Zapytania i wnioski do Radnych - hyde park

Zapytania do Radnych w sprawach nurtujących obywateli
Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Re: Zapytania i wnioski do Radnych - hyde park

Post autor: KONSI » 17 mar 2015, 19:14

Primo, Pani Radna Radzikowska nawet nie odpisała mi na moje pytanie ws. Morysina -temat także na forum . Widocznie chyba musi być w umowie koalicyjne że nie odnosimy się do dobrych pomysłów opozycji . no ale może dostane odpowiedz .
Pozdrawiam Konsi
KZ

Pimo
autochton
autochton
Typ profilu: Prywatny

Post autor: Pimo » 17 mar 2015, 8:20

karadzi pisze:Pimo,
gdzie i co do mnie napisałeś?
Inną aktywną tu niegdyś radną miałem na myśli.

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 16 mar 2015, 20:21

karadzi pisze:Nie śledzę forum tak intensywnie, jak niektórzy.
A szkoda, bo potem spora społeczność forum ma wrażenie - na szczęście błędne - że interesują się nimi tylko "niektórzy" właśnie. Nie każdy jest miłośnikiem Facebooka. Bardzo szkoda, że nawet dobre wieści od SMMW nie zawsze tu docierają. :(

Awatar użytkownika
karadzi
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: karadzi » 16 mar 2015, 19:47

Pimo,
gdzie i co do mnie napisałeś? Nie mam żadnego maila, a odpowiadam na każdy.
Nie śledzę forum tak intensywnie, jak niektórzy. Dlatego ZAWSZE zachęcam do kontaktu prv:
katarzyna.radzikowska@onet.pl; 502 579 008

Pozdrawiam i czekam na maila
Katarzyna Radzikowska

Pimo
autochton
autochton
Typ profilu: Prywatny

Post autor: Pimo » 16 mar 2015, 14:27

Przed wyborami kontakt był na bieżąco, a po wyborach... Mi już 3,5 miesiąca odpowiada na wiadomość :P

Awatar użytkownika
Tom
Kontaktowanie:

Post autor: Tom » 16 mar 2015, 12:19

To bardzo niesprawiedliwa ocena radnej - o ile chodzi o tę konkretną. Może faktycznie mniej jest na tym forum obecna, ale działa aktywnie - zapewniam . W sprawie zanieczyszczenia wodami budowlanymi na tym forum pisała np. niedawno. http://e-wilanow.pl/forum/134/6529

Jacenty
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: Jacenty » 15 mar 2015, 19:05

Kuba1 pisze:Szanowna Pani Joanno!

Podziwiam Pani spokój i rzeczowe odnoszenie się do wyimaginowanych zarzutów oraz konkretną polemikę z mocno nieprzychylnymi indywiduami. Jestem z e-wilanów w zasadzie od początku i w ostatnim okresie z przykrością zauważam, iż brak obiektywizmu oraz liberalno lewicowe skrzywienie wiedzie prymat na niniejszym Forum. Rzeczą kuriozalną jest, że obiektywizmu brakuje również osobnikom posiadającym status tzw. moderatora :oops:

Oczywistą nieprawdą jest, iż z Pani zdaniem zgadza się jeden (sic!) uczestnik forum, jak opisano w jednym z wcześniejszych postów. Dzięki Waszej aktywności (jeśl nie zmieni się ona do końca kadencji) macie Panie zapewnione min. 4 głosy więcej, które oddawane były dotychczas na koalicyjne, zazwyczaj milczące na forum SMMW.

P.S. 2 Mam nadzieję, że się Panie (również Sz.P. radna Drewniak) nie poddadzą i w dalszym ciągu będą aktywnymi uczestnikami tego mocno "liberalnego" forum
Popieram w pełni! Trzymam kciuki za dalsze starania, aktywność i cierpliwość. Oby chciało się Paniom jak najdłużej. I także dokładam dwa głosy stracone (po 4 latach kibicowania i popierania proaktywnej działaności SMMW, z przykrością to stwierdzam) w ostatnich wyborach i oddane na tych, którzy dziś ewidentne już milczą w kwestiach ważnych dla mieszkańców. Wszak już po wyborach... :-( Szczególnie zawiodłem się na przodującej kiedyś w kontakcie z otaczającą rzeczywistością radnej SMMW, dziś zupełnie już niewidocznej...

