ul. Branickiego

Drogi, ronda, ulice, place - wszystko co wiąże się z budową i funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
Pedro
przybysz
przybysz

Krótko ale niezbyt dobrze nt. budowy ul. Płaskowickiej

Post autor: Pedro » 29 kwie 2009, 13:36

http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1597745 ... omosc.html
...
Mniej na drogi, więcej na zdrowie

Planowane wydatki na transport i komunikację stołeczni radni zmniejszyli o ponad 258 mln zł. Mniej pieniędzy przeznaczone zostanie m.in. na budowę obwodnicy śródmiejskiej, budowę Trasy Świętokrzyskiej i ul. Płaskowickiej oraz przebudowę ul. Marynarskiej i ul. św. Wincentego.

Większe środki finansowe przeznaczono na ochronę zdrowia i pomoc społeczną. Planowane wydatki na modernizację i rozbudowę szpitala ginekologiczno-położniczego przy ul. Inflanckiej zwiększono o 8,85 mln zł. Ponad 11 mln zł przeznaczono także dla szpitala św. Zofii przy ul. Żelaznej.
...

Greg
bywalec
bywalec

Re: Płaskowicka-bis, czy ktoś ma jakieś niusy?

Post autor: Greg » 23 kwie 2009, 12:44

Ja jeżdże to trasą jak odwożę dziecko do przedszkola ale uważam na pieszych. :-)

Z tą Al. Rzeczpospolitej jest tak że ona właściwie niedługo ma być a wg informacji na stronie to gdzieś maja powinni startować. A widziałem, że przy obecnej Płaskowickiej-bis coś dłubią z boku to pomyśłałem że to może jakieś przygotowania :-| .

Pozdrawiam
Greg

ola_b
przybysz
przybysz

Re: Płaskowicka-bis, czy ktoś ma jakieś niusy?

Post autor: ola_b » 23 kwie 2009, 12:35

a propos Płaskowieckiej - mam prośbę do jeżdżących tamtędy mieszkańców o zwrócenie uwagi na fakt, że poruszają się tamtędy również piesi. Dziś w drodze na przystanek wyminął mnie samochód z poznańską rejestracją, jadący z zawrotną (jak na stan nawierzchni) prędkością. Nic się w sumie nie stało, oprócz tego że ze strachu uskoczyłam i wylądowałam w błocie, ale mam prośbę do kierowców o większą ostrożność. Wystarczy już, że musimy się borykać z betoniarkami, ciężarówami, TIR-ami etc. :-?

Co do budowy drogi, to nie byłabym zbyt optymistyczna, obawiam się, że dopóki nie zostanie dokończona inwestycja na al. Rzeczypospolitej, nie mamy co liczyć na Płaskowicką...

pozdr!

Greg
bywalec
bywalec

Płaskowicka-bis, czy ktoś ma jakieś niusy?

Post autor: Greg » 23 kwie 2009, 0:31

Płaskowicka-bis, czy ktoś ma jakieś niusy? Na stronie http://www.zmid.waw.pl/index.php?id=144 jest napisane że ma się zacząc na wiosnę 2009 (niestety bez przedłużenia na Ursynów). Bez tej drogi nie da się żyć.

Pozdrawiam
Greg

Awatar użytkownika
konkus
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: konkus » 21 gru 2008, 21:28

Serce rośnie!
A swoją drogą dzisiaj na Płaskowickiej-bis można było urządzać kąpiele błotne na stojąco... Jak dobrze, że jeszcze "tylko" rok ;)))

Gringo
bywalec
bywalec

Mapa drogowych inwestycji miejskich realizowanych w 2009 r.

Post autor: Gringo » 20 gru 2008, 16:37

źróło: Gazeta.pl > Warszawa > W 2009 roku wykopy na dziesiątkach ulic
[center]Obrazek[/center]
Na mapce widać m.in. że w 2009 rozpocznie się budowa ul. Płaskoickiej od Al. Rzeczpospolitej do ul. Przyczółkowej

[center]Obrazek[/center]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Infrastruktura drogowa”