ORLIK

Kulturalnie o sporcie, o edukacji dla sportu i edukacja kulturalna...
Awatar użytkownika
Zdrowy
osadnik
osadnik

Re: ORLIK

Post autor: Zdrowy » 10 sty 2011, 11:59

Czas: 22 stycznia 2011
Miejsce: Orlik w MW
Obrazek

Awatar użytkownika
klientwkrawacie
osadnik
osadnik

Post autor: klientwkrawacie » 10 sty 2011, 11:42

Jaszczuk pisze: Jakie obuwie na ta nawierzchnie? Korki czy wystarcza zwykle halowki?

Marcin
Jak spadnie śnieg to jakieś relaxy :))

--
22-23 brzmi dobrze :)
facebook.com/pantunieszczal

Jaszczuk
przybysz
przybysz

Post autor: Jaszczuk » 10 sty 2011, 10:51

22 czy 23, a moze 22 i 23. Ja na pewno bede!! :) Jakie obuwie na ta nawierzchnie? Korki czy wystarcza zwykle halowki?

Marcin

Awatar użytkownika
QQrydziany
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: QQrydziany » 08 sty 2011, 14:17

22-23 Styczeń bedziemy grać , chętnych zapraszam ....jezeli spadnie śnieg to tez fajnie sie gra , mam nadzieje ze za 2 tyg. tez bedzie odwilz , ale na dzien dzisiejszy 22-23 stycznia godz. 12. bedziemy cisnąć w gałe CHĘTNYCH zapraszam ;]

Awatar użytkownika
sober
moderator
moderator
Typ profilu: Prywatny

Post autor: sober » 08 sty 2011, 12:42

...w wodną już możemy pocisnąć :hevil:
He had alot to say.
He had alot of nothing to say.
We'll miss him.

Awatar użytkownika
QQrydziany
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: QQrydziany » 08 sty 2011, 2:14

oks ... chwile testowalismy i potwierdzam piłka toczy sie po boisku wiec można grac ;]

ps. Jak to mówia piła jest jedna , a bramka tylko nasza ;]

Jaszczuk
przybysz
przybysz

Post autor: Jaszczuk » 07 sty 2011, 15:07

Ja sie pisze na gre w pilke. Mieszkam w Villa Bianca wiec na boiska mam rzut beretem :)
Jak ktos bedzie ogarniał meczyk to bierzcie mnie pod uwage (jaszczuk@mnc.pl)

Do zobaczenia na boisku!!

Marcin

Awatar użytkownika
Chris
autochton
autochton

Post autor: Chris » 03 sty 2011, 18:39

Zdrowy --> ależ ja "zadupia" użyłem jak najbardziej w żartobliwym znaczeniu (tak jak ktoś odwiedzający miasteczko może powiedzieć że mieszkamy na końcu świata :))

Szkoda, że u nas jakoś tak nielogicznie poukładane wszystko.
Najpierw pola i szkielet ratusza, potem cywilizacja, dalej szkielet świątyni i znowu pola i gdzieś na końcu... ORLIK :)

maguś --> ignore

Awatar użytkownika
adad
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

Post autor: adad » 03 sty 2011, 16:38

Nie tylko piłka!
Jeszcze bramki. Bo "piłka jest jedna a bramki są dwie".

Awatar użytkownika
mruw77
osadnik
osadnik

Post autor: mruw77 » 03 sty 2011, 14:36

No Fabian wielkie gratki za tą garść przydatnych informacji.

W kontekście tych rezerwacji godzinowych, to zaświtał mi taki niecny plan, aby podania osobno składać, inne osiedle na kolejną godzinę ... no a kto będzie grał, to już losy turnieju zadecydują ... :hevil:
heh

P.S.

oj maguś ... daj już spokój ... tu liczy się tylko piła ... :mrgreen:

maguś
bywalec
bywalec

Post autor: maguś » 03 sty 2011, 14:30

Ale ten ktoś ma wysoki płot w swoim osiedlu i krzyczy, że go opluwają jak mówią "G .... Park". "Kolego" Chris niektórzy moga mieć podobny stosunek również do Orlika jak Pan Kolega do swego osiedla. ;)

