Autobus nocny do MW

Autobusy, tramwaje, metro... cokolwiek do nas dojeżdża lub dojeżdżać by mogło.
Awatar użytkownika
admin
administrator
administrator
Typ profilu: Prywatny

Zmiany w komunikacji miejskiej - Linia N01

Post autor: admin » 26 mar 2012, 15:47

Od 26 marca linia N01 pojedzie mostem Marii Skłodowskiej-Curie

Trasa: WILANÓW - ... - Jastrzębowskiego - al. KEN - Wałbrzyska - al. Lotników - ... - Kasprowicza - Zgrupowania AK "Kampinos" (trasa mostowa) - most Marii Skłodowskiej-Curie - Myśliborska - Światowida - Świętosławskiego - TARCHOMIN (powrót: Świderska - Ćmielowska - Światowida).
mail: kontakt @ e-wilanow.pl

Awatar użytkownika
adad
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

Re: Autobus nocny do MW

Post autor: adad » 19 sty 2012, 17:43

sadybiak pisze:Mam jednak nadzieję, że któryś z tych dwóch pierwszych wariantów jest możliwy do szybszego wprowadzenia.
Rozumiem że chodzi Ci o te warianty:
adad pisze:Zdecydowanie wolałbym 422 w weekendy, albo inny autobus jadący do Starego Miasta, szczególnie w weekendy.

Awatar użytkownika
sadybiak
osadnik
osadnik

Post autor: sadybiak » 18 sty 2012, 15:19

Tak, to jest problem, ale nie jestem przekonany czy tego zakazu nie dałoby się ruszyć? Zakaz może nie dotyczyć autobusów - są takie miejsca w Warszawie.
Gdyby jednak nie, to częściowym rozwiązaniem byłoby puszczenie takiej linii poprzez Sobieskiego/Bonifacego/Powsińska.
A kiedyś tam w przyszłości to zapewne będzie linia od pętli (która ma powstać) na końcu Rzeczypospolitej, przez Branickiego (tej ulicy też jeszcze nie ma ;) ) i dalej Przyczółkową/Wiertniczą/Powsińską.
Mam jednak nadzieję, że któryś z tych dwóch pierwszych wariantów jest możliwy do szybszego wprowadzenia.

Awatar użytkownika
adad
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

Post autor: adad » 18 sty 2012, 10:00

Myślałem raczej że prosto Sobieskiego itd. Rzeczywiście przydałby się bus na Powsińską. Problemem jednak jest brak możliwośći skrętu w lewo z Wilanowskiej na al. Rz.

Awatar użytkownika
sadybiak
osadnik
osadnik

Post autor: sadybiak » 18 sty 2012, 0:35

W 100 % popieram pomysł z autobusem jadącym w okolice Starego Miasta!
Szczególnie, że zapewne byłaby to linia przez Wiertniczą-Powsińską, co w znakomity sposób pomogłoby dzieciom z MW, które uczęszczają do szkół podstawowych 103 i 115. Nie wspomnę już o tym, że taka linia skomunikowałaby nas z takimi przybytkami jak Sadyba Best Mall czy stadion Legii ;).

Awatar użytkownika
adad
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

Post autor: adad » 17 sty 2012, 16:07

Ostatnio nocnym jechałem....
chyba w zeszłym wieku.
Zdecydowanie wolałbym 422 w weekendy, albo inny autobus jadący do Starego Miasta, szczególnie w weekendy.

Awatar użytkownika
bierute
autochton
autochton

Post autor: bierute » 16 sty 2012, 15:53

eee tam. jakby nocnik skrecał z Al. Wilanowskiej W RP i jechał do szpitala, tam zawijał i walił spowrotem i znowu w al. Wil to ile by nadrobił? 5-7 minut? a jakie udogodnienie dla mieszkańców...

Awatar użytkownika
garneck
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: garneck » 16 sty 2012, 9:17

Zawsze można dojechać nocnym do Al. Wilanowskiej/Sobieskiego, ew. Królowej Marysieńki, ew. na pętlę w Wilanowie i się przejść te 15 minut. Jako że nocnym zazwyczaj się wraca z imprezy, to spacer może na niektórych zbawiennie wpłynąć. Ja nie widzę problemu.
The trouble with quotes on the Internet is that you never know if they are genuine. — Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
miksssss
przybysz
przybysz

Post autor: miksssss » 15 sty 2012, 21:17

@gobus1 - twoja wypowiedz to marketing szeptany w wyjatkowo nieudolnym wydaniu czy sposob na link po SEO:)?

jezeli chodzi o autobus nocny, to licze ze niedlugo taki pojawi sie pod swiatynia opacznosci. co do maili do ZTM, to mam wrazenie, ze trafiaja w proznie :/.

Awatar użytkownika
gobus1
przybysz
przybysz

Post autor: gobus1 » 14 sty 2012, 18:55

Biurokracja. Ja proponuję przewoźnika prywatnego. Będzie taniej i punktualnie.

maryosska
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Autobus nocny do MW

Post autor: maryosska » 14 sty 2012, 13:10

Witam wszystkich
Co uważacie o jakiejś wspólnej inicjatywie skontaktowania się z ZTM w sprawie uruchomienia autobusu nocnego do MW kursującego chociażby w weekendy? Pisałam maila w tej sprawie do ZTM, jednak zapewne został zupełnie zignorowany.
pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komunikacja publiczna”