piach na ulicach

Zapytania do Radnych w sprawach nurtujących obywateli
Awatar użytkownika
Restrepo
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Re: piach na ulicach

Post autor: Restrepo » 25 cze 2012, 9:51

Witam,
Ja również dziękuję za szybką reakcję. W ubiegłym tygodniu pracownicy Robyga zamiatali całą ulicę. Daleko jeszcze do ideału ale to i tak znaczny postęp.

Czy w związku z tym można poprzez Panią, Pani Katarzyno lub pozostałych Radnych wpłynąć na zabezpieczenie pasa zieleni przy ul. Ledóchowskiej w miejscu skrętu na teren Orlika? Samochody regularnie parkują się tam na chodniku oraz pasie zieleni, po której pozostało już w tym miejscu w zasadzie wspomnienie. Dodatkowo niejednokrotnie mieszkańcy parkują tam na całą noc samochody. Może dałoby się tam postawić jakieś paliki odgradzające albo posadzić drzewka?Z tego co pamiętam, ul. Ledóchowska jest drogą publiczną (ale mogę być w błędzie).

Z góry uprzejmie dziękuję za ewentualną odpowiedź.
Z poważaniem
Piotr

Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 20 cze 2012, 10:04

Witam,
Kasiu, bardzo dziękuję za szybką informację zwrotną.
Pozdrawiam
Aga

Awatar użytkownika
karadzi
radny (do 3 postów dziennie)
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: karadzi » 19 cze 2012, 18:44

Witam,
o sprawie zalegającego piachu pisałam juz dwukrotnie interpelacje. Ponowię temat. Problem z ul. Sejmu Czeroletniego wynika z jej nieuregulowanego stanu, czyli de facto z problemu niedookreślenia zarządcy drogi.
Sprawa wielu naszych, miasteczkowych dróg dobiegnie mam nadzieję końca, po uprawomocnieniu się z początkiem lipca wyroku NSA.

Pozdrawiam serdecznie
Kasia Radzikowska

Aga
autochton
autochton

piach na ulicach

Post autor: Aga » 19 cze 2012, 11:21

Witam,
uprzejmie proszę Państwa Radnych o interwencję w sprawie zalegającego piachu na drogach w MW. Chodzi o ul. Sejmu Czteroletniego i o południową część Al. Rzeczypospolitej (od ul. Sejmu). Obie drogi są w piachu zajmującym sporą część jezdni (na ul. Sejmu Czteroletniego prawie całą), który teraz fruwa niesiony wiatrem i trafia do naszych mieszkań. Ulice te z pewnością nie były sprzątane po zimie. Na alarmowanie SM o wywożeniu błota z budów już jest za późno, bo fakt jest faktem - ulice są brudne. Zresztą, marny był skutek telefonów do SM w tej sprawie.
Z góry uprzejmie dziekuję za reakcję i informację o niej.
Pozdrawiam
Agnieszka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interpelacje obywatelskie”