Zaproszenie na spotkanie

Sprawy, ktorymi żyje miasto. Informacje i dyskusje na temat wydarzeń kulturalnych, oświatowych i rozrywkowych w Dzielnicy i w Mieście
Floyd
osadnik
osadnik

Re: Zaproszenie na spotkanie

Post autor: Floyd » 18 cze 2017, 11:41

Na takie spotkanie nie poszedłbym z szacunku do siebie. Rozmówca musiałby prezentować choćby minimalny poziom godności, a w tym przypadku tego brak. Musiałby mieć coś do zaproponowania - a tu tylko obłuda i fałsz.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 18 cze 2017, 8:12

Floyd pisze:Spotkanie z panem Sasinem? To jakiś żart? On chce rozmawiać o potrzebach mieszkańców?
Następny odważny ukryty za nickiem. Zapraszam na spotkanie.

Floyd
osadnik
osadnik

Post autor: Floyd » 17 cze 2017, 22:35

Spotkanie z panem Sasinem? To jakiś żart? On chce rozmawiać o potrzebach mieszkańców? Szkoda, że nie pomyślał o tym zanim ogłosił projekt niszczenia Warszawy w celu przejęcia go przez post-PRL-owską władzę.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 14 cze 2017, 17:22

To ciekawe. Nie było Pana na sprzątaniu Rezerwatu Skarpa Ursynowska w zeszłym roku na jesieni. Mnie nie było wczoraj na spotkaniu, ponieważ w tym roku w Zespole ds. BP Prawo i Sprawiedliwość reprezentuje moja szefowa. Ja w tym czasie wrzucałam ulotki dotyczące głosowania na BP. Mijamy się... Mam nadzieję na spotkanie 23.06 ;)

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 14 cze 2017, 14:46

Nie jestem anonimowy. Znam sporo osób z forum, choćby te, co nie unikają sprzątania Wilanowa. Byłem wczoraj na komisji poświęconej projektom do budżetu partycypacyjnego, nawet miło porozmawiałem z inną radną PiS. Pani nie było. Widać fantasmagorie Sasina są ważniejsze...

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 14 cze 2017, 14:40

Rozumiem, że gdyby Pan organizował jakieś spotkanie, to ukrywałby Pan ten fakt. To Pańskie dwojenie się i trojenie, żeby usprawiedliwić swoją nieobecność jest nawet śmieszne. My o frekwencję jesteśmy spokojni.

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 14 cze 2017, 14:27

Jak widać po Pani wpisach brak anonimowości nijak się ma do bycia nienawistnikiem. :mrgreen: Rozpaczliwa jest ta próba agitacji i strach przed pustą salą. Może chociaż przyjdzie ktoś w sprawie córki leśniczego....

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 14 cze 2017, 8:49

Pimo pisze:Właśnie po to są takie spotkania. Zamiast anonimowo komentować, można się spotkać i powiedzieć mu twarz to co się myśli.
To będzie test. Czy panu pntb chodzi tylko o anonimowy hejt w necie czy rzeczywiście jest zatroskany o Stolicę. Czekamy na Pana.

Pimo
autochton
autochton
Typ profilu: Prywatny

Post autor: Pimo » 14 cze 2017, 8:19

pntb pisze:Miałem już okazję go spotykać. Żałosna postać. Jest mi szczerze przykro, że w PiS nie ma rzutkich ludzi zakochanych Warszawie. Lansowanie skompromitowanego karierowicza nie podnosi poziomu debaty o mieście.
Właśnie po to są takie spotkania. Zamiast anonimowo komentować, można się spotkać i powiedzieć mu twarz to co się myśli.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 13 cze 2017, 21:19

color1 pisze:jaki temat tego spotkania ?
Pan poseł Sasin i radni miejscy chcą porozmawiać z mieszkańcami o potrzebach i problemach w Wilanowie i w Warszawie.

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 13 cze 2017, 20:51

Miałem już okazję go spotykać. Żałosna postać. Jest mi szczerze przykro, że w PiS nie ma rzutkich ludzi zakochanych Warszawie. Lansowanie skompromitowanego karierowicza nie podnosi poziomu debaty o mieście.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 13 cze 2017, 19:38

pntb pisze:Ma czelność, że się tu jeszcze pojawia.
To proszę zachować się jak mężczyzna. Wyjść z ukrycia zza swojego nicka i przyjść powiedzieć to posłowi Sasinowi prosto w twarz. Ma Pan niepowtarzalną okazję.

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 13 cze 2017, 18:33

Sasin? Człowiek, który wymyślił projekt ustawy, w którym prezydenta Warszawy wybierają nam mieszkańcy innych powiatów. Ma czelność, że się tu jeszcze pojawia.

color1
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: color1 » 13 cze 2017, 16:03

jaki temat tego spotkania ?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Zaproszenie na spotkanie

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 13 cze 2017, 14:59

Komitet Prawo i Sprawiedliwość zaprasza mieszkańców Wilanowa na spotkanie z posłem Jackiem Sasinem, wiceprzewodniczącym Rady Warszawy Dariuszem Figurą oraz radnym Warszawy Pawłem Terleckim.

Spotkanie odbędzie się dn. 23.06 (piątek) o godz. 19:00 w Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3.

Zablokowany

Wróć do „Miasto żyje...”