Mieszkańcy

ul.Hlonda / Al.Rzeczypospolitej
Fadesa Prokom
Awatar użytkownika
wawra
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

Post autor: wawra » 13 maja 2008, 2:34

Ja też planuję się wprowadzić i wcześniej "zmienic coś względem standardowego wykończenia" i niestety też mam obawy czy wpuszczac pracowników, dopóki deweloper nie usunie usterek, których w ramach rękojmi zgłosiłam już całe 2 listy...
Niestety uprzedzam - deweloper nie jest spolegliwy, mam już pewne negatywne doświadczenia :( - chętnie się nimi wymienię (ew. na pw), może dadzą jakieś wspólne korzyści.

Sebol
bywalec
bywalec

Post autor: Sebol » 13 maja 2008, 0:26

Widzę że okienek przybywa na Ostoi, to cieszy...
Niebawem i ja z żona zawitam na dłużej w tym miejscu, także witam sąsiadów tych bliższych z klatki I i tych dalszych :)
Obecnie planujemy coś zmienic względem standardowego wykończenia. Choc obawiam się wpuszczac pracowników, dopóki deweloper nie dokona poprawek zgłoszonych do protokołu odbioru i po samym odbiorze jeszcze więcej się nazbierało, które to pisemnie już muszę zgłosic...

michalk
bywalec
bywalec

Post autor: michalk » 15 mar 2008, 7:17

Suzi

To juz wiem kto tak halasuje i budzi moja corke ;-)

Ja do niedawna tez mialem prywatna winde ale ktos sie zacza wprowadzac i juz nie zawsze czeka tam gdzie ja zostawilem :mrgreen:

Jesli sie ujawniamy to ten z wozkiem to ja
Pozdrawiam
Michal

Suzi500
przybysz
przybysz

Post autor: Suzi500 » 12 mar 2008, 13:00

Ja też już mieszkam i bardzo sobie chwalę. W mojej klatce na razie mieszkamy tylko my (mąż i ja ;-)) i śmiejemy się, że mamy prywatną windę, bo na którym piętrze ją zostawimy, na tym na nas czeka.
Ach i od razu napisze - gdyby ktoś się obawiał ;-) - ci na motorach to właśnie my ;-) Nie podpalamy, nie jeździmy po spożyciu, nie pobieramy haraczy i nie wpadamy na obce samochody szalejąc po garażu na jednym kole. :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Alicja

Jolka
przybysz
przybysz

Post autor: Jolka » 09 mar 2008, 18:16

Ja też mieszkam, jak się wprowadzałam było jeszcze mniej sąsiadów niż teraz. W sumie wygodne, można zrobić imprezę i nikomu to nie przeszkadza ;) a niedługo sezon grillowy się zacznie, znajomych na piwko można zaprosić ;)

A na poważnie, to w innym temacie są posty z informacjami, że większość mieszkań dopiero teraz tak naprawdę zaczęła być sprzedawana, bo wcześniej były kupione jako inwestycje przez obcokrajowców, wiec to nie jest tak, że właścicielom się nie spieszy, a raczej nie ma jeszcze właścicieli.

Pozdrawiam przyszłych i obecnych sąsiadów,
Jolka

Sebol
bywalec
bywalec

Post autor: Sebol » 09 mar 2008, 14:46

Ostatnio w niedzielny wieczór naliczyłem 5 lokali mieszkalnych w których świeci się światło, reszta pozostaje smutnie pusta. Dziwnie to wygląda czyżby nowym właścicielom nie spieszyło się z wykańczaniem mieszkań?
michalk pisze:sąsiedzi są zupełnie nie uciążliwi:-).

Są nie uciążliwi, bo ich nie ma :mrgreen:

michalk
bywalec
bywalec

Post autor: michalk » 26 lut 2008, 19:03

Zupełnie się nie zgadzam. Budynek jest nie „opustoszały” tylko „jeszcze nie zamieszkany” bo jeżeli zajrzałbyś od drugiej strony to są 4 światła ekstra :-). Poza tym w kolejnych 5 mieszkaniach trwają intensywne przygotowania:-)

Ja mieszkam i jest ok. Co prawda sąsiednia budowa zaczyna się codziennie z wyjątkiem niedziel o 6.50 ale jest to równy dźwięk betoniarki więc można jeszcze dospać. Poza tym ochrona jest sympatyczna a sąsiedzi są zupełnie nie uciążliwi:-).

Ogólnie bardzo mi się podoba
Pozdrawiam
Michal

stepien19
przybysz
przybysz

Mieszkańcy

Post autor: stepien19 » 26 lut 2008, 12:20

Osiedle wydaje sie opuszczone, wieczorem widoczne bylo tylko jedno światło w oknie . Czy ktoś już sie wprowadził? jak wrażenia?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostoja Wilanów”