BRUTALNA WYCINKA DRZEW

Parki, trawniki, skwery, drzewa, psie kupy... czyli wszystko z gatunku move-and-plant
rob
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Re: BRUTALNA WYCINKA DRZEW

Post autor: rob » 21 lut 2017, 19:49

Yav
Chciałem zauważyć że to temat o przyrodzie i o idiotycznych decyzjach ministerstwa środowiska jak i o bezmyślnej głupocie większości ludzi którzy jak to zwykle mają w dup... innych do momentu gdy ta dupa zaczyna ich dotyczyć więc zakończmy temat polityczny a zacznijmy temat przyrodniczy i smogowy.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 21 lut 2017, 19:22

Co ty, przecież to własność! Ale jak ludzie chcą sami o sobie decydować chociażby w sprawach antykoncepcji, to nie - gęby pełne katolickiej hipokryzji, tak się boją kościoła...

Gamonie przegłosowali, a teraz NadGamoń nagle jest przeciwko. Czy NadGamoń nie wie nad czym głosował? Czy Marionetka Na Sznurkach zwana dla niepoznaki panią premier mogłaby nie kłapać, że to wina opozycji, że nie było poprawek, skoro było to głosowane w Sali Kolumnowej, gdzie nie wpuszczono opozycji? Czy Marionetka Na Sznurkach zwana dla niepoznaki panem prezydentem nie wie, co podpisywała, tak bardzo była zajęta szusowaniem po stokach? Kto jest głupszy, NadGamoń czy Marionetki Na Sznurkach, które za nim bezmyślnie pełzną?

rob
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: rob » 21 lut 2017, 18:46

ALE BEZMYŚLNOŚĆ :evil:
Cały czas widzę jak ludzie nagminnie na Wilanowie wycinają drzew na potęgę BEZMYŚLNY NARÓD !!!!!!!!!!! aż scyzoryk w kieszeni się otwiera jak człowiek widzi tą dewastację w imieniu prawa nawet w głównych wiadomościach Polsatu i TVP mówią o bezmyślnej decyzji ministra środowiska.
Kurde ile szkody dla dziedzictwa narodowego te bezmyślne decyzje zrobiły zapewne PIS straci wielkie poparcie jak gościa natychmiast nie usunie od podejmowania decyzji i natychmiast z dnia na dzień nie zakaże szaleńczej wycinki. Oj duży elektorat odpłynie przynajmniej ja i moi znajomi poważnie się zastanowią .
Ale co tam dziś na wycieczce widziałem wielkie topole brzozy wierzby jesiony i inne duże zagajniki które są po 12 godzin na dobę wycinane w Wilanowie kurde to powinno być karane jak nie dziś to w przyszłości.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 21 lut 2017, 17:51

Jacy wy biedni i uciśnieni. Ach ten niewdzięczny naród.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 21 lut 2017, 16:33

Oczywiście. Codziennie okładać rząd Prawa i Sprawiedliwości. Pod byle pretekstem.

AG

Post autor: AG » 21 lut 2017, 15:54

J.Szubińska-Piszczek pisze:więc nie popadam w bardzo modną ostanio histerię.
bo tu nie chodzi o problem typu "nie mam się w co ubrać" albo "znowu przypaliłem ciasto" tylko chodzi o nasze państwo jako całość bo potencjalnie dotyczy wszystkich. Więc ta histeria jak to Pani nazwała ma jakieś uzasadnienie.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 21 lut 2017, 15:48

J.Szubińska-Piszczek pisze:Ideę szanującą prawo własności uważam za słuszną.
Oczywiście - w dużym uproszczeniu - nie dotyczy to prawa kobiet do stanowienia o ciąży.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 21 lut 2017, 15:42

Nic mi się nie skończyło. Ideę szanującą prawo własności uważam za słuszną. Jeśli zdarzają się nadużycia, ustawa wymaga poprawy. Natomiast ja w swoim otoczeniu żadnej klęski ekologicznej nie widzę, więc nie popadam w bardzo modną ostanio histerię.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 21 lut 2017, 15:24

Odpowiedź jest prosta: bo pani Radnej skończyły się argumenty.

Tomek_Z
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: Tomek_Z » 21 lut 2017, 15:16

I po co Pani udaje jakby to był jedyny przypadek?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 21 lut 2017, 15:12

pntb pisze:Mam nadzieję, że PiS się poczuje odpowiedzialne za tę klęskę ekologiczną
Wycięcie jednego drzewa i kilku krzaków przed Urzędem Dzielnicy Śródmieście spowodowało klęskę ekologiczną w Warszawie :shock:

pntb
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: pntb » 21 lut 2017, 14:06

Mam nadzieję, że PiS się poczuje odpowiedzialne za tę klęskę ekologiczną (ciekawe, czy da się policzyć, ile sama Warszawa straciła w tydzień drzew w trakcie smogu?) i odwoła tego ignoranta ze stanowiska ministra.

Tomek_Z
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: Tomek_Z » 21 lut 2017, 7:24

Wiedziałem, ze "minister" Szyszko jest niespełna rozumu, ale te cytaty wskazują na pilną interwencję psychiatrów ;-/

"Drewno zostanie spalone jaka odnawialne źródło energii"
"Dwutlenek węgla emitowany w Polsce jest gazem życia"
"Rosputa to twór człowieka i nic się nie stanie, gdy przejdzie przez nią droga szybkiego ruchu"
"Puszcza Białowieska jest stworzona ręką człowieka"
"Tradycje łowieckie mam wyssane z mlekiem matki"
"Globalne ocieplenie było decyzją polityczną"
"Czy chemtrails jest celowo wywoływane na terenie Polski?"
"Masowe stawianie wiatraków to zbrodni przeciwko polskim krajobrazom i systemowi energetycznemu"

Takie mądrości wypowiada "Minister ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa"

Awatar użytkownika
bierute
autochton
autochton

Post autor: bierute » 20 lut 2017, 23:48

hahaha, Kaczyńskiemu jednak nie podoba się ustawa pozwalająca na wycinkę. Teraz czekamy na miłośników PIS jak po kolei stwierdzają, ze jednak te wycinki to był błąd... Robi z Was idiotów, a wy wciąż się uśmiechacie... Pokazuje gdzie wasze miejsce... Przy maszynkach do glosowania.

Pimo
autochton
autochton
Typ profilu: Prywatny

Post autor: Pimo » 20 lut 2017, 23:21

I tego się spodziewano od początku. Dlatego z takim rozmachem zaczęto robić wycinki jak tylko przepisy weszły w życie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rekreacja i zieleń publiczna”