Kolejny płot. Nie dosyć, że bez sensu, to jeszcze niebezpiec

ul.Sarmacka 9-17
chsh
przybysz
przybysz

Re: Kolejny płot. Nie dosyć, że bez sensu, to jeszcze niebez

Post autor: chsh » 19 lip 2011, 14:31

Moze nasza pani radna nam wyjasni, bo ja nie kojarze, zeby taka decyzja byla podejmowana przez wspolnote S17 i mialem sie wlasnie dopytywac co to i skad sie wzielo. Pomysl beznadziejny, jak wiekszosc ogrodzen w Miasteczku.

Awatar użytkownika
jato55
przybysz
przybysz

Kolejny płot. Nie dosyć, że bez sensu, to jeszcze niebezpiec

Post autor: jato55 » 12 lip 2011, 14:47

Niniejsze spostrzeżenie przesłałem do naszego Zarządu (Wspólnota Sarmacka 13 - 15) i przy okazji kieruje do Sąsiadów (Sarmacka 17).
Oto treść maila"
"Szanowni Państwo.
Siedząc na swoim balkonie (podjazd pomiędzy Sarmacka 15 a 17), zauważyłem ze zdumieniem, iż nasi Sąsiedzi (Wspólnota Sarmacka 17) właśnie zaczęli prace ogrodzeniowe na końcu ścieżki i na wysokości naszego (!) przejścia na teren patio.
Pominąwszy wchodzenie na teren naszej działki i estetykę miejsca, co jest drugorzędne, pozwolę sobie zwrócić uwagę na bezpieczeństwo nas samych.
Brama, która powstała na "wlocie" do naszego patio, (choć bezsensowna - powinna być w zupełnie innym miejscu) jest bezpieczna, ponieważ da się ją otworzyć. To, co wymyślili nasi Sąsiedzi, urąga wszelkim zasadom bezpieczeństwa. Tam nie powstanie brama, lecz furteczka. Proszę mi powiedzieć: którędy podjedzie Straż Pożarna na nasze (!) patio (teraz jest to możliwe, przepraszam - było), którędy do wewnątrz patio dostanie się karetka Pogotowia?
Oczywista, można powiedzieć, że Pogotowie dostanie się od ulicy, niestety Straż Pożarna już nie. Prosze sobie ponadto wyobrazić sytuację klęski żywiołowej. Pogotowie też musi dostać się od środka!!! Przy okazji - szkodzą (bezmyślnie) sami sobie. Tam, tym bardziej, nikt nie dojedzie.
Nie będę się dalej rozwodził, szkoda czasu. Sytuacja jest jednoznaczna.
Proszę o interwencję (!) w tej sprawie. A przynajmniej wyjaśnienie czy Zarząd wydał zgodę na ten idiotyzm budowlany?
Pozostaję z szacunkiem.
Jarosław Tomczyk (Sarmacka 15, m. 16)."

Pozdrawiam Czytelników.
jato55
jato55

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowy Wilanów”