Zapytania i wnioski do Radnych - hyde park

Zapytania do Radnych w sprawach nurtujących obywateli
Aga
autochton
autochton

Re: Zapytania i wnioski do Radnych PO

Post autor: Aga » 05 lut 2015, 12:39

luckyluke pisze: Czuję, że traktujesz mnie jak trolla, a zupełnie nie o trollowanie mi chodziło. Z drugiej strony stoisz murem za głosem PO ignorując w sumie moje argumenty.
Błagam... :shock:

Awatar użytkownika
luckyluke
moderator
moderator
Typ profilu: Prywatny

Post autor: luckyluke » 05 lut 2015, 12:20

Aga pisze:
luckyluke pisze: Myślę, że nikt nic nie dedykował. Dominik Szeląg wystąpił z inicjatywą jako radny PO, bo jest z PO. Radni z innych partii mają takie samo prawo do takiej samej inicjatywy, w tym lub innym wątku - to rzecz natury technicznej.
Czy nam się podoba, czy nie, radni są partyjni. Radna PiS doskonale daje sobie radę z komunikacją ;) Najmniej aktywni są radni z SMMW. Szanse i możliwości są równe dla wszystkich :)
Czuję, że traktujesz mnie jak trolla, a zupełnie nie o trollowanie mi chodziło. Z drugiej strony stoisz murem za głosem PO ignorując w sumie moje argumenty. Ale to mniej istotne. Ta rzecz natury technicznej jest właśnie istotna. Jeżeli podobne wątki będą dla PO, PiS, SMMW to swoja prośbę mam za każdym razem wrzucać do każdego z tych wątków? Bo z tego co rozumiem zakładasz, że każda prośba musi być jasno zaadresowana, jak nie konkretnego radnego to przynajmniej do konkretnej partii?
"Zanim coś powiesz upewnij się, że język jest podłączony do mózgu..."

Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 05 lut 2015, 10:31

luckyluke pisze: Nie mam zarzutu co do samej inicjatywy, ale głównie do tego, że ten wątek jest dedykowany dla PO. Jeżeli dzielimy na PO oraz na innych, tzn że użytkownik forum/mieszkaniec Wilanowa sam musi decydować do kogo powinien się zgłosić ze swoim problemem, a to nie jest słuszne postawienie sprawy.
Myślę, że nikt nic nie dedykował. Dominik Szeląg wystąpił z inicjatywą jako radny PO, bo jest z PO. Radni z innych partii mają takie samo prawo do takiej samej inicjatywy, w tym lub innym wątku - to rzecz natury technicznej.
Czy nam się podoba, czy nie, radni są partyjni. Radna PiS doskonale daje sobie radę z komunikacją ;) Najmniej aktywni są radni z SMMW. Szanse i możliwości są równe dla wszystkich :)

Awatar użytkownika
luckyluke
moderator
moderator

Post autor: luckyluke » 05 lut 2015, 10:24

Aga pisze:
luckyluke pisze:Nie rozumiem sensu dzielenia na radnych PO, PiS czy SMMW. Ja nie wiem w czym poszczególni radni się specjalizują iw jakich komisjach działają i wcale tego wiedzieć nie muszę - wiem natomiast, że każdy radny czy to jest z koalicji rządzącej, czy z opozycji ma obowiązek mi pomóc.
Myślę, że inicjatywa radnego Szeląga jest bardzo dobra. W propozycji określił jasne warunki współpracy i mi się to podoba. Inni radni mogą dołączyć do tej inicjatywy.
Co do tego obowiązku - żaden radny nie musi nam pomagać za pomocą tego forum. Bardzo fajnie, że chcą się z nami komunikować w ten sposób. Dla mnie to duża wartość dodana.
Nie mam zarzutu co do samej inicjatywy, ale głównie do tego, że ten wątek jest dedykowany dla PO. Jeżeli dzielimy na PO oraz na innych, tzn że użytkownik forum/mieszkaniec Wilanowa sam musi decydować do kogo powinien się zgłosić ze swoim problemem, a to nie jest słuszne postawienie sprawy.

Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 05 lut 2015, 9:54

luckyluke pisze:Nie rozumiem sensu dzielenia na radnych PO, PiS czy SMMW. Ja nie wiem w czym poszczególni radni się specjalizują iw jakich komisjach działają i wcale tego wiedzieć nie muszę - wiem natomiast, że każdy radny czy to jest z koalicji rządzącej, czy z opozycji ma obowiązek mi pomóc.
Myślę, że inicjatywa radnego Szeląga jest bardzo dobra. W propozycji określił jasne warunki współpracy i mi się to podoba. Inni radni mogą dołączyć do tej inicjatywy.
Co do tego obowiązku - żaden radny nie musi nam pomagać za pomocą tego forum. Bardzo fajnie, że chcą się z nami komunikować w ten sposób. Dla mnie to duża wartość dodana.

Awatar użytkownika
luckyluke
moderator
moderator

Zapytania i wnioski do Radnych - hyde park

Post autor: luckyluke » 05 lut 2015, 9:23

Nie rozumiem sensu dzielenia na radnych PO, PiS czy SMMW. Ja nie wiem w czym poszczególni radni się specjalizują iw jakich komisjach działają i wcale tego wiedzieć nie muszę - wiem natomiast, że każdy radny czy to jest z koalicji rządzącej, czy z opozycji ma obowiązek mi pomóc. Dlatego lepiej dla wszystkich mieszkańców byłoby, by prośby o interpelacje i inne interwencje były we wspólnym wątku dla wszystkich radnych a wy sami znajdziecie odpowiedniego radnego, który to zrealizuje. Wg mnie to forum ma na tyle ważne wpływ, że powinien być jeden radny, który koordynuje tu kontakt z mieszkańcami i deleguje poszczególne sprawy na innych radnych, którzy następnie mogą się tu wypowiadać we własnym imieniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interpelacje obywatelskie”