A drugi to ...no właśnie... myślałem że kwiaciarnia, ale to.. atelier florystyczne (czy jakoś tak) :)

Kwiaciarni mi brakuje w miasteczku i mam nadzieję, że atelier florystyczne to nie to samo co kwiaciarnia tylko, że z cenami 200% :)
A Żabka...chyba postanowiła zdominować Miasteczko Wilanów...i obawiam się, że narzucić swoje ceny (niektóre z kosmosu).

Awatar użytkownika
deps
bywalec
bywalec

Post autor: deps » 20 paź 2010, 21:47

tob pisze:logo nowej Żabki, na początku Sarmackiej kierując się do Al.Wilanowskiej już wisi.
Tuż obok Yego.
Idealne miejsce, na szlaku komunikacyjnym dużej części mieszkańców i pracowników MW. Już się nie mogę doczekać, i na pewno nie tylko ja :-/ Jeszcze jakaś kawiarnia w tej okolicy mogłaby powstać, jedna powstaje już i na tygodniach ma być otwarta w Apartamentach Impresja Sarmacka 10C (w kierunku AL. Rp od strony Osi Królewskich)
Byłam dzisiaj zorientować się w tej kawiarence obok przyszłej przychodni i fajnie to wyglada tylko jak narazie pusto tam, ale co mi sie spodobalo to : fajny kącik dla dzieci do zabaw, menu tez niczego sobie. Fajnie , że takie miejsca powstają u nas w Miasteczku, robi się tu coraz fajniej i przyjemniej :)

Awatar użytkownika
deps
bywalec
bywalec

Post autor: deps » 15 paź 2010, 13:44

Nowa kawiarenka tez powstaje w tym samym budynku na Kazachskiej 1 co China Garden, wisi baner - wkrótce otwarcie, fajnie :)

Awatar użytkownika
tob
autochton
autochton

Post autor: tob » 15 paź 2010, 9:31

logo nowej Żabki, na początku Sarmackiej kierując się do Al.Wilanowskiej już wisi.
Tuż obok Yego.

Awatar użytkownika
vovinam
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

sporty i sztuki walki na Wilanowie

Post autor: vovinam » 25 wrz 2010, 22:37

Od roku 2009, w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej 28 / 30 działa sekcja Związku Sportowego Viet Vo Dao.
Prowadzimy m.in.
Dla dzieci – Vovinam VVD ( azjatycki sport olimpijski ) www.vovinam.q4.p
Dla dorosłych - Viet Vo Dao, tradycyjna sztuka walki i samoobrona www.bachlong.q4.pl
Dla kobiet – Viet Tai Chi -połączone z samoobroną kobiet www.viettaichi.pl
Dla służb mundurowych – Kem Vo Combat – system walki wręcz dla służb mundurowych ( vide Krav Maga – www.kemvocombat.pl
Treningi prowadzi trener Ryszard Jóźwiak – 40 lat praktyki w sztukach walki, trener Kadry Polski ZS VVD. Licencjonowany instruktor Polskiego Związku Służb Mundurowych.
Co oferujemy :
- wysoki standard zajęć,
- materiały szkoleniowe,
- udział stażach, obozach krajowych i międzynarodowych z mistrzami wietnamskich sztuk walki,
- udział w zawodach krajowych i międzynarodowych,
- możliwość zdobywania międzynarodowych stopni szkoleniowych ( cap, Dang ).
Działamy w Polsce od 1980 roku !
Zapraszamy w poniedziałki i środy 18.30 -20.00
vvd.jozwiak@op.pl, Tel. 504 614 004 Ryszard Jóźwiak

Awatar użytkownika
tob
autochton
autochton

Post autor: tob » 29 cze 2010, 9:55

po otwarciu al.wilanowskiej, tj za 2 tygodnie, bedzie mozna jezdzic(autem) skrotem za os. arbuzowa, dojezdza sie do ul. Nowoursynowskiej obok SGGW. No ale ja np. nie mam auta. Czasami wracajac z ursynowa rowerem lub pieszo wybieram tenze skrot. Od SGGW do al.wilanowskiej/sobieskiego/al.rp to 15-20min pieszo, rowerem 10min.

