Co mamy w okolicy

Uwagi o usługach i handlu, ale bez reklam i lipnych poleceń...
marecky
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Re: Co mamy w okolicy

Post autor: marecky » 13 lut 2018, 16:04

Herbaty na wagę dopiero w Sadyba Best Mall

maciek#
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Post autor: maciek# » 31 sty 2018, 18:37

Na Klimczaka 15 w tym czarnym budynku jest sklep z jakimiś sypkimi rzeczami na wagę, ale nie wiem co dokładnie - nie byłem w środku
Ostatnio zmieniony 31 sty 2018, 19:20 przez yav, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj w całości posta, jeśli bezpośrednio na niego odpowiadasz - yav

Anula1
przybysz
przybysz

Post autor: Anula1 » 31 sty 2018, 18:27

Spróbuję zapytać tu, ponieważ nie otrzymałam odpowiedzi. Czy jest w okolicy sklep z herbatami/ przyprawami na wagę? Zaproponowana wyszukiwarka internetowa pokazuje coś w okolicy Sadyby, naprawdę nic bliżej?

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 31 mar 2017, 20:54

PCet pisze:Włosi wracają! :mrgreen: Czyli lody przy poczcie :D
Tylko warto sprawdzać, kiedy grają piłkarze Palermo, bo wtedy jest zamknięte. ;)

PCet
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: PCet » 31 mar 2017, 18:58

Włosi wracają! :mrgreen: Czyli lody przy poczcie :D

Pimo
autochton
autochton
Typ profilu: Prywatny

Post autor: Pimo » 27 mar 2017, 21:22

Warto wspomnieć, że od zeszłego tygodnia UberEATS dostarcza w Wilanowie (mój kod polecający to eats-2pw3l4 - podobno dają 15 zł na pierwsze zamówienie). Dostawa 8 zł, lokali jest kilka, ze znanych mi Bay Kebab i Jadłodajnia.

Acha, zwinął się właśnie Zieleniak.

Awatar użytkownika
Arktik
osadnik
osadnik

Post autor: Arktik » 16 lut 2017, 23:11

Mały update z mojej okolicy. Warzywniak Fruteria przy Klimczaka się zwinął :-( Natomiast w nowych lokalach przy Klimczaka 15 (ten czarny niski budynek wątpliwej urody) pojawiła się restauracja Lemon Shark (kuchnia orientalna), obok GymGeneration (gimnastyka i nie tylko dla dzieci) a wkrótce otworzy się Nagie z Natury (czyli np. bakalie, przyprawy, itd. bez opakowań, tzn. na wagę z worka). Korzystaliście, będziecie korzystać?

Pimo
autochton
autochton

Post autor: Pimo » 29 paź 2016, 23:03

Niepotrzebny ten spam, bo i tak miałem o tym napisać. Niewątpliwie założyciel trafił w niszę, bo takiego punktu w MW brakowało. Życzę mu by przetrwał przy tutejszych czynszach.

Robert1981
przybysz
przybysz

Post autor: Robert1981 » 28 paź 2016, 17:05

Zawitał do miasteczka punkt z naprawą obuwia i dorabianiem kluczy, jest na Królewskiej obok komputerowego po telefonach.
>>bez kryptoreklamy proszę (przyp.YtB)<<

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 26 paź 2016, 13:06

W województwie mazowieckim jest jeden Polomarket. W Ciechanowie. Rozumiem, że wracając do Miasteczka Wilanów jeździsz przez Ciechanów. Brawo, spamerze :)

Awatar użytkownika
maciejko
przybysz
przybysz

Post autor: maciejko » 26 paź 2016, 12:50

Ciekawie mnie gdzie robicie zakupy jeśli chodzi o spożywkę? Mi zdarza się w drodze do domu zahaczyć o POLOmarket. Ostatnio uruchomili funkcję cashback więc doganiają resztę konkurencji.
A Wy gdzie robicie zakupy?

PawelB
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: PawelB » 28 wrz 2016, 13:25

bierute pisze:piszesz o tej lodziarni koło rzeźnika? owszem ceny wysokie (4 lub 4,5zł za gałke) ale co do ilosci sie nie zgodzę - dwie gałki jadłem z 10 minut. i miałem dość, mimo, ze lody pycha.
Ostatnio coraz mniejsze tam gałki robią choć jak wrzucę ostentacyjnie napiwek często jest lepiej ;) Same lody OK choć smaczniejsze dla mnie są te z okolic Sarmackiej 1B albo z Sucré Patisserie na Kieślowskiego. Superowe lody o smaku whisky są tez w sklepie z Produkty z Sycyli na Klimczaka gdzie BTW jest też bardzo dobra oliwa.

W lodziarni koło plakatówki co padła byłem dwa razy zaraz po otwarciu i lody były małe i mi nie smakowały. Słodkie jakieś i wodniste były.

Awatar użytkownika
bierute
autochton
autochton

Post autor: bierute » 26 wrz 2016, 13:18

piszesz o tej lodziarni koło rzeźnika? owszem ceny wysokie (4 lub 4,5zł za gałke) ale co do ilosci sie nie zgodzę - dwie gałki jadłem z 10 minut. i miałem dość, mimo, ze lody pycha.

Pimo
autochton
autochton

Post autor: Pimo » 25 wrz 2016, 20:20

5Marcin pisze:O wiele lepsze lody są w różnych miejscach MW. Akurat u tego Pana lody wyjątkowo mi nie smakowały, jakieś za słodkie i drogie,a obsługa też niezbyt miła. Jest duża konkurencja, zapraszam w okolice Osi Królewskiej lub nieco dalej na lody naturalne.
Lody podobno włoskie na Osi Królewskiej drogie ok. 4 zł za małą gałkę. Za tyle samo we Włoszech jadłem 3x większą gałkę dużo smaczniejszych lodów.

Pojawili się w Open Cardzie, więc kto ma może taniej.

PCet
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: PCet » 25 wrz 2016, 14:22

Ano, smak - rzecz gustu. Mnie pasowały między innymi dlatego, że w mojej opinii właśnie nie były zbyt słodkie. Dzieciakom podobało się to, że już najmniejsza porcja mogła składać się z dwóch smaków. W lodziarni przy Osi jedna porcja to jeden smak.

Wg mnie mieli dwukrotnie za duży lokal. Części ze stolikami mogłoby nie być, a tak czynsz trzeba płacić. Inna sprawa, że zimą bez części wewnętrznej to ciężka sprawa... Zdecydowanie musieliby wymyślić coś na zimę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Handel i usługi”