ETAP B - ODBIORY

ul. Oś Królewska (między ul.Sarmacką i Al.Rzeczypospolitej)
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
CELEBORN
bywalec
bywalec

Re: ETAP B - ODBIORY

Post autor: CELEBORN » 13 lip 2016, 9:28

witam przyszłych sąsiadów z etapu B.
Powiedzcie proszę jak wygląda hala garażowa po nocnych opadach deszczu.Pojawiają się powoli informacje o zalanych garażach w MW.
pozdrawiam

kilerka
przybysz
przybysz

Post autor: kilerka » 22 lut 2016, 23:46

Ściany, przynajmniej u mnie, nie wymagają gładzi. Procedura podpisywania aktów ruszy dopiero 6 miesięcy od daty odbiorów, choć formalnie to mają termin do 31 grudnia 2016 r.

marta.k
przybysz
przybysz

Post autor: marta.k » 22 lut 2016, 22:10

Witam Sąsiadów, oddanego etapu:
- czy po odbiorze mieszkania zdecydowaliście sie na położenie gładzi (czy jest to konieczne u Was)?
- czy wiadomo kiedy zostaną wydane akty notarialne?
Pozdrawiam

Wysłane przez Tapatalk

Awatar użytkownika
macion
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Post autor: macion » 17 lut 2016, 15:03

kilerka dzięki za przypomnienie, gdzies zapodziałem ten link ;)
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość - F.S. Fitzgerald catering

kilerka
przybysz
przybysz

Post autor: kilerka » 14 lut 2016, 23:04

Dla tych, co jeszcze nie odebrali.
http://www.e-wilanow.pl/forum/5/355

Arkady

Post autor: Arkady » 25 sty 2016, 12:59

To raczej sporo uwag jak na lokal do odbioru, ja mniej zauważyłem przy pierwszych oględzinach swojego lokalu na sąsiedniej budowie a lokal nie jest jeszcze zamknięty, wiec pewne usterki mogą powstawać. Trzeba uważać przy odbiorze i jak przedmówca stwierdził, czasem lepiej fachowcowi zapłacić.

kicker1308
przybysz
przybysz

Post autor: kicker1308 » 25 sty 2016, 9:35

To informacja od kogoś z grupy na facebooku kto jest już po odbiorze. Zachęcam do dołączenia ;) https://www.facebook.com/groups/laclarte/

Jestem już po odbiorze i tak jak obiecałem przesyłam krótkie podsumowanie. Na wstępie powiem tak: nie jest źle Emotikon wink Dużo drobiazgów typu pęknięcia/dziury w tynku w wielu miejscach, lub brak tynku w zakamarkach. Budynek będzie pracował i mają prawo powstawać pęknięcia nawet później, ale ja poprosiłem o ich naprawę. Posadzka w jednym miejscu była delikatnie krzywa - do wyszlifowania. Jedna ze ścian działowych miała lekką krzywiznę - do poprawy. Dwa pęknięte kafelki na mniejszym balkonie przy osadzeniach balustrady i brak kinkietu (z tego co widziałem wszystkie balkony od strony Al. Wilanowskiej ich jeszcze nie mają). Rysa powstała na skutek uderzenia na zewnętrznej stronie drzwi wejściowych. Źle wpuszczony kabel do oświetlenia w suficie etc. Część okien wymaga regulacji, część przeszkleń przy oknach będzie musiało mieć poprawione mocowanie. Z grubszych tematów: skaza (pewnie bąbelek powietrza) wielkości główki od szpilki na jednej z szyb drzwi balkonowych i rysa długości 3 cm - warto dokładnie sprawdzić wszystkie szyby pod tym kątem (producent ma decydować o wymianie). Kolejna grubsza sprawa to ruszająca się balustrada na loggi - złe osadzenie w jednym, skrajnym miejscu - pewnie będą musieli kuć i osadzać balustradę na nowo. Podsumowując, trzeba zwracać uwagę na szczegóły. Ja zatrudniłem inżyniera, który specjalizuje się w odbiorach - super gość, polecam. Nie będę tu podawał namiarów na niego, bo nie chcę robić reklamy, ale jakby ktoś potrzebował kontaktu to zapraszam na priv. Po obmiarze powykonawczym mieszkanie urosło o całe pół m2. Powodzenia w odbiorach!:)

Jagoda1393
przybysz
przybysz

Post autor: Jagoda1393 » 24 sty 2016, 22:40

Witam, czy ktoś już jest po odbiorach? Ja mam 27 stycznia, więc jak ktoś już jest po to fajnie, żeby się podzielił na co zwrócić uwagę, czy dość sprawnie przebiega odbiór?

CELEBORN
bywalec
bywalec

ETAP B - ODBIORY

Post autor: CELEBORN » 15 sty 2016, 23:55

Witam sąsiadów.
Czy z nowym rokiem zaczęły się odbiory mieszkań w pierwszym etapie naszego osiedla ? Zachęcam osoby,które będą już "po" do wpisywania uwag na co należy zwrócić szczególną uwagę w czasie odbioru mieszkania oraz jakie macie ogólne wrażenia odnośnie jakości wykonania.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „La Clarte”