Szkoła na Zawadach lub Kępie Zawadowskiej

Kulturalnie o sporcie, o edukacji dla sportu i edukacja kulturalna...
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
ursus adminos terribilis
ursus adminos terribilis
Typ profilu: Prywatny

Re: Szkoła na Zawadach lub Kępie Zawadowskiej

Post autor: YOGItheBEAR » 04 lip 2017, 12:36

Proponuję randkę umówić na priv... ;)
Kończymy off-topic.
Nie mów 'inni tak robią', ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. Demostenes
Ludzie o niskim poczuciu własnej wartości często skarżą się, że inni traktują ich "z góry".

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 04 lip 2017, 11:36

baart pisze:nie zna mnie Pani
To może najwyższy czas, żebyśmy się poznali i wyjaśnili sobie tę sprawę w cztery oczy. Chętnie się dowiem, kto podszywał się pod Prawo i Sprawiedliwość.

mithra
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: mithra » 04 lip 2017, 9:44

baart pisze:
AnnaDrewniak pisze:
baart pisze:nie byłem na posiedzeniu komisji gdy radna PO protestowała, byłem w domu gdy 2 osoby z PiS zbierały podpisy pod protestem
To ciekawe, bo był Pan widziany w tym czasie z psem w Parku w Powsinie.
nie zna mnie Pani, nie mam psa, a w parku w Powsinie byłem ostatnio w latach 70;
ale pośrednio Pani potwierdziła, że 2 osoby z PiS zbierały podpisy (pisząc że "widziany w tym czasie")
W moim odczuciu, ta teza miała służyć podkreśleniu absurdalności oskarżeń. Pan nie potrafi wskazać konkretnych osób , które takie podpisy zbierały , ani tego udokumentować, a Pani Anna pisze bzdury że pana widziano.

Powinien pan faktycznie jakoś te tezy udokumentować, albo odpuścić.

baart
bywalec
bywalec

Post autor: baart » 04 lip 2017, 9:27

AnnaDrewniak pisze:
baart pisze:nie byłem na posiedzeniu komisji gdy radna PO protestowała, byłem w domu gdy 2 osoby z PiS zbierały podpisy pod protestem
nie zna mnie Pani, nie mam psa, a w parku w Powsinie byłem ostatnio w latach 70;
ale pośrednio Pani potwierdziła, że 2 osoby z PiS zbierały podpisy (pisząc że "widziany w tym czasie")

Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
ursus adminos terribilis
ursus adminos terribilis
Typ profilu: Prywatny

Post autor: YOGItheBEAR » 03 lip 2017, 22:34

Ostrzegam...
Nie mów 'inni tak robią', ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. Demostenes
Ludzie o niskim poczuciu własnej wartości często skarżą się, że inni traktują ich "z góry".

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 03 lip 2017, 18:46

baart
bywalec
bywalec

Post autor: baart » 03 lip 2017, 15:35

AnnaDrewniak pisze:
baart pisze:widocznie już wtedy ktoś złośliwie podszywał się pod PiS :-)
Sugeruje Pan, że radna PO z mieszkańcami podszywała się pod PiS? Przypominam jej wypowiedź na posiedzeniu merytorycznej komisji (18.10.2012 roku):

Radna Danuta Zygańska wyraziła swój sprzeciw wobec lokalizacji zajezdni autobusowej w tym planie. Zwróciła uwagę, że brak jest dróg, którymi mogłyby jeździć autobusy do zajezdni. Uważała, że nie można lokować tak dużej liczby uciążliwych rzeczy w jednym rejonie: zajezdnia autobusowa, Czernikowska bis, oczyszczalnia ścieków. Liczni mieszkańcy zgłaszali potrzebę parku w tym miejscu. Mieszkańcy zbierają podpisy sprzeciwu wobec lokowania zajezdni.
ciężko się z obiema Paniami dyskutuje (ale tak to jest jak nikt mi ni udowodni, że białe jest białe a czarne jest czarne)

ja piszę o tym, że dwie osoby z PiS chodziły po domach w sprawie protestu przeciwko szkole o zajezdni (nie legitymowalem tych osób) - a Panie na to, że radna z PO wyraziła sprzeciw przeciwko zajezdni na posiedzeniu komisji - nie byłem na posiedzeniu komisji gdy radna PO protestowała, byłem w domu gdy 2 osoby z PiS zbierały podpisy pod protestem

