Znowu będziemy odcięci od świata

Sprawy, ktorymi żyje miasto. Informacje i dyskusje na temat wydarzeń kulturalnych, oświatowych i rozrywkowych w Dzielnicy i w Mieście
pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Re: Znowu będziemy odcięci od świata

Post autor: pntb » 27 wrz 2014, 11:34

Robert Kurowski pisze:Osobiscie jestem zdania że są lepsze miejsca do odbywania "maratonu" rozumiem jeden raz w roku ulicami Wawy zrobic jeden raz a porządnie....
Zakładasz, że miasto jest dla samochodziarzy, a maraton dla dziwaków. A to nie tak ma być - miasto jest dla ludzi, a sporo warszawiaków biega albo kibicuje sportowcom. To jest zaledwie trzecia taka impreza na 365 dni w roku. Parogodzinna. W międzyczasie zorganizowałeś już 200 korków samochodowych paraliżujących miasto. Mógłbyś się powstrzymać. :P

Robert Kurowski
przybysz
przybysz

Post autor: Robert Kurowski » 27 wrz 2014, 8:41

Osobiscie jestem zdania że są lepsze miejsca do odbywania "maratonu" rozumiem jeden raz w roku ulicami Wawy zrobic jeden raz a porządnie.... ale w tym roku to już nie zlicze ile tego było... Można zrobić gdzieś w Powsinie, w Konstancicie... czy innych podwarszawskich miejscach.... Jest to niemiłosierne utrudnianie ludziom życia... ktoś powie ze w innych krajach-miastach jest podobnie albo wiecej.. no super ale tez infrastruktura jest inna czyt. metro, koleje itp. a tak niestety u Nas szybciej z punktu A do punktu B jest niestety samochodem. i to jeszcze w sobote gdzie najwiekszy ruch jest w sklepach , centrach handl. etc.

ps. Fakt faktem ze info o w.w maratonie już było dawno.

Awatar użytkownika
sober
moderator
moderator
Typ profilu: Prywatny

Post autor: sober » 27 wrz 2014, 8:37

Na słupach, na drzwiach do klatek, trąbią w tv...nie wiem, co jeszcze mieliby zrobić, szczerze mówiąc.
He had alot to say.
He had alot of nothing to say.
We'll miss him.

Awatar użytkownika
Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 26 wrz 2014, 23:18

Oznaczenia tras w naszej dzielnicy wiszą od początku tego tygodnia....

mania9
przybysz
przybysz

Znowu będziemy odcięci od świata

Post autor: mania9 » 26 wrz 2014, 21:32

Kolejny maraton. Pół Miasteczka odcięte od świata, ale co tam :-/

I jak zwykle - nigdzie informacji, gdybym nie zauważyła plakatów po drodze - byłabym nieświadoma zagrożenia. Ale i tak o zamknięciu ulic niewiele się dowiedziałam - nie ma od której, do której zamknięte, albo np. co ma zrobić ktoś, kto miałby np. fanaberię dojechać komunikacją miejską do Medicoveru na przykład....

http://pzumaratonwarszawski.com/files/m ... gotowa.pdf

Może pora żeby władze dzielnicy pomyślały też o mieszkańcach?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto żyje...”