Zmiany lokatorskie A2

ul.Hlonda / Al.Rzeczypospolitej
Fadesa Prokom
wojciech9
przybysz
przybysz

Post autor: wojciech9 » 11 lut 2008, 21:09

Ja rowniez slysze o tym po raz pierwszy....

Mac
przybysz
przybysz

Post autor: Mac » 11 lut 2008, 12:53

Z tego co ja sie dowiedzialem byly to zmiany bezplatne (ale nie gwarantuje na 100%). Podczas podpisywania tez mi powiedzieli, ze nie bedzie zmian, ale zmienili polityke pozniej.
Ja dowiedzialem sie tez przez przypadek, powiedziano mi ze wszystkich informowano ... bardzo malo profesjonalnie z ich strony. Szkoda, bo zrobienie to teraz to podwoja oszczednosc (1) koszty zmian, (2) czasu ktory trzeba bedzie poswiecic na to pozniej = pozniejsze wprowadzenie sie.

staszek75
radny (do 3 postów dziennie)
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: staszek75 » 10 lut 2008, 22:57

Tak, w grudniu przyjmowano zmiany lokatorskie. Ale pod żadnym pozorem nie były to zmiany "bezpłatne". Z tego co rozumiem, Fadesa zmieniła strategię w połowie projektu przyjmując zmiany lokatorskie - jak widzę, nie raczyła poinformować o tym wszystkich klientów. Szkoda. Myśmy się dowiedzieli od znajomych.

S.

Katarzyna
przybysz
przybysz

Post autor: Katarzyna » 10 lut 2008, 22:52

Witam
Pierwszy raz o tym słyszę. Do chwili obecnej wiedziałam, że nie ma możliwości dokonania jakichkolwiek zmian projektu. Tak informowano przy podpisywaniu umowy. Żadnej korespondencji z propozycją zmian nie dostałam ani nikt do mnie w tej sprawie nie dzwonił.
Szkoda, że dowiadujemy się o tym przez przypadek i to po po czasie.

Mac
przybysz
przybysz

Zmiany lokatorskie A2

Post autor: Mac » 10 lut 2008, 14:31

Witam,

Czy ktos zna szczegoly bezplatnych zmian lokatorskich, ktore byly zaoferowane mieszkancom A2 z deadlinem 16 stycznia? Ja dowiedzialem sie o tym przypadkiem pod konic stycznia, i powiedziano mi w Fadesie, ze jest za pozno. Czy wszyscy byli o tym informowani? Fadesa twierdzi, ze tak ale malo ludzi sie zdecydowalo. Do mnie nic nie przesylali.

Czekam na info od innych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostoja Wilanów”