Tutejszy
przybysz
przybysz

Post autor: Tutejszy » 29 cze 2010, 9:08

chyba się coś komuś pomyliło, to jest forum usług w miasteczku a nie na ursynowie. dodam że na ursynów jedzie się obecnie co najmniej 30 min.
Ja skorzystałem z pralniwilanow na Rzeczypospolitej i przyznam że jestem mile zaskoczony, uprasowali mi koszule dali rabat sami z siebie i jeszcze zaproponowali że ja nie mam czasu odebrać to odwiozą. Takich nam trzeba!
Tutejszy :mrgreen:

Pralnia LiLi
przybysz
przybysz

Post autor: Pralnia LiLi » 28 cze 2010, 19:07

Zapraszam do skorzystania z usług pralni samoobsługowej LiLi na warszawskim Ursynowie lub zlecić pranie przez telefon.

W naszej pralni możesz urządzić prawdziwe, wielkie pranie - szybko, łatwo i przyjemnie. Upierzesz zarówno swoje drobne rzeczy jak skarpetki, majtki, koszulki, jak i większe ubrania, spodnie, kurtki, pościel, obrusy itp. Do Twojej dyspozycji jest 5 pralek o pojemności do 6 kg oraz 5 suszarek renomowanej firmy Speed Queen. Już w 1 godzinę upierzesz i wysuszysz swoje ubrania (pranie 30 minut, suszenie 30 minut). U nas możesz korzystać z własnych proszków, płynów, odplamiaczy lub kupić odpowiednią ilość na miejscu. Jeśli chcesz - za niewielką opłatą - możemy wykonać wszystko za Ciebie. Wystarczy, że dostarczysz pranie i umówisz się na jego odbiór. Dodatkowo możesz również zlecić nam prasowanie Twoich ubrań, obrusów, pościeli itp.

PRANIE NA TELEFON - DOOR TO DOOR
Jeśli nie masz czasu przyjechać do pralni, to możesz zlecić pranie przez telefon. W ramach tej usługi odbieramy Twoje brudne pranie pod wskazanym adresem, pierzemy, suszymy, prasujemy i w dogodnych dla Ciebie godzinach odwozimy czyste rzeczy. Cena usługi jest indywidualnie ustalana w zależności od odległości. Aby skorzystać z oferty wystarczy zadzwonić na numer telefonu 602-344-793. Do usłyszenia!

Adres: Surowieckiego 12A, Warszawa-Ursynów http://www.pralniasamoobslugowa.com

Awatar użytkownika
tob
autochton
autochton

Post autor: tob » 16 cze 2010, 0:03

a Marlo na Rycerstwa Polskiego - z na przeciwko poczty, został zamknięty (wisi karta z info: sklep przeniesiony na Klimczaka 5, do tego na Rycerstwa miałem bliżej). No ale fajnie, że godziny otwarcia zostały wydłużone, w potrzebie można się przejść do Kryształu Wilanowa.
co z tą Żabą, już czas najwyższy na jej obecność u nas, szyld powiesili jeszcze w kwietniu, to nasze osiedle to troche jak ZOMBI :roll: aha, kiosk Ruch obok Poczty został zlikwidowany :-|

Awatar użytkownika
arthuro
bywalec
bywalec

Post autor: arthuro » 15 cze 2010, 19:07

Yes, yes!!! Marlo rules!!! ;) Ale co Zabka bez piwa??? Nie to jakies jaja chyba sa??? Zydom chyba palma odbila! Niech sobie meczet tam w lokalu otworza! Zabka, to wogole powinna byc u nas calodobowa, tak ja ta Minutka! Fajnie by bylo tak w nocy moc sobie w bamboszach po browarek skoczyc za rogiem, bo do Orlena na Powsinskiej, to troche daleko i taxowke trzeba zawsze brac! :mrgreen: Sorrki, zartuje oczywiscie ale teraz na serio... Kierowniku Zabki, spakuj regaly i przeprowadz sie do innego lokalu!!! Don't give up!!! :)
ticino - jedno z najpiekniejszych miejsc na swiecie! Film: The Beach (Niebianska plaza, r. 2000), czyli zycie mojich marzen w Warszawie... Mogla byc Ibiza albo Tajlandia ale wybralem Wawe... Warsaw, till i die... (1944)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Handel i usługi”