ul. Klimczaka

Drogi, ronda, ulice, place - wszystko co wiąże się z budową i funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
jprawicki
przybysz
przybysz

Re: Klimczaka - przebudowa

Post autor: jprawicki » 30 wrz 2009, 11:31

Nowicjusz? Na tym forum na pewno. A w MW mieszkam od 4 lat więc chyba niekoniecznie :)

Niemniej jednak masz na pewno rację :) Doprecyzowując - chciałbym wiedzieć jak na dzień dzisiejszy wyglądają plany przebudowy?

Ciężko jest cokolwiek znaleźć na ten temat więc będę wdzięczny za informację :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bierute
autochton
autochton

Re: Klimczaka - przebudowa

Post autor: bierute » 30 wrz 2009, 11:09

Hahahahahahahahahahhahahaha........

widać, żeś nowicjusz!!!! (bez urazy) :lol: :lol: :lol:

jak ma wyglądać ...docelowo? ten wyraz w Miasteczku Wilanów zmienił swoje znaczenie... a właściwie się zupełnie zdewaluował... lepiej zapytaj pytanie: jak miała wyglądać, a obok zaznacz datę zadania pytania. odpowiedzi bowiem szybko się dezaktualizują...

jprawicki
przybysz
przybysz

ul. Klimczaka

Post autor: jprawicki » 30 wrz 2009, 10:52

Witam,

Przglądam od jakiegoś czasu forum ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji o tym jak będzie wyglądała docelowo ul. Klimczaka. Nie ukrywam, że jestem tym zywotnie zainteresowany bo kupiłem mieszkanie od Acciony i będą miał tę ulicę pod nosem.

Szukałem w wielu miejscach ale jakoś nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Może ktoś z Was ma jakieś informacje na ten temat i mógłby się nimi podzielić?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

BTW jeśli gdzieś już funkcjonuje taki temat to proszę o skasowanie mojego posta i tematu. Dzięki!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Infrastruktura drogowa”