Parkowanie na Ostoi...

ul.Hlonda / Al.Rzeczypospolitej
Fadesa Prokom
Awatar użytkownika
garneck
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Re: Parkowanie na Ostoi...

Post autor: garneck » 09 maja 2011, 8:36

Ja bym się nie odważył komuś nakleić coś takiego, natomiast wożę w samochodzie kilka kartek z podobnym logo, które wkładam za wycieraczki. Wydaje mi się że to wystarcza. Lepiej żeby ktoś zreflektował się przez chwilę (a nuż się uda), niż 10 minut szorował naklejkę rozpuszczalnikiem i przeklinał tego co to nakleił.
The trouble with quotes on the Internet is that you never know if they are genuine. — Abraham Lincoln

Arqsh
przybysz
przybysz

Post autor: Arqsh » 09 maja 2011, 3:24

Na takich parkujących znam dobre rozwiązanie:

http://allegro.pl/karny-kut-s-order-kut ... 65158.html

bartekka
tubylec
tubylec

Post autor: bartekka » 07 maja 2011, 16:25

Dokladnie - moim zdaniem najwiekszy problem to kierowcy parkujacy wszedzie tylko nie na miejscach do tego przeznaczonych.

Moi faworyci to osoby zastawiajace wjzady na osiedla i do garazy. Cala uliczka od strony Hlonda, wjazd od RP...

Awatar użytkownika
adad
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

Post autor: adad » 07 maja 2011, 13:43

Gorzej, że coraz częściej normą jest parkowanie na chodnikach, nawet jak kawałek dalej są wolne miejsca. Szczególnie uciążliwe jest to na wjeździe od al. Rzeczypospolitej.

Awatar użytkownika
ttorres
przybysz
przybysz

Parkowanie na Ostoi...

Post autor: ttorres » 07 maja 2011, 13:12

Nie wiem jak Was Drodzy sasiedzi, ale mnie wrecz dobija brak umiejetnosci parkowania u niektorych kierowcow! Czy to jest naprawde takie trudne zmiescic sie pomiedzy wyznaczonymi liniami?? Dlaczego o tym pisze? Bo juz nie raz zdarzalo mi sie wrocic wieczorem i znalezc jedno wolne miejsce, ktore bylo by wolne, gdyby nie to ze kierowca samochodu stojacego obok postanowil miec w nosie parkowanie wg wyznaczonych miejsc...
To niestety nie jest rzadka sytuacja, spotykam sie z tym co chwile. Zaczalem nawet zbierac zdjecia tych "najlepiej zaparkowanych" pojazdow (do wgladu;)).
Niedlugo osiedle sie jeszcze bardziej zaludni i bedzie wiekszy klopot z parkowaniem na zewnatrz. Do tego czasu nie stwarzajmy sobie sami problemow, bardzo goraco prosze :)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostoja Wilanów”