Badanie jakości życia w Wilanowie

Sprawy, ktorymi żyje miasto. Informacje i dyskusje na temat wydarzeń kulturalnych, oświatowych i rozrywkowych w Dzielnicy i w Mieście
Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Re: Badanie jakości życia w Wilanowie

Post autor: yav » 09 sty 2017, 19:55

Wszystkie posty dotyczące warszawskiego smogu powędrowały tutaj:
http://e-wilanow.pl/forum/zdrowie-wilan ... smogu-7683

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 02 sie 2016, 14:44

Otrzymałam odpowiedź na moją interpelację ws. badania jakości życia w Wilanowie. Niestety pan burmistrz nie jest zainteresowany wyjaśnieniem z czego wynikają duże różnice w wynikach tego badania i podział dzielnicy na stare i nowe osiedla :(
Załączniki
odp_527.jpg

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 18 lip 2016, 0:28

Chyba rzeczywiście jest Pani przemęczona.
waterman@aster.pl chciał zapewne przytoczyć Pani wypowiedź, ale omyłkowo uczynił to w taki sposób, jakby to były moje słowa (post z soboty, godz. 16:21).
I tyle.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 17 lip 2016, 10:29

Floyd pisze:Coś nie tak wyszło z cytatem :) To nie ja jestem bez przerwy "zaczepiana" :)
O co Panu chodzi? Słownik jęz. polskiego PWN:
zaczepić — zaczepiać
1. «umocować coś na czymś»
2. «przemieszczając się lub wykonując jakiś ruch, zawadzić o kogoś lub coś»
3. «jadąc lub idąc dokądś, wstąpić gdzieś na krótko»
4. «zatrzymać kogoś i zapytać o coś lub zaproponować coś»
5. «zachować się agresywnie lub prowokująco w stosunku do kogoś»

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 17 lip 2016, 10:27

waterman@aster.pl pisze:Rany to kiedy pani śpi ????
No i po co taki komentarz? Czemu ma on służyć?
waterman@aster.pl pisze:Wykończy sie pani może jaki urlop by sie przydał?
Dziękuję za troskę. Uprzejmie proszę jednak zająć się własnym urlopem.

PS. Od teraz nie odpowiadam na zaczepki personalne w stylu słynnego portalu ineternetowego czy strony ogólnopolskiej gazety, gdzie króluje hejt.

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 16 lip 2016, 23:46

Coś nie tak wyszło z cytatem :) To nie ja jestem bez przerwy "zaczepiana" :)

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 15 lip 2016, 22:12

Chris pisze:Czy Twoje uwagi dotyczące agresywnego tonu Pani radnej oznaczają, że Wy tam w PIS nie wszyscy wypowiadacie się w jedynym słusznym tonie Jarosława/Krystyny Pawłowicz i tym podobnych? Szok.
Odnośnie mojego rzekomego agresywnego tonu. Byłam świadkiem takiej scenki na poczcie w Wilanowie. Starszy Pan coś bardzo energicznie tłumaczył pani urzędniczce, która nie wytrzymała i powiedziała: Proszę na mnie nie krzyczeć. A starszy Pan na to: Ależ ja na Panią nie krzyczę. Ja mam taki temperament. Wojciech Cejrowski na spotkaniu z przyszłymi samorządowcami (z różnych opcji) w 2014 roku powiedział tak: "Obyś był zimny albo gorący! A tak skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust". Tłumaczenia tego fragmentu Apokalipsy św. Jana są "uładzone", bo w oryginale zamiast "wyrzucić" jest "wyrzygam Cię z moich ust". Te słowa odnoszą się do każdego wierzącego, ale też do każdego polityka. Jeśli będziecie letni, to system, a także wyborcy wyrzucą was z przestrzeni publicznej.

