Remonty ulic w Wilanowie

Drogi, ronda, ulice, place - wszystko co wiąże się z budową i funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
Awatar użytkownika
Tom
radny
radny
Kontaktowanie:

Re: Remonty ulic w Wilanowie

Post autor: Tom » 18 sie 2017, 23:26

Zazwyczaj interpelacjami nic się nie załatwia. To raczej forma zwrócenia uwagi na dany problem. Czasem coś się uda. Ale to, że udało się naprawić te drogę to niewątpliwy sukces. Ktokolwiek się do tego jakkolwiek przyczynił - brawo.

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 18 sie 2017, 21:42

Tom pisze:
18 sie 2017, 19:59
Nie wiem czy ilość interpelacji jest tak ważna.
No właśnie tak napisałam.
Tom pisze:
18 sie 2017, 19:59
Wiem natomiast, że tym problemem zainteresowalismy się na początku kadencji a interpelacja w tej sprawie ma nr 1.
Przypominam, co często powtarza burmistrz Rakowski: jedną interpelacją nic się nie załatwia.

Awatar użytkownika
Tom
radny
radny
Kontaktowanie:

Post autor: Tom » 18 sie 2017, 19:59

Nie wiem czy ilość interpelacji jest tak ważna. Wiem natomiast, że tym problemem zainteresowalismy się na początku kadencji a interpelacja w tej sprawie ma nr 1. Natomiast bardzo cieszy, że wreszcie doczekaliśmy się drogi, po której można jechać bez obaw o zawieszenie.
https://bip.warszawa.pl/NR/exeres/432BC ... meless.htm

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 18 sie 2017, 19:49

Remont ul. Zawodzie. Radni Niezależni uważają, że nieważna jest liczba interpelacji, ale osiągnięty cel.Tak więc proszę sobie wyobrazić, że moje telefony do ZDM przyniosły oczekiwany skutek. Jako pierwsza dzwoniąc do pracownika ZDM dowiedziałam się o remoncie w 2017 tej ulicy. Poinformowałam o tym na fb 20 marca. Wcześniej ulica ta nie mogła być robiona, bo była opracowywana specjalna technologia nawierzchni, podobna do nawierzchni pasów startowych. O tym też wcześniej informowałam. Dzwoniłam do ZDM co 2-3 miesiace prosząc o dodatkowy pas do skrętu w prawo przy wyjeździe z ul. Vogla w Przyczółkową. 20 marca po licznych telefonach informujących o niebezpieczenstwie z jakim borykają się mieszkańcy Zawad i Kępy Zawadowskiej, otrzymałam informację, że Zawodzie będzie robione w długi weekend majowy lub Bożego Ciała, ale najpewniej w długi weekend sierpniowy, o czym informowałam na fb W Wilanowie. Informowałam również po każdej wiadomości od ZDM na komisjach i sesjach Rady Dzielnicy. Nie slyszałam, aby któryś z radnych wykazywał się takim zainteresowaniem, zarówno nakładką na Zawodzie, jak i wyjazdem z Vogla w Przyczółkową.

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 10 sie 2017, 13:14

Tom pisze:
10 sie 2017, 12:49
Pełna informacja z Facebooka Dzielnicy Wilanów :

Taka informacja powinna być przede wszystkim na stronie Urzędu, a jej nie ma.

Awatar użytkownika
Tom
radny
radny
Kontaktowanie:

Post autor: Tom » 10 sie 2017, 12:49

Pełna informacja z Facebooka Dzielnicy Wilanów :
Remont nawierzchni ul. Zawodzie

Od piątku, 11 sierpnia od godz. 22.00 do środy, 16 sierpnia do godz. 4.00 zamknięty dla ruchu będzie odcinek od ul. Augustówka do skrzyżowania z ulicami Łuczniczą i Kobylańską. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Augustówka – Wiertnicza – Powsińska – Z. Vogla – Syta. Swoją trasę zmienią autobusy linii 163. Przepraszamy za utrudnienia.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem: www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie: www.ztm.waw.pl.

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 10 sie 2017, 12:33

Szanowni Państwo, rozmawiałam w dniu dzisiejszym z przedstawicielem ZDM w sprawie nakładki na ulicy Zawodzie i otrzymałam odpowiedz, ze ZDM zacznie prace na tej ulicy od dnia 11.08 w godzinach wieczornych i planuje zakończyć prace w dniu 16.08 w godzinach porannych.

baart
bywalec
bywalec

Post autor: baart » 06 lip 2016, 10:33

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Remonty ulic w Wilanowie

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 05 lip 2016, 14:02

Wg GW 55 ulic w Warszawie pójdzie do remontu. W tym w Wilanowie:

ul. Nałęczowska (odcinek Sobieskiego - Wiertnicza)
ul. Wiertnicza (odcinek Nałęczowska - Wilanowska)
ul. Przekorna (odcinek Przyczółkowa - Gąsek)
ul. Przyczółkowa (odcinek Vogla - Drewny)
ul. Drewny (odcinek Przyczółkowa - granice miasta)
ul. Zawodzie (odcinek Augustówka - Kobylańska)

Mam nadzieję, że ZDM znajdzie również czas i środki na pilny remont odcinków ul. Rosochatej (moja interpelacja nr 520):
http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/ ... ja=2&srh=1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Infrastruktura drogowa”