AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI rusza na Wilanowie - wolontariat dla dzieciaków

Sprawy, ktorymi żyje miasto. Informacje i dyskusje na temat wydarzeń kulturalnych, oświatowych i rozrywkowych w Dzielnicy i w Mieście
tygrys1337
przybysz
przybysz
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2017, 18:40

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI rusza na Wilanowie - wolontariat dla dzieciaków

Post autor: tygrys1337 » 16 sie 2017, 18:42

Jestem liderem programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, która rusza po raz pierwszy na Wilanowie! We współpracy ze Szkołą Podstawową nr 169 im. Orla Białego. Poszukujemy wolontariuszy, którzy będą szerzyć dobro i czynić mądrą pomoc dla dzieciaków!

Wolontariusze AKADEMII PRZYSZŁOŚCI przez cały rok regularnie spotykają się z dzieckiem, które nie wierzy w swoje możliwości i nie odnajduje sie w szkolnej rzeczywistości. Poprzez spotkania stajesz się dla podopiecznego przyjacielem i mentorem. Jako wolontariusz zostaniesz przeszkolony z metod tutoringu oraz Systemu Motywatorów Zmiany, a następnie w okresie od października do czerwca będziesz raz w tygodniu spotykać się z jednym dzieckiem. SuperW uczy dziecko wygrywać, wzmacnia jego mocne strony i próbuje przeprowadzić od porażki w szkole, do sukcesu w życiu.

Po raz kolejny odbędzie się również SZLACHETNA PACZKA, gdzie również poszukujemy wolontariuszy. W SZLACHETNEJ PACZCE SuperW, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Dlaczego warto? Angażując się w wolontariat w Paczce i Akademii pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywasz cenne doświadczenie, kompetencje społeczne i komunikacyjne.

Zgłaszać się do obu programów można na www.SuperW.pl Tylko koniecznie zaznaczcie Szkołę Podstawową nr 169 (Akademia) lub okręg Wilanów (Paczka).

Chętnie udziele odpowiedzi na wszelkie pytania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto żyje...”