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Re: Re:

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 14 mar 2015, 22:07

yin@yang pisze:Tak, to sukces niebywały. I pewnie dzięki temu wracający z kościoła autobusem 725 mieszkańcy z sympatią i zrozumieniem patrzą na parkujące na trawnikach MW auta czy też piękny płot przy Klimczaka itd itp. Bo w końcu co jest ważniejsze...
Szanowny Panie, wnioskuję z Pana wpisu, że nie wie Pan nawet, o którym rejonie Wilanowa piszę. Proszę sobie wyobrazić, że są ludzie, dla których dojazd do kościoła jest ważniejszy niż wygląd płotu. Przez co oczywiście nie chcę powiedzieć, że ten płot mi się podoba. Również uważam, że jest straszny. Jako radna staram się nie wartościować potrzeb mieszkańców, którzy zwracają się do mnie o pomoc.

yin@yang
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: yin@yang » 14 mar 2015, 21:35

J.Szubińska-Piszczek pisze:
yin@yang pisze:Wolałbym panią żadziej widywać na forum a zobaczyć kiedyś efekt działań. Namacalnych a nie interpelacji, które tak pani lubi.
(...)Mój pierwszy sukces jako radnej to zmiana rozkładu jazdy autobusu linii 725 w weekend w taki sposób, że mieszkańcy mają czym dojechać do kościoła na Mszę św. i z powrotem do domu. (...)
Tak, to sukces niebywały. I pewnie dzięki temu wracający z kościoła autobusem 725 mieszkańcy z sympatią i zrozumieniem patrzą na parkujące na trawnikach MW auta czy też piękny płot przy Klimczaka itd itp. Bo w końcu co jest ważniejsze...?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 14 mar 2015, 20:40

yin@yang pisze:
J.Szubińska-Piszczek pisze:
yin@yang pisze:Wolałbym panią żadziej widywać na forum a zobaczyć kiedyś efekt działań. Namacalnych a nie interpelacji, które tak pani lubi.
No to zapraszam na przejażdżkę autobusem linii 725 w niedzielę do kościoła w Powsinie. Widzi Pan, my tu na prowincji cieszymy się z takich małych rzeczy ;-)
Autobusem??? i to do kościoła????? Żartuje pani chyba.
Co jest tym efektem - autobus czy kościół?
Nie żartuję. Mój pierwszy sukces jako radnej to zmiana rozkładu jazdy autobusu linii 725 w weekend w taki sposób, że mieszkańcy mają czym dojechać do kościoła na Mszę św. i z powrotem do domu. Rozumiem, że dla Pana to brzmi kosmicznie ;)

maik
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: maik » 14 mar 2015, 13:19

yin@yang pisze:Autobusem??? i to do kościoła????? Żartuje pani chyba.
Co jest tym efektem - autobus czy kościół?
Zawsze można też rowerem np. Veturilo. Jak nie na mszę, to w celach turystycznych, żeby zwiedzić mający ponad 600-letnią historię Kościół św. Elżbiety Turyńskiej http://warszawa.wikia.com/wiki/Kościół_ ... Turyńskiej.
A potem polecam wizytę po sąsiedzku na pierwszym cmentarzu Powstańców Warszawskich http://warszawa.wikia.com/wiki/Cmentarz ... w_Powsinie.
Ogólnie warto zwiedzać te wsie Wilanowa, które powstały na długo przed tym jak Perry wymyślił coś takiego jak MW. Na południe i wschód od Miasteczka też żyją ludzie i niedźwiedzie po ulicach już nie chodzą.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 14 mar 2015, 11:02

pntb pisze:
J.Szubińska-Piszczek pisze: Szkoda, że konkurs nie zdobył się na taką interwencję, kiedy promowano na kilku wątkach stanowisko PO w sprawie Planu Transportowego dla Warszawy :oops: Z powtarzającym się błędem ortograficznym :mrgreen:
Nie "na kilku wątkach", tylko "w kilku wątkach". :)
Ze względu na brak doświadczenia myślałam, że jest podobnie jak w przypadku "na portalu". Dziękuję za zwrócenie uwagi. Człowiek podobno uczy się całe życie...

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 14 mar 2015, 10:58

Kuba1 pisze:Mam nadzieję, że się Panie (również Sz.P. radna Drewniak) nie poddadzą i w dalszym ciągu będą aktywnymi uczestnikami tego mocno "liberalnego" forum.
Cóż więc na to powiemy? Jeżeli Bóg za nami, któż przeciwko nam? (Rz 8, 31)

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 14 mar 2015, 10:51

J.Szubińska-Piszczek pisze: Szkoda, że konkurs nie zdobył się na taką interwencję, kiedy promowano na kilku wątkach stanowisko PO w sprawie Planu Transportowego dla Warszawy :oops: Z powtarzającym się błędem ortograficznym :mrgreen:
Nie "na kilku wątkach", tylko "w kilku wątkach". :)

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 14 mar 2015, 10:15

konkus pisze:Kuba1, wystarczy, ze swoją wypowiedź umieścisz w jednym wątku. Kopiowanie tej samej wypowiedzi do wielu wątków trąci spamem - i jest niezgodne z regulaminem.
Szkoda, że konkurs nie zdobył się na taką interwencję, kiedy promowano na kilku wątkach stanowisko PO w sprawie Planu Transportowego dla Warszawy :oops: Z powtarzającym się błędem ortograficznym :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interpelacje obywatelskie”