ul. Sarmacka

Drogi, ronda, ulice, place - wszystko co wiąże się z budową i funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
elka
bywalec
bywalec

Re: Parkowanie na Sarmackiej na pasie ruchu

Post autor: elka » 14 wrz 2009, 21:08

A czy to samochody mieszkańców B2? W garażu jest jakieś 6-8 aut i chyba mniej więcej tyle lokali jest już na stałe zamieszkanych. A na którym pietrze ta skrzynka otwarta? Bo na naszym też jest otwarta, ale nie zniszczona.

Veegoo
bywalec
bywalec

Post autor: Veegoo » 14 wrz 2009, 20:43

Nic tylko przyklejac kartke do szyby z namisem "prosze tu nie parkowac". Moze 15-minutowe zdrapywanie z szyby dzien w dzien da do myslenia.

Awatar użytkownika
deps
bywalec
bywalec

Post autor: deps » 14 wrz 2009, 20:30

No niestety jest coraz gorzej, aż strach pomyśleć za kilka miesięcy jak będzie wyglądała ta ulica i ścieżka pseudo-rowerowa obecnie ....

Veegoo
bywalec
bywalec

ul. Sarmacka

Post autor: Veegoo » 14 wrz 2009, 19:32

Wczoraj przyjechalem do mojego mieszkania w budynku B2 (pierwszy raz od 2 tyg) i lekka załamka. Sarmacka na długości budynku B2 cała załadowana samochodami (przed B2). Miałem problem, żeby znaleć wjazd do garażu, bo był gdzieś tam... między samochodami. Jak wjechałem na parking to pustki... widziałem ze 2-3 samochody. Ludzie może trzeba jakoś zacząć działać, bo to bardziej przypomina Bangladesz i Indie. Dlaczego ten parking stoi pusty....?

Druga sprawa to w klatce VIII jacyś debile (czytaj: robotnicy urządzający czyjeś mieszkanie) zamiast wziąść od ochrony klucz do skrzynki z licznikami, to sami kombinerkami otworzyli skrzynke (przy tym znacznie uszkadzając i tak badziewny zamek skrzynki). Kompletny brak myślenia....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Infrastruktura drogowa”