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 30 cze 2017, 15:04

baart pisze:widocznie już wtedy ktoś złośliwie podszywał się pod PiS :-)
Sugeruje Pan, że radna PO z mieszkańcami podszywała się pod PiS? Przypominam jej wypowiedź na posiedzeniu merytorycznej komisji (18.10.2012 roku):

Radna Danuta Zygańska wyraziła swój sprzeciw wobec lokalizacji zajezdni autobusowej w tym planie. Zwróciła uwagę, że brak jest dróg, którymi mogłyby jeździć autobusy do zajezdni. Uważała, że nie można lokować tak dużej liczby uciążliwych rzeczy w jednym rejonie: zajezdnia autobusowa, Czernikowska bis, oczyszczalnia ścieków. Liczni mieszkańcy zgłaszali potrzebę parku w tym miejscu. Mieszkańcy zbierają podpisy sprzeciwu wobec lokowania zajezdni.

baart
bywalec
bywalec

Post autor: baart » 29 cze 2017, 16:07

AnnaDrewniak pisze:
baart pisze:napisałem o 2 osobach z PiSu , które chodziły po domach i zbierały podpisy przeciwko zajezdni i szkole a Pani na to że Radna PO wyraża sprzeciw przeciwko zajezdni, czerniakowskiej bis i oczyszczalni, widzi Pani różnicę?
Ostatni raz oświadczam, że nikt z Prawa i Sprawiedliwości nie zbierał podpisów pod protestem, o którym Pan pisze. Proszę przyjąć to do wiadomości i przestać pomawiać nasz klub.
widocznie już wtedy ktoś złośliwie podszywał się pod PiS :-)

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 23 cze 2017, 13:25

A tu pismo adresowane do Burmistrza Rakowskiego ws potrzeby budowy szkoły na Zawadach już w roku 2012 !!! właśnie za tydzień minie 5 lat od poruszenia tematu
Załączniki
snz.jpg
snz 2.jpg
KZ

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 23 cze 2017, 13:13

Temat który Pana Baarta interesuje jest pod tym linkiem http://e-wilanow.pl/forum/zawady-kepa-z ... adach-1428 . Pierwsze wzmianki o potrzebie budowy szkoły na Zawadach zgłaszali członkowie stowarzyszania "Na Zawadach" w czasie spotkania z Burmistrzem Rakowskim w 2012 roku .
KZ

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 22 cze 2017, 17:58

baart pisze:napisałem o 2 osobach z PiSu , które chodziły po domach i zbierały podpisy przeciwko zajezdni i szkole a Pani na to że Radna PO wyraża sprzeciw przeciwko zajezdni, czerniakowskiej bis i oczyszczalni, widzi Pani różnicę?
Ostatni raz oświadczam, że nikt z Prawa i Sprawiedliwości nie zbierał podpisów pod protestem, o którym Pan pisze. Proszę przyjąć to do wiadomości i przestać pomawiać nasz klub.

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 22 cze 2017, 16:24

To p.Zygańska w 2010 była w PIS ?? Z tego co ja pamiętam to właśnie p.Zyganska była przeciw zajezdni (przed budową mostu) .
KZ

baart
bywalec
bywalec

Post autor: baart » 22 cze 2017, 15:39

J.Szubińska-Piszczek pisze:
baart pisze:Dwie osoby z PiS chodziły po domach i zbierały podpisy pod protestem w sprawie zmiany planu , a konkretnie przeciwko punktom:
- o zajezdni w rejonie Glebowej
- o szkole na Bruzdowej (działka na północ od numerów 130)
Partie się Panu pomyliły. Jako dowód przytaczam fragment protokołu merytorycznej komisji w sprawie planu, o którym Pan pisze (z 18.10.2012 roku):

napisałem o 2 osobach z PiSu , które chodziły po domach i zbierały podpisy przeciwko zajezdni i szkole
a Pani na to że Radna PO wyraża sprzeciw przeciwko zajezdni, czerniakowskiej bis i oczyszczalni,
widzi Pani różnicę?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 19 cze 2017, 17:27

Rejon ul. Siedliskowej cz.1.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura, sport i edukacja”