Awatar użytkownika
Chris
autochton
autochton

Post autor: Chris » 15 lip 2016, 15:46

KONSI, Ty startowałeś w wyborach z listy PiS.
Czy Twoje uwagi dotyczące agresywnego tonu Pani radnej oznaczają, że Wy tam w PIS nie wszyscy wypowiadacie się w jedynym słusznym tonie Jarosława/Krystyny Pawłowicz i tym podobnych? Szok.

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 12 lip 2016, 22:26

nie, nie jest Pani moim wrogiem numer 1 , ja sobie zyje radośnie i nie mam czym się przejmować .
Gdybym miał panią na nr na liście wrogów to ... nie był bym takim jaki jestem na co dzień .
KZ

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 12 lip 2016, 19:44

KONSI pisze:Jak Pani Radna będzie się "mądrzyć " to w 2018 roku Pani nie uzyska reelekcji , przesadza p.Piszczek , jest pani TYLKO RADNĄ a nie królową Marysieńką. jeśli tak dalej będzie to wilanowska pawica nie wejdzie do rady !!!! ludzie nie chcą agresywnych przedstawicieli.
KONSI, doceniam Twoją troskę o moją reelekcję. Jednak obawiam się, że Twój wpis wynika z tego, że zablokowałam Ci możliwość komentowania na moim profilu na FB, bo męczyło mnie Twoje "mądrzenie się"? Mam nadzieję, że nie stałam się z tego powodu Twoim wrogiem nr 1.

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 12 lip 2016, 19:19

J.Szubińska-Piszczek pisze:
Floyd pisze: Rozumiem, że wolałby Pan, żeby Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość nie istniał w Radzie Dzielnicy Wilanów. Proszę jednak przyjąć do wiadomości, że 21,75% mieszkańców dzielnicy woli i proszę ich tolerować.
Jak Pani Radna będzie się "mądrzyć " to w 2018 roku Pani nie uzyska reelekcji , przesadza p.Piszczek , jest pani TYLKO RADNĄ a nie królową Marysieńką. jeśli tak dalej będzie to wilanowska pawica nie wejdzie do rady !!!! ludzie nie chcą agresywnych przedstawicieli.
KZ

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 12 lip 2016, 10:28

Floyd pisze:Jak już pisałem - zdania są podzielone. Znam takich, którzy są bardzo zadowoleni z mieszkania w tym miejscu i wczoraj przecierali oczy ze zdumienia, kiedy pokazałem im forum i Pani wpisy na temat powsińskiego koszmaru.
Oczywiście nie wszyscy mieszkańcy Powsina pragną kanalizacji. Tajemnicą poliszynela jest fakt nieszczelności niektórych szamb. Słyszałam też o przypadkach odprowadzania ścieków do własnego ogródka :roll: Niemniej jednak bez przerwy jestem zaczepiana przez mieszkańców Powsina i pytana, kiedy będzie kanalizacja. Z intensywności tych pytań wnioskuję, że większość mieszkańców czeka na kanalizację z utęsknieniem. O wodociągu nie wspominając.

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 11 lip 2016, 23:35

Jak już pisałem - zdania są podzielone. Znam takich, którzy są bardzo zadowoleni z mieszkania w tym miejscu i wczoraj przecierali oczy ze zdumienia, kiedy pokazałem im forum i Pani wpisy na temat powsińskiego koszmaru.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 11 lip 2016, 20:39

Floyd pisze:
J.Szubińska-Piszczek pisze:Jarosław Gowin mógł zmienić zdanie, pani premier mogła zmianić zdanie
:lol: :lol: :lol:
Dobrze żyje się w Wilanowie - można się pośmiać z absurdów.
Podobno śmiech to zdrowie. Mieszkańcom Powsina niestety nie jest do śmiechu :( Są wściekli z bezradności.

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 11 lip 2016, 20:29

J.Szubińska-Piszczek pisze:Jarosław Gowin mógł zmienić zdanie, pani premier mogła zmianić zdanie
:lol: :lol: :lol:
Dobrze żyje się w Wilanowie - można się pośmiać z absurdów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto żyje...”