Awatar użytkownika
Zdrowy
osadnik
osadnik

Post autor: Zdrowy » 03 sty 2011, 10:33

Momencik!
Jakie zadupie?!
Jak ktoś przez okno nie widzi rzędów parkujących samochodów, Żabki albo zamiast okien sąsiada ma widok na skarpę to już zadupie? :P

Osiedle Zdrowa nazywa się najbliższa inwestycja.
Dobrego imienia okolicy orlika jestem gotów bronić na boisku :)

Awatar użytkownika
Fabian
przybysz
przybysz

Post autor: Fabian » 03 sty 2011, 8:30

Dziś rano przejechałem się go zobaczyć. Na około same drzewa i do najbliższego bloku jakieś 200 metrów. Będzie spokój :)

Awatar użytkownika
QQrydziany
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: QQrydziany » 03 sty 2011, 2:23

preferuje przeskakiwanie przez plot lub wchodzenie razem z brama jak ORLIK jest zamkniety ;] w koncu to on jest dla Nas a nie odwrotnie bo raczej z naszych podatków ;]

Stoi na zadupiu to moze i lepiej niebedzie problemów z pobliskimi przeciwnikami gier ;]

Napewno wszyscy sie pomieszcza ;]

Awatar użytkownika
Fabian
przybysz
przybysz

Post autor: Fabian » 03 sty 2011, 0:20

Witam,

Takie małe techniczne informacje. Gram na pierwszym Orliku w Wilanowie na Zawadach od momentu otwarcia (maj 2010) i zdradzę Wam kilka informacji jakie są istotne by tam grać, bo Orlik to bardzo fajne boisko no bo darmowy i dostępny dla wszystkich, lecz żeby zagrać to trochę zabawy jest, także po kolei.

Preferowane są grupy szkolne. One mają pierwszeństwo. Ciekawi mnie jak będzie tutaj bo Orlik położony jest w specyficznym miejscu i może tutaj nie będzie to tak rygorystyczne.
W tygodniu na Zawadach grają grupy szkolne i do 18 nie ma możliwości grania. Tylko od 18 do 22 i w weekendy, ale tam też różnie bywa bo często są turnieje, więc bezpieczniejsze są godziny wieczorne. Po oficjalnym otwarciu (tu jeszcze takie nie miało miejsce) należy co miesiąc rezerwować godzinę, czasami dwie jeżeli nie ma dużej ilości chętnych (mało prawdopodobne). Jeżeli ilość chętnych jest większa niż liczba dostępnych godzin to osoby zajmujące się Orlikiem (zazwyczaj goście po awfiie, którzy są tam zawsze do 22) starają się dostosować grafik tak, żeby każdy pograł i czasem wychodzi piłka raz na dwa tygodnie. Wszystko zależy od liczby chętnych. Każdą rezerwacją jest złożone i podpisane podanie przez jedną z osób która reprezentuje grupę grających. Brzmi strasznie biurokratycznie, pierwsze podania na Zawadach trzeba było złożyć w Urzędzie dzielnicy ale potem robiło się to już na miejscu.

Co jeszcze. Na Zawadach jest Orlik pomiędzy nowym przedszkolem a domkami jednorodzinnymi. Mieszkańcy tych domków są bardzo mało wyrozumiali (7 dni w tygodniu do 22 grają im pod domem ludzie) i co chwilę piszą petycję do Urzędu dzielnicy. Uwielbiają powoływać się na latające kurwy i chuje, które jak wiemy są często nieodłącznym elementem gry :) Obecnie poza nerwami osób zajmujących się Orlikiem nic się nie dzieje, Tusk na boisku również parlamentarnym językiem się nie posługuje, więc bywa wesoło. Czy ten Orlik jest bardzo blisko bloku? Nadawktywni mieszkańcy z pewnością z czasem udadzą się do Urzędu :))

A i jeszcze jedno. Komary są tutaj zawsze. Od czerwca do września jest masakra, ale i tak warto. Dobry spray i się gra :)

Mieszkam w Aura Parku i piszę się na rywalizację między osiedlami oraz szalenie się cieszę z powstania tego Orlika, wiecie może kiedy oficjalne otwarcie?

Najlepiej się gra 6+1. 5+1 jest ciężko fizycznie a 7+1 bardzo ciężko technicznie, no bo ciasno i mało miejsca na cokolwiek. No ale tak czy siak jest dobrze :)

Pozdrawiam,
Fabian

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura, sport i edukacja”