Prośba do radnych

Elektroniczne dyżury radnych i urzędników
mithra
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Re: Prośba do radnych

Post autor: mithra » 23 lis 2017, 13:04

Będę bardzo wdzieczna, tym bardziej,że we wcześniejszych latach zerówki mialy naukę pływania, najwyraźniej przejecie opieki nad basenem i ratownikami przez zarząd gminy wyszło dzieciom na szkodę.

Awatar użytkownika
Tom
radny (do 3 postów dziennie)
radny (do 3 postów dziennie)
Kontaktowanie:

Re: Prośba do radnych

Post autor: Tom » 23 lis 2017, 11:48

Zapytam o to Zarząd w środę na sesji.

mithra
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Prośba do radnych

Post autor: mithra » 23 lis 2017, 10:56

Zwracam się do radnych z następującym problemem. W szkole Kostki Potockiego dzieci z oddziałów zerowych( podobno na zasadzie łaski pańskiej) maja zajęcia na basenie. Niestety te zajęcia polegają wyłącznie na tłoczeniu masy dzieciaków w niewielkim brodziku. Szkoła odmawia dzieciom nauki pływania ( choć na basenie dyżury pełnią ratownicy) nie są tez prowadzone żadne zajęcia typu oswajania się z wodą, jedynie bezmyślne chlapanie.Wg wyjaśnień dyrekcji basen przysługuje dzieciom w warszawie od 2 klasy wzwyż i nie ma możliwości pomimo prośb rodziców aby taką naukę wprowadzić - dzieci chodząc na basen maja sie nauczyć jedynie odpowiedzialności , umiejętności przebierania i trafiania do właściwej szafki... O ile mi wiadomo basen podlega obecnie nie szkole a urzędowi dzielnicy. A zatem mam pytenie co stoi na przeszkodzie by dzieci uczyły się pływać skoro i tak z basenu korzystają. W tej chwili otrzymaliśmy odpowiedz od dyrekcji ,że jeśli chcemy żeby nasze dzieci uczyły sie pływać to sobie ja mamy zapisać na zajęcia poza szkołą.
Czy któryś z radnych mógłby tą sytuacje przybliżyć i wyjaśnić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Radni”