A może tak paczkomat w dawnym pomieszczeniu ochrony

ul.Hlonda / Al.Rzeczypospolitej
Fadesa Prokom
Mkokoszko
przybysz
przybysz

Re: A może tak paczkomat w dawnym pomieszczeniu ochrony

Post autor: Mkokoszko » 14 lut 2018, 0:17

Moim zdaniem to świetny pomysł. Zadzwoniłem do firmy i sie dowiedziałem ze Pakomatic to nie są paczkomaty poczty polskiej. Poczta polska tylko może z nich korzystac, tak jak i wszyscy inni kurierzy. A urządzenia są wyłącznie dla mieszkańców wiec nikt obcy nie przyjeżdża. Zajebiscie by było w końcu nie szarpać sie z kurierami czy tez nie chodzić z awizo na pocztę. Dla mnie komfort nie stania w kolejce na poczcie jest bezcenny. Komfort zamówienia przesylki zwłaszcza na święta i odebranie sobie bezstresowe to była by rewelacja. Proponuje przycisnąć administracje niech sie zajmie tematem.

Maciej

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 25 sty 2018, 19:56

Info z maila:
UPRZEJMIE INFORMUJEMY , ŻE W ZWIĄZKU Z MODERNIZACJĄ MONITORINGU ZOSTAŁY ZLIKWIDOWANE POSTERUNKI OCHRONY. W WYNIKU TYCH ZMIAN , PRACOWNICY OCHRONY BĘDĄ AKTYWNI PATROLUJĄC TEREN OSIEDLA A POSTERUNEK OCHRONY ZNAJDUJE SIĘ W BUDYNKU HLONDA 10D KL. D

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 25 sty 2018, 7:02

A też była ta informacja w mailu, postaram się po południu wygrzebać :)

Floyd
tubylec
tubylec

Post autor: Floyd » 24 sty 2018, 23:35

A tak przy okazji, to gdzie jest obecnie najbliższe pomieszczenie ochrony w stosunku do budynków 10, 10a-f?
Trochę to irytujące, że ten rejon OW ma najbardziej zaniedbaną i skromną zieleń, nierozwiązany problem samochodów parkujących na chodnikach i teraz jeszcze brak ochrony (fizyczny, bo kamery pewnie są).

bartekka
tubylec
tubylec

Post autor: bartekka » 23 sty 2018, 7:30

Wyjdę pewnie na osiedlowego marudę, ale takie urządzenie (paczkomat poczty polskiej do odbioru i nadawania przesyłek) jest już w budynku Hlonda 2.

Optymistycznie zakładam, że nie osiągnął on jeszcze 100% wykorzystania swoich mocy przerobowych :)))

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 16 sty 2018, 20:37

Ja bym wolał w tym miejscu mały zieleniak. Tak było na Ursynowie, gdzie mieszkałem. Bez preferencyjnej ceny nie doczekamy się warzywniaka w okolicy.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 16 sty 2018, 14:26

A, to co innego... Czyli otwierasz paczkomat a tam awizo?:)

Awatar użytkownika
paszczakR
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

Post autor: paszczakR » 16 sty 2018, 14:01

1. Paczkomat na Sejmu 4-letniego jest InPostowy, nie Poczty Polskiej.
2. Z tego co zrozumiałem paczkomat Poczty ma służyć do odbierania przesyłek, których nie dało się dostarczyć osobiście (zamiast fatygować się do placówki pocztowej).
Sądzę, że wspólnota może ustalić jakich adresów ma dotyczyć ta usługa. Pozostaje mieć nadzieję, że mieszkaniec np. Hlonda 10 klatka M pofatyguje się "z buta" do dawnej kanciapy ochrony, a nie będzie chciał podjechać samochodem od strony TelePizzy.
Lubię pracować, a nawet palę się do roboty. Praca tak mnie urzeka, że mogę całymi godzinami siedzieć i patrzeć na nią.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 16 sty 2018, 12:19

Ja to sobie myślę, że ten paczkomat na Sejmu Czteroletniego wystarczy, a pod Hlonda 10 już jest wystarczająco dużo kłopotów z zaparkowaniem.

Awatar użytkownika
paszczakR
tubylec
tubylec
Kontaktowanie:

A może tak paczkomat w dawnym pomieszczeniu ochrony

Post autor: paszczakR » 16 sty 2018, 11:20

Po reorganizacji posterunków ochrony pozostały na naszym osiedlu wolne pomieszczenia. Wygląda na to, że wspólnota nie ma pomysłu jak je zagospodarować, bo od dłuższego czasu stoją puste.
Czytając artykuł o nowych pomysłach Poczty Polskiej, pomyślałem sobie, że np. to w budynku Hlonda 10 można wykorzystać na zamontowanie w nim paczkomatu.
Szansę na szybkie wdrożenie ma też projekt Pakomatic, czyli samoobsługowe urządzenie, które pozwala samodzielnie odbierać i nadawać paczki w miejscu zamieszkania.

– Jest to nowe wydanie popularnych automatów do wydawania paczek. Różnica polega na tym, że urządzenia są położone bardzo blisko miejsca zamieszkania, na przykład w blokach czy kamienicach. To rozwiązanie będziemy chcieli wprowadzać razem ze wspólnotami mieszkaniowymi. Za pośrednictwem automatów będzie można odbierać paczki tak samo, jak teraz odbiera się listy ze skrzynek oddawczych – wyjaśnia Grzegorz Kurdziel.
https://biznes.newseria.pl/news/poczta- ... 1159460812
Lubię pracować, a nawet palę się do roboty. Praca tak mnie urzeka, że mogę całymi godzinami siedzieć i patrzeć na nią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostoja Wilanów”