Wpływ lokalnej społeczności na budowę centrum handlowego

Zapytania do Radnych w sprawach nurtujących obywateli
Awatar użytkownika
Pietro
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Re: Wpływ lokalnej społeczności na budowę centrum handlowego

Post autor: Pietro » 08 paź 2013, 15:45

temat wielokrotnie był wałkowany w innym miejscu forum
http://www.e-wilanow.pl/forum/150/385

swoją drogą to ewenement na skalę polską,że GTC podjęło sie prezentacji koncepcji oraz konsultacji społecznych z mieszkańcami Wilanowa- chociaż kompletnie nie jest w takim obowiązku prawnym- podczas 2 ogólnodostępnych spotkań organizowanych przy współudziale UG, które niestety nie cieszyły się powalającą frekwencją...bo co innego napisać jak na spotkanie przychodzi 30 osób- znaczy tyle jest żywotnie zainteresowanych realizowana inwestycją i wpływem na nią.
GTC: 5+
mieszkańcy: 3 na szynach
dobrze, że choć aktywne jest SMMW, radni i projektanci osiedla ....

Awatar użytkownika
marry77
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Post autor: marry77 » 08 paź 2013, 13:28

Każdy wiedział gdzie kupuje mieszkanie. Więc uważam że Galeria powinna powstać by ułatwić nam dostęp do sklepów i rozrywki.

vlepa

Post autor: vlepa » 14 lis 2012, 0:12

Moze i dobrze ze przy tak duzej róznorodności gustów i przekonań mieszkańcy nie będą mieli wpływu na budowę Galerii Wilanów. Mogłoby to chyba tylko opóznić jej budowę a tego przynajmniej ja nie chce. Po prostu ślepo wierzę ze inwestor który z tego co jest mi wiadomo "budował" tez galmok zbadał juz rynek przyszłych klientów i utrafi tez w nasze gusta. Osobiście nie mogę się doczekać powstania GW. Będzie to chyba przełom dla tej części "Zielonej Warszawy" jaką jest niewątpliwie nasza dzielnica

Awatar użytkownika
kkaliber44
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: kkaliber44 » 13 lis 2012, 23:00

Wsrod kilku mieszkancow Miasteczka nie widze mocy sprawczej zeby przekonac GTC do zmiany koncepcji Galerii Wilanow.

Potrzebujemy pomoc Radnych zeby zrozumiec na jakim etapie sa procedury zatwierdzania projektu przez Konserwatora Zabytkow, przez Dzielnice, etc. (nie wiem dokladnie kto ma moc zatwierdzic badz odrzucic ten projekt).
Idac dalej potrzebujemy miec przejzysta, zrozumiala przez duze grono mieszkancow procedure tego zatwierdzania oraz wplywania na projekt.

Chcialbym np. wiedziec z wyprzedzeniem czy sa planowane konsultacje spoleczne w tej sprawie?

Z gory dzieki dla Radnych za pomoc (thank you from the mountain).

pma

Post autor: pma » 12 lis 2012, 11:38

Z GTC.. Polnord już się wycofał.

Paweł80
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Wpływ lokalnej społeczności na budowę centrum handlowego

Post autor: Paweł80 » 12 lis 2012, 11:30

Zainspirowany wpisem jednego z użytkowników chcę zapytać (i przepraszam z góry, jeśli taki wątek już był, a ja nie doczytałem), czy jako lokalna społeczność mamy jakąkolwiek realną możliwość rozmów z Polnordem na temat kształtu planowanego centrum handlowego. Myślę, że większość Mieszkańców myśli jednak o czymś bardziej kameralnym i stylowym, a nie wielkim blaszaku, czy innej Galerii Mokotów.
Czy jest w ogóle szansa na jakieś rozmowy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interpelacje obywatelskie”