Ul. Hlonda od ronda Sapiehy w kier. Ursynowa

Drogi, ronda, ulice, place - wszystko co wiąże się z budową i funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
mvoiture
osadnik
osadnik

Re: Ul. Hlonda od ronda Sapiehy w kier. Ursynowa

Post autor: mvoiture » 08 lis 2017, 11:56

Idąc dalej tą "logiką" jeszcze bardziej winny jest temu każdy poprzedni prezydent, który nawet tego połączenia nie obiecywał.

baart
bywalec
bywalec

Post autor: baart » 08 lis 2017, 10:12

J.Szubińska-Piszczek pisze:
06 lis 2017, 14:43
....Wszystkiemu, co złe w komunikacji między Wilanowem i Ursynowem winna jest prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz, ponieważ nie wypełniła swojej obietnicy wyborczej z 2006 roku.
a nie Donald Tusk?

AliBaba
osadnik
osadnik

Post autor: AliBaba » 06 lis 2017, 19:12

Ja widze dwa problemy z ta uliczka:
1. Notorycznie jezdza tam auta powyzej 2,5 tony, co moze spowodowac osuniecie sie skarpy i faktyczne zamkniecie drogi :(
2. Brak oswietlenia - nawet tam, gdzie jest chodnik. Wczoraj wieczorem ludzie idacy chodnikiem swiecili sobie komorka na chodnik, bo bylo tak ciemno. Tam nie ma latarnii czy innych zrodek swiatla. Jesli akurat zaden samochod nie jedzie, to jest zupelnie ciemno.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 06 lis 2017, 14:43

YOGItheBEAR pisze:
06 lis 2017, 10:01
Pytanie, czy "klub Prawo i Sprawiedliwość" koordynuje swoje pomysły na poziomie Miasta, a przynajmniej sąsiadujących Dzielnic, których sprawa dotyczy? Liczę, że jak już Radna Piszczek powróci do nas po blokadzie, to odniesie się do tego wątku. Jest szansa na ładny, bardzo merytoryczny wpis, bo do tej pory słyszeliśmy zawsze o tym, jak to wszystkiemu, co złe w komunikacji między Dzielnicami, winne jest PO...

Problem w tym, że jest to mój czwarty wpis w dniu dzisiejszym. Odpowiadać czy nie odpowiadać, oto jest pytanie? Monty Python tej sytuacji polega na tym, że pyta mnie sam administrator, który zgodnie z zasadą wprowadzoną osobiście powinien mnie ponownie zablokować po tym wpisie. Ryzykuję. Klub Prawo i Sprawiedliwość Ursynów reprezentuje mieszkańców Ursynowa i to oni na nich głosują. Klub Prawo i Sprawiedliwość Wilanów reprezentuje mieszkańców Wilanowa i to oni na nich głosują. Każdy klub dba o interesy swoich mieszkańców. Dlatego Klub Prawo i Sprawiedliwość Wilanów nie wystąpił o zamknięcie ul. Orszady, mimo, że otrzymał taki wniosek od mieszkanki os. Ostoja, ponieważ uważa, że zaszkodziłby on większości mieszkańców dzielnicy, w szczególności mieszkańcom Miasteczka Wilanów. Wszystkiemu, co złe w komunikacji między Wilanowem i Ursynowem winna jest prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz, ponieważ nie wypełniła swojej obietnicy wyborczej z 2006 roku.

baart
bywalec
bywalec

Post autor: baart » 06 lis 2017, 14:19

a nawet osobiście Donald Tusk
(Pani Radna myśli że inne partie też tylko wykonują polecenia prezesa)

Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
ursus adminos terribilis
ursus adminos terribilis
Typ profilu: Prywatny

Post autor: YOGItheBEAR » 06 lis 2017, 10:01

Pytanie, czy "klub Prawo i Sprawiedliwość" koordynuje swoje pomysły na poziomie Miasta, a przynajmniej sąsiadujących Dzielnic, których sprawa dotyczy? Liczę, że jak już Radna Piszczek powróci do nas po blokadzie, to odniesie się do tego wątku. Jest szansa na ładny, bardzo merytoryczny wpis, bo do tej pory słyszeliśmy zawsze o tym, jak to wszystkiemu, co złe w komunikacji między Dzielnicami, winne jest PO...
Nie mów 'inni tak robią', ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. Demostenes
Ludzie o niskim poczuciu własnej wartości często skarżą się, że inni traktują ich "z góry".

Awatar użytkownika
paszczakR
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

Post autor: paszczakR » 06 lis 2017, 8:19

Żenujące pismo.
Pozostaje trzymać kciuki, żeby sąsiedzi w najbliższych wyborach nie poparli Pani Radnej i tym samym pomysłów na kolejne "dobre zmiany".
Pozytywne jest to, że w odpowiedzi padła dość jasna deklaracja, że przejezdność Orszady będzie utrzymana po rozpoczęciu budowy S2.
Lubię pracować, a nawet palę się do roboty. Praca tak mnie urzeka, że mogę całymi godzinami siedzieć i patrzeć na nią.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 06 lis 2017, 6:44

Bardzo rozbawił mnie fragment o tym, że ta droga nie służy mieszkańcom Ursynowa. Jeżeli ma być zamknięta, to dla wszystkich i barierki stawiamy tam, gdzie droga robi się jednokierunkowa. Ursynów jak zwykle myśli tylko o sobie.

Awatar użytkownika
Tom
Kontaktowanie:

Post autor: Tom » 05 lis 2017, 21:44

Tymczasem jedna z ursynowskich radnych zwraca się o zamknięcie tego przejazdu na Ursynów (z wyłączeniem właścicieli sąsiednich posesji).
https://bip.warszawa.pl/NR/exeres/6A6A7 ... meless.htm
Hmm...

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 25 paź 2017, 13:52

Po południu czasami bywa wcale nie lepiej, korek do rondka zaczyna się już przy Rzeczypospolitej.

jerroo
przybysz
przybysz

Post autor: jerroo » 25 paź 2017, 13:43

A Nowokabackiej nie ma nadal. I nic nie wiadomo. Winnych jak zwykle nie ma.

Mieszkańcom Ostoi mogę tylko współczuć, kolejka na 10-15min by wyjechać z osiedla.

W sumie mała orszady a ruch z Ledóchowskiej, Hlonda, Zdrowej/Ostoi cały w nią na rondku jedzie.

bartekka
tubylec
tubylec

Post autor: bartekka » 25 paź 2017, 11:59

Z drugiej strony nie ma co oczekiwać, że Orszady będzie sprawnie "obsługiwać" ruch do Ursynowa (i to nie tylko lokalny) :)

jerroo
przybysz
przybysz

Post autor: jerroo » 24 paź 2017, 20:57

Wczoraj jechałem od skrzyżowania Hlonda/RP od 7:40 do 8.10 by dojechać do Nowoursynowskiej.

Ale wrzucając kolejne szkoły w tym rejonie kogoś pojebało. Choć wiem że ze względu na MPZP to jedyne miejsce w okolicy.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 24 paź 2017, 11:21

Dokładnie to.

Floyd
osadnik
osadnik