Czy otrzymaliście już indywidualne "Zawiadomienia o wymiarze opłat" dla Waszych mieszkań?

ul. Oś Królewska (między ul.Sarmacką i Al.Rzeczypospolitej)
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
Futrzak
przybysz
przybysz
Posty: 35
Rejestracja: 11 gru 2016, 18:01

Re: Czy otrzymaliście już indywidualne "Zawiadomienia o wymiarze opłat" dla Waszych mieszkań?

Post autor: Futrzak » 12 gru 2016, 8:11

dołącze się do pytania

cwany gapa
przybysz
przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2016, 15:02

Czy otrzymaliście już indywidualne "Zawiadomienia o wymiarze opłat" dla Waszych mieszkań?

Post autor: cwany gapa » 15 lut 2016, 12:42

Witam,
Pytanie do osób, które już odebrały mieszkania. Zgodnie z umową o zarządzanie podpisywaną z deweloperem przy okazji odbiorów, wysokość zaliczek zostanie określona w "Zawiadomieniu o wymiarze opłat" sporządzonym na podstawie protokołu oraz kalkulacji kosztów zarządzania nieruchomością wspólną i dostawę mediów do lokali mieszkalnych w Nieruchomości, które zostanie przesłane na adres korespondencyjny wskazany przez Klienta listem zwykłym.
Czy otrzymaliście takie zawiadomienia od dewelopera / zarządcy? U dewelopera tradycyjnie możliwość uzyskania informacji o czymkolwiek jest znacząco utrudniona (mieszkanie odebrane jeszcze wstyczniu, do dziś brak przesyłki z zawiadomieniem). Oczywiście "czynsz" można sobie wyliczyć mnożąć wysokość stawki z otrzymanej od BI wstępnej prognozy
+ dodając opłatę za miejsce postojowe, ale przecież nie o ot chyba chodzi. Dodatkowo jest pytanie co z "miesiącem odbioru", gdzie wchodzi pod uwagę (jak się domyślam) jedynie proporcjonalna czesć opłaty. Ktoś coś wie?
Przy okazji, czy może orientuje się ktoś z Was, czy jest planowany jakikolwiek system ewidencji rozliczeń (jak choćby popularna e-kartoteka?), czy to tak wszystko ma się odbywać na papierze, na podstawie nieotrzymanych zawiadomień "listem zwykłym"?
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „La Clarte”