Sejmu Czteroletniego i Ledochowskiej

Drogi, ronda, ulice, place - wszystko co wiąże się z budową i funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
Immuno
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Re: Skrzyżowanie Sejmu Czteroletniego / Ledóchowskej

Post autor: Immuno » 22 lis 2012, 23:53

norbert pisze:Skrzyzowanie rownolegle?
Chyba Fonkowi chodziło o równorzędne, ale mam nadzieję, że wszyscy załapali ;)

Awatar użytkownika
Chris
autochton
autochton

Post autor: Chris » 22 lis 2012, 23:16

Ulica obstawiona samochodami, zmieniła się w równoległą wiec każdy chce przelecieć jak najszybciej póki z przeciwka ktoś nie jedzie (żeby się potem nie cofać). Wąskie te nasze uliczki, a zatoczek brak.

Awatar użytkownika
norbert
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: norbert » 22 lis 2012, 20:17

Skrzyzowanie rownolegle?

NagaJolokia
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Post autor: NagaJolokia » 22 lis 2012, 10:00

Fonek pisze:
Po 15 minutach obserwacji, tylko jeden kierowca zwolnił, choć nie jestem do końca przekonany w jaki konkretnym celu.
może to mnie widziałeś ;-)
zwalniam z uwagi na bezpieczeństwo swoje i pasażerów.

Niezaleznie od pory dnia (i nocy) ul.Ledóchwoskiej i Sejmu... są tak obstawione parkujacymi inaczej, że ulice stały sie "jednokierunkowymi" a raczej ruch powinien obdywać się "wahadłowo" tylko sygnalizacji brak ;-)
Fonek pisze:
Nie mieszkam przy tej krzyżówce,..., gdy trafi się kierowca zbyt ufający przepisom i bez zatrzymywania się skręci w prawo z Sejmu...
tez tu nie mieszkam ale często przejeżdzam a tacy kierowcy się trafiają, w końcu maja pierwszeństwo.
Fonek pisze: Pozdrawiam
z wzajemnością

Immuno
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Post autor: Immuno » 21 lis 2012, 17:23

Popieram !!!

Fonek
przybysz
przybysz

Skrzyżowanie Sejmu Czteroletniego / Ledóchowskej

Post autor: Fonek » 21 lis 2012, 13:04

Szanowni,
zwracam się ze skromnym apelem do mieszkańców Osiedla Zdrowa, choć nie tylko, o przestrzeganie podstawowej zasady w ruchu drogowym. W uproszczeniu na skrzyżowaniu równoległym samochód z prawej ma pierwszeństwo!
Niestety 99% kierowców jadących ul. Ledóchowskej w kierunku Hlondla ma za nic ten przepis. Nawet nie zerka w bok, a z uwagi na brak spowalniaczy na liczniku już jakieś 50 - 60 km/h.

Po 15 minutach obserwacji, tylko jeden kierowca zwolnił, choć nie jestem do końca przekonany w jaki konkretnym celu.
Nie mieszkam przy tej krzyżówce, więc nie wiem czy był już tam jakiś wypadek, ale jeśli nie, to prędzej czy później do niego dojdzie. Zwłaszcza wtedy, gdy trafi się kierowca zbyt ufający przepisom i bez zatrzymywania się skręci w prawo z Sejmu...

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Infrastruktura drogowa”