Spotkanie Komisji Rady z Zarządem Dróg Miejskich

Drogi, ronda, ulice, place - wszystko co wiąże się z budową i funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
Awatar użytkownika
Tom
radny (do 3 postów dziennie)
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie Komisji Rady z Zarządem Dróg Miejskich

Post autor: Tom » wczoraj, 7:21

Kwestia tego chodnika - brakującego fragmentu - była przedmiotem mojej interpelacji z sierpnia. Odpowiedź była taka, że zrealizuje to Polnord w uzgodnieniu z Dzielnicą i ZDM. https://bip.warszawa.pl/NR/exeres/13186 ... meless.htm
Terminu nie wskazano.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Re: Spotkanie Komisji Rady z Zarządem Dróg Miejskich

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 21 lis 2017, 15:52

Lista zaniechań ZDM w Wilanowie:
PS. Powinien być jeszcze jeden (mój) postulat: Budowa chodnika przy ul. Branickiego wzdłuż os. Brzozowy Zakątek w celu poprawy bezpieczeństwa dzieci w drodze do/ze szkoły przy ul. św. U. Ledóchowskiej. Niestety, pani przewodnicząca go „przeoczyła”. Złożyłam więc w tej sprawie przypominającą interpelację.
Załączniki
pismo_ZDM.jpg
1088.jpg

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Spotkanie Komisji Rady z Zarządem Dróg Miejskich

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 06 lis 2017, 14:27

Mój trzeci wpis w dniu dzisiejszym: 4.10 br. odbyło się połączone posiedzenie dwóch komisji Rady Dzielnicy Wilanów (Spraw Społecznych i Sportu) z policją i przedstawicielem ZDM ws. m.in. poprawy bezpieczeństwa na ścieżkach rowerowych w Wilanowie. Przewodnicząca Anna Świderska obiecała, że prześle Zarządowi Dróg Miejskich nasze wnioski dotyczące ulic, chodników, oświetlenia, których nie udało się omówić na posiedzeniu komisji. Jest ich sporo. Minął miesiąc, a pismo od nas nie wyszło. Na co pani przewodnicząca czeka?
Oto moje wnioski:
1. Naprawa studni burzowej na skrzyżowaniu ul. Vogla z ul. Europejską.
2. Budowa chodnika przy ul. Wiechy.
3. Doświetlenie przejść dla pieszych przy ul. Przyczółkowej i Rosochatej.
4. Wyznaczenie przejścia dla pieszych na ul. Rosochatej na wysokości przystanku autobusowego „Latoszki 01” (do nowego przedszkola w Powsinie).
5. Budowa chodnika przy ul. Branickiego wzdłuż os. Brzozowy Zakątek w celu poprawy bezpieczeństwa dzieci w drodze do/ze szkoły przy ul. św. U. Ledóchowskiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Infrastruktura drogowa”