Zaproszenie na spotkanie

Sprawy, ktorymi żyje miasto. Informacje i dyskusje na temat wydarzeń kulturalnych, oświatowych i rozrywkowych w Dzielnicy i w Mieście
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
ursus adminos terribilis
ursus adminos terribilis
Typ profilu: Prywatny

Re: Zaproszenie na spotkanie

Post autor: YOGItheBEAR » 19 cze 2017, 21:49

Ostrzegałem.
Nie mów 'inni tak robią', ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. Demostenes
Ludzie o niskim poczuciu własnej wartości często skarżą się, że inni traktują ich "z góry".

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 19 cze 2017, 21:23

pntb pisze:Będę protestował przeciw organizowaniu w budynkach publicznych spotkań z ludźmi tego niegodnymi. Moje prawo.
A do Sejmu posłowie Prawa i Sprawiedliwości mogą wchodzić czy też są niegodni? Nieumiejętność przegrywania świadczy o niedojrzałości. Sorry za personalną wycieczkę, ale trudno się takie bzdury czyta.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 19 cze 2017, 21:14

Po pierwsze, posty zgłasza się w inny sposób. Po drugie, klawiatura Ci się zacina, warto rozważyć kupno nowej :hevil:

color1
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: color1 » 19 cze 2017, 20:32

no właśnie, jak jest okazja napluć pisowi to moderator/admin chowa głowę w piasek i udaje, że nie słyszy... tyPOwe...

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 19 cze 2017, 20:09

Moderator prawdziwego życia nie wysprząta, a pan Sasin jest członkiem sitwy, która niszczy Polskę - rozkłada konstytucyjnie określony trójpodział władz, stanowiący podstawę demokracji. Tacy ludzie marnują dorobek Polski. W dodatku to człowiek, co zdradził warszawiaków, chciał sprzedać ich za garść srebrników w postaci ciepłej posadki. Będę protestował przeciw organizowaniu w budynkach publicznych spotkań z ludźmi tego niegodnymi. Moje prawo.

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 19 cze 2017, 19:33

Dziękuję za zaproszenie, ale mój udział w tym spotkaniu jest niemożliwy. Za dużo się w Polsce złego wydarzyło od grudnia 2015 r.

Do color1 - skoro można informować o spotkaniu, można również napisać dlaczego się na spotkanie z panem Sasinem i radnymi PiS nie pójdzie. To chyba oczywiste.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 19 cze 2017, 17:15

Spokojnie. Ja nie czuję się pomówiona i Floyd stwierdził, że też nie. Liczę na kontakt osobisty w piątek. Pntb już się przekonał, że radne Prawa i Sprawiedliwości nie są takie straszne ;)

color1
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: color1 » 19 cze 2017, 16:29

CZY JEST TU JAKIŚ MODERATOR ?!!!!

Wpis dotyczył zaproszenia na spotkanie, kto chce iść i ma odwagę nawrzucać Sasinowi niech idzie, kto nie chce niech zostanie w domu, szkoda że w tym przypadku admin nie jest tak gorliwy i nie ukróci tych wycieczek personalnych...

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 19 cze 2017, 16:08

Oczywiście nie chodzi o to, że obecni rządzący to jednocześnie byli komuniści.
Moje porównanie dotyczy sposobu myślenia o państwie, braku szacunku do społeczeństwa, a zwłaszcza stosowanych przez oba reżimy metod niszczenia państwa, w tym jego demokratycznych struktur, a także ciągłego deptania autorytetów i wartości innych od wyznawanych przez rządzących.

Mam nadzieję, że teraz Pani zrozumiała.

Z mojej strony to tyle - pomówienia nie było :)

Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
ursus adminos terribilis
ursus adminos terribilis
Typ profilu: Prywatny

Post autor: YOGItheBEAR » 19 cze 2017, 9:06

Proponuję zakończyć zanim nam się "nieuprawnione domysly" nie przekształcą w pomówienia...
Nie mów 'inni tak robią', ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. Demostenes
Ludzie o niskim poczuciu własnej wartości często skarżą się, że inni traktują ich "z góry".

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 19 cze 2017, 7:20

Floyd pisze:W tych zakłamanych czasach...
Jak to się Panu wszystko prosto układa: zakłamane czasy = źli politycy = PiS = komuniści. Bierze Pan pod uwagę fakt, że może się mylić? Bo zarówno ja, jak i wiele osób, które znam do Pańskiego schematu nie pasują. Bo nasze rodziny z komunistami nie miały nic do czynienia, a nawet wprost przeciwnie. A mam wrażenie, że osoby, które najgłośniej krzyczą dziś o PRL, czerpały z minionego ustroju garściami.

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 19 cze 2017, 0:02

W tych zakłamanych czasach, w których politycy fundują nam tony demagogii, mogę jedynie od czasu do czasu próbować odkłamywać pisowską "rzeczywistość" prezentowaną przez partyjnych funkcjonariuszy i niektórych zwolenników tej partii.
Sukcesem bym tego nie nazwał, ale trzeba coś robić.
Kiedyś Polacy przepędzali komunistów - może uda się także przepędzić rządzących obecnie ich wiernych naśladowców.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 18 cze 2017, 21:14

Floyd pisze:Co do hejtu - patologię w życiu publicznym trzeba zwalczać wszelkimi metodami, a język - niestety - musi być dosadny.
Ma Pan już jakieś sukcesy w tym anonimowym zwalczaniu patologii w życiu publicznym dosadnym językiem?

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 18 cze 2017, 14:17

Znakiem czasu, niezwykle przykrym, jest to, że pod własnym nazwiskiem można publicznie pisać takie rzeczy, jak na tutejszym forum niejednokrotnie czyniła to radna J. Szubińska - Piszczek, czy wypowiadać się w mediach ogólnokrajowych w taki sposób, jak czyni to pan Sasin, a jednocześnie nie "spalić się" ze wstydu.

Co do hejtu - patologię w życiu publicznym trzeba zwalczać wszelkimi metodami, a język - niestety - musi być dosadny.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 18 cze 2017, 13:38

Floyd pisze:Na takie spotkanie nie poszedłbym z szacunku do siebie.
To proszę kontynuować hejt w internecie jako Floyd. Signum temporis :cry:

Zablokowany

Wróć do „Miasto żyje...”