Gazeta Punkt

Sprawy, ktorymi żyje miasto. Informacje i dyskusje na temat wydarzeń kulturalnych, oświatowych i rozrywkowych w Dzielnicy i w Mieście
Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Re: Gazeta Punkt

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 30 wrz 2016, 19:13

bierute pisze:popełniam własnie swój tysięczny post, otrzymam wreszcie swojego upragnionego czwartego szczura :mrgreen: ehhh... pora umierać, juz nic mnie nie czeka...
Jak to nic Pana nie czeka? Może Pan wystartować w najbliższych wyborach samorządowych i powalczyć o słoik z logo dzielnicy ;) Pana obecność w Radzie Dzielnicy ożywiłaby to towarzystwo.

Awatar użytkownika
Szatyn
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: Szatyn » 30 wrz 2016, 16:16

Hehe, gratulacje bierute, bądź co bądź jest to jakiś wyczyn ;)

Awatar użytkownika
bierute
autochton
autochton

Post autor: bierute » 30 wrz 2016, 16:11

J.Szubińska-Piszczek pisze: Informacja, a nie propaganda.
Hehe, Pani radna, zabrzmiało to w pani... ustach doprawdy przewrotnie. Ale cóż, nie będe się znęcał, popełniam własnie swój tysięczny post, otrzymam wreszcie swojego upragnionego czwartego szczura :mrgreen: ehhh... pora umierać, juz nic mnie nie czeka...

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 30 wrz 2016, 14:05

bierute pisze:Ja z kolei kompletnie nie rozumiem o czym my tutaj rozmawiamy? Jakie k.... gazetki w urzędach? Jedyne co to powinien byc oficjalny biuletyn wydawany przez Zarząd dzielnicy i koniec.
Nareszcie zaczyna Pan pisać do rzeczy. Jestem tego samego zdania. Uważam również, że dystrybucja Informatora Wilanowskiego do skrzynek to marnotrawienie publicznych pieniędzy. Jest tyle miejsc, gdzie mogą być wyłożone: urząd, szkoły, przedszkola, przychodnie, OPS, Centrum Kultury Wilanów plus filie, biblioteki. I dobrze byłoby, gdyby pisano tam, czego mieszkańcy mogą się spodziewać, a nie, co zostało zrobione, bo to widać gołym okiem. Informacja, a nie propaganda.

Awatar użytkownika
bierute
autochton
autochton

Post autor: bierute » 30 wrz 2016, 10:45

Ja z kolei kompletnie nie rozumiem o czym my tutaj rozmawiamy? Jakie k.... gazetki w urzędach? Jedyne co to powinien byc oficjalny biuletyn wydawany przez Zarząd dzielnicy i koniec. To jest jakaś masakra - w urzędach urzędasy bezkarnie agitują rozrzucając gazetki i ulotki (to może ja tam będę rozkładał foldery reklamowe mojej firmy?), a na poczcie sprzedaje się pończochy i różańce. Jak jeden z drugim urzędas chce reklamować swojej wątpliwej jakości usługi urzędnicze to niech wykupi płatne ogłoszenie w prasie. Czym to się różni od zasmiecania naszych skrzynek pocztowych niechciana i nachalna reklamą? Niczym. W obydwu przypadkach musimy je na własny koszt usuwać.

przemoka
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: przemoka » 29 wrz 2016, 20:28

a wracając do tematu, to faktycznie coś nie tak z tą gazetką. Upolityczniona jest. No cóż, skoro już leży to niech leży. Najważniejsze z mojej perspektywy jest to, żeby dzielnica nie dorzucała się finansowo do produkcji takiego paszkwila. I żadnego innego upolitycznionego ustrojstwa - nieważne, czy jest to pochlebstwo dla PO, PIS, czy innego SLD. W takiej skali lokalnej czasopisma powinny pisać o wydarzeniach lokalnych i utrzymywać punkt widzenia korzystny dla interesów dzielnicy i jej mieszkańców.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 29 wrz 2016, 9:44

Pan mnie wyraźnie przecenia. Miałam na myśli panią Annę Drewniak, szefową Klubu Radnych PiS i pełnomocnika Komitetu PiS Wilanów.

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 28 wrz 2016, 17:57

J.Szubińska-Piszczek pisze: (..) A jak mawia moja szefowa: Męża i partii nie zmieniam :mrgreen:
Sugeruje Pani, że prezes jest kobietą? :shock:

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 28 wrz 2016, 15:11

karolina84 pisze:Przestałam być Polakiem.
Chyba Polką?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 28 wrz 2016, 15:09

pntb pisze:Warto jeszcze dodać, że ten radny – niezależnie do jakiej partii należy – rzeczywiście stara się rozwiązać problem istotny dla mieszkańców Ursynowa. I działa, a nie wypisuje interpelacje albo hejterskie posty po forach...
Muszę Pana zaskoczyć - ten radny pisze interpelacje. Co prawda niewiele: 17 od początku kadencji. Z czego 7 można było spokojnie ująć w jedną, bo wszystkie dotyczyły kwestii inwestycyjnych w placówkach oświatowych na Ursynowie.
http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/ ... ja=2&srh=1
PS1. Żeby nie było, że tylko krytykuję. Chwała Panu radnemu za interpelację ws. Karty Dużej Rodziny.
PS2. Rozbawiła mnie interpelacja, w której radny Karczewski informuje burmistrza Ursynowa, że nie chce tabletu. Pierwszy raz słyszę, żeby radni dzielnicowi mieli fundowane przez podatników tablety.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 28 wrz 2016, 14:50

bierute pisze:z miejsca porzuciłby swój podejrzany stan, rzucił na kolana i błagał o rękę - toż Pani wyprzedza go o krok, lub półtora w próbie obrzydzania ludziom sędziów sądów powszechnych i Trybunału Konstytucyjnego...
Niestety jest jedna przeszkoda i to dość poważna - jestem mężatką. A jak mawia moja szefowa: Męża i partii nie zmieniam :mrgreen:

Awatar użytkownika
bierute
autochton
autochton

Post autor: bierute » 28 wrz 2016, 13:32

J.Szubińska-Piszczek pisze:
Floyd pisze:...sądy mogą kupować jeszcze "Nasz Dziennik", "Rzeczpospolitą", "Dziennik Gazetę Prawną", dziennik regionalny oraz "W sieci" oraz "Do rzeczy".
No to to jest zwykłe dziadostwo. To sędziego nie stać na tygodnik za 5,90? Ciekawe, czy taka sama lista trafiła do TK? Jak ustalił jeden z tabloidów, pensja sędziego to prawie 20 tys. zł, do tego sporo „dodatków”, jak m.in. darmowe mieszkanie, czy emerytura po 9 latach pracy. (źródło: niezależna.pl)
Pani Joanno, (pozwalam sobie pisać po imieniu, bo treść mojego posta jest jakby troszkę mniej formalna) absolutnie powinna Pani ponownie wejść w pole widzenia I sekretarza PIS Kaczyńskiego - ów, jeśli tylko opuściłby swój wzniesiony ku niebu wzrok i raczyłby omieść nim szeregowych działaczy, z miejsca porzuciłby swój podejrzany stan, rzucił na kolana i błagał o rękę - toż Pani wyprzedza go o krok, lub półtora w próbie obrzydzania ludziom sędziów sądów powszechnych i Trybunału Konstytucyjnego... Prezes wreszcie znalazłby ukojenie, a być może i kontynuatora swej wielkiej myśli - jednocześnie znalazłby swego sukcesora, mógłby wreszcie poświęcić się odwracaniu swego kota ogonem, a my pozbylibyśmy się z życia publicznego tego szkodnika raz na zawsze...

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 28 wrz 2016, 11:12

Warto jeszcze dodać, że ten radny – niezależnie do jakiej partii należy – rzeczywiście stara się rozwiązać problem istotny dla mieszkańców Ursynowa. I działa, a nie wypisuje interpelacje albo hejterskie posty po forach...

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 28 wrz 2016, 8:24

Ja poproszę bilet w jedną stronę do Lizbony. W ostateczności na Maderę lub Azory.

karolina84
bywalec
bywalec

Post autor: karolina84 » 27 wrz 2016, 23:57

J.Szubińska-Piszczek pisze:Jakoś Polakom to nie przeszkadza:
Wiadomości TVP1 liderem oglądalności wśród serwisów informacyjnych
http://wpolityce.pl/polityka/309237-wia ... rmacyjnych
Przestałam być Polakiem. Mi to przeszkadza. Czekam na nowe obywatelstwo. Może hiszpańskie? Barcelona wspaniała, mężczyźni przystojni, hiszpański podstawowy. Może dadzą :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto żyje...”