Lake Park Wilanów

Parki, trawniki, skwery, drzewa, psie kupy... czyli wszystko z gatunku move-and-plant
Aga
autochton
autochton

Re: Lake Park Wilanów

Post autor: Aga » 05 sie 2015, 17:16

J.Szubińska-Piszczek pisze: A może ci mieszkańcy nie chcą otrzymywać telefonów z pogróżkami, podobnych do tego, który otrzymała radna Drewniak. Albo nie chcą być obrzuceni takimi "błotem", jakim ją obrzucono pod wpisem pana Kulczyńskiego. Wychodzą z założenia, że od tego mają radnych, żeby ich reprezentowali w Urzędzie Dzielnicy.
Nie zamierzam gdybać co sobie myślą sąsiedzi LPW, dla mnie liczą się fakty: czyli w tym wypadku, czy są uciążliwości, jest głośno, są pijani i tłumy ludzi, czy musi interweniować policja.
Pani Radna, uprawia Pani tutaj propagandę polityczną na tak niskim poziomie, że nie wierzę w Pani dobre intencje, ani w to co Pani tu pisze. Na taką opinię zasłużyła sobie Pani ciężką pracą setek postów.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny (do 3 postów dziennie)

Re: RE: Re: Lake Park Wilanów

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 05 sie 2015, 17:16

Aga pisze:Czyli mam poważną wątpliwość co do rzetelności ich pisma.
Co do tego, że inwestycja zlokalizowana jest na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu również? I do tego, że przewodniczący Rady ukrył przed radnymi pismo mieszkańca z 2.07 w sprawie Lake Park? I że grożono radnej Drewniak?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 05 sie 2015, 17:12

Leman pisze:Przy okazji napiję się piwka, może dwóch.
Proszę na wszelki wypadek wziąć swoje, bo nie wiem, czy Lake Park ma już pozwolenie na sprzedaż.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 05 sie 2015, 17:05

Aga pisze:Może nie ma osób, którym to faktycznie przeszkadza i dlatego się nie odzywają?
A może ci mieszkańcy nie chcą otrzymywać telefonów z pogróżkami, podobnych do tego, który otrzymała radna Drewniak. Albo nie chcą być obrzuceni takimi "błotem", jakim ją obrzucono pod wpisem pana Kulczyńskiego. Wychodzą z założenia, że od tego mają radnych, żeby ich reprezentowali w Urzędzie Dzielnicy.

Awatar użytkownika
RadekM
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: RadekM » 05 sie 2015, 14:06

J.Szubińska-Piszczek pisze:
RadekM pisze:PS. Używam inicjałów, na wypadek gdyby wróciło stare z lat 2005-2007 to zawsze mogę się wyłgać, że miałem na myśli kogo innego!
Rozumiem, że boi się Pan, że przyjdą po Pana o 6:00 jak po AntyKomora :mrgreen: Albo złapią na ulicy jak Starucha, prywatnego więźnia Tuska :mrgreen:
Sz. pani Radna,
Pozwolę sobie odpowiedzieć Pani ulubionym sformułowaniem:
"Czy Pani nie potrafi czytać ze zrozumieniem? " " na wypadek gdyby wróciło stare z lat 2005-2007"

. A przykład tego, czego możemy oczekiwać mamy poniżej:

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4785274

Awatar użytkownika
luckyluke
moderator
moderator
Typ profilu: Prywatny

Post autor: luckyluke » 05 sie 2015, 13:58

Aga pisze:Tymczasem z wpisów wynika, że nic takiego się nie dzieje.
Ale z jakich wpisów to wynika? Z tych tutaj na forum? Jeżeli tak, to w żadnym wypadku nie jest to grupa reprezentatywna. Tak jak juz napisałem, wszyscy którzy udzielają się tutaj na forum są pozytywnie nastawieni do LPW. Są dwie opcje: albo nie ma niezadowolonych, albo się tutaj nie wypowiadają. Ja nie mam wiedzy - i Ty również - z którą sytuacją mamy do czynienia.
"Zanim coś powiesz upewnij się, że język jest podłączony do mózgu..."

Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 05 sie 2015, 13:44

luckyluke pisze:
Jest i taka możliwość, ale wg mnie mało prawdopodobna. Słowo przeciw słowu. A jaka jest prawda? Zakładając teoretycznie ze jest jedną osobą która ma napięte stosunki z LPW to radni mają obowiązek rozpatrzec i prośbę o pomoc od takiej jednej osoby. Co w tym złego? Że akurat tutaj są sami zwolennicy LPW? I co to zmienia?
Radna w interpelacji pisze o licznych zgłoszeniach mieszkańców. O uciążliwościach typu głośna muzyka, tłumach chodzących i jeżdżących na rowerach zapłotkami - to cytat z interpelacji. Tymczasem z wpisów wynika, że nic takiego się nie dzieje. I nie chodzi tu o to, czy ktoś jest zwolennikiem, czy przeciwnikiem LPW, ale o fakty.
Zestawiając to, co wyczytałam od osób, które były w tym miejscu i to, co radne zawarły w interpelacji mam poważną wątpliwość co do tego, że LPW stwarza problem, o którym radne napisały w piśmie. Czyli mam poważną wątpliwość co do rzetelności ich pisma.

Awatar użytkownika
luckyluke
moderator
moderator

Post autor: luckyluke » 05 sie 2015, 13:24

Aga pisze:Może nie ma osób, którym to faktycznie przeszkadza i dlatego się nie odzywają? Bo gdyby były, te "liczne", które interweniują do radnych PiS, to może by zabrały głos? Podsumowując wątek: nie ma głosów przeciw, policja nie interweniuje (jak przypuszczam dlatego, bo nie ma zgłoszenia), są opinie tych co tam byli, że jest cicho i sympatycznie, więc może to problem wyssany z palca?
Może radne złożyły interpelacje, bo je kolekcjonują i idą na ilość? Tylko w tej sprawie złożyły ich trzy.
Jest i taka możliwość, ale wg mnie mało prawdopodobna. Słowo przeciw słowu. A jaka jest prawda? Zakładając teoretycznie ze jest jedną osobą która ma napięte stosunki z LPW to radni mają obowiązek rozpatrzec i prośbę o pomoc od takiej jednej osoby. Co w tym złego? Że akurat tutaj są sami zwolennicy LPW? I co to zmienia?

Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 05 sie 2015, 13:08

luckyluke pisze:A ja jestem ciekaw, jakie jest zdanie osób, które teoretycznie/rzeczywiście mają problem z LPW, czyli okolicznych mieszkańców. Ale oni zapewne nie korzystają z tego forum :] A wypowiadają się tutaj osoby którym wisi i dynda to, czy jest tam głośno i komu to przeszkadza, bo to tylko klienci LPW - z tego co rozumiem zadowoleni klienci.
Może nie ma osób, którym to faktycznie przeszkadza i dlatego się nie odzywają? Bo gdyby były, te "liczne", które interweniują do radnych PiS, to może by zabrały głos? Podsumowując wątek: nie ma głosów przeciw, policja nie interweniuje (jak przypuszczam dlatego, bo nie ma zgłoszenia), są opinie tych co tam byli, że jest cicho i sympatycznie, więc może to problem wyssany z palca?
Może radne złożyły interpelacje, bo je kolekcjonują i idą na ilość? Tylko w tej sprawie złożyły ich trzy.

Awatar użytkownika
Leman
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: Leman » 05 sie 2015, 12:59

Swoją drogą zapowiada się ciepła noc w sobotę.. Chyba się przejdę i zrobię mały wywiad, czy te miejsce wraz z jego otoczeniem faktycznie zmienia się niczym lokal w "Od zmierzchu do świtu".. Przy okazji napiję się piwka, może dwóch.. i miło spędzę przy muzyce czas :)

Mam tez nadzieję, że sobotnia noc nie przeszkodzi mieszkańcom Powsinka wyspanym wstać rano do pracy.

Awatar użytkownika
Leman
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: Leman » 05 sie 2015, 12:53

J.Szubińska-Piszczek pisze:
Aga pisze:Nareszcie, prawda? W Wilanowie w weekendy życie nocne w miejscach publicznych zamiera po 22. Dobrze, że nie trzeba jechać "do miasta", żeby potańczyć i wypić drinka ;)
Nieśmiało przypominam, że niektórzy ludzie mają dzieci (Bogu dzięki), które powinny spać w nocy i że życie ich rodziców nie sprowadza się tylko do tańczenia i picia drinków. Chcieliby wypoczęci wstać do pracy następnego dnia.
Nie znam rodziców małych dzieci, którzy się wysypiają :) A te większe (starsze) dzieci już z chęcią uczęszczają w miejsca jak Lake Park..

Awatar użytkownika
luckyluke
moderator
moderator

Post autor: luckyluke » 05 sie 2015, 12:51

A ja jestem ciekaw, jakie jest zdanie osób, które teoretycznie/rzeczywiście mają problem z LPW, czyli okolicznych mieszkańców. Ale oni zapewne nie korzystają z tego forum :] A wypowiadają się tutaj osoby którym wisi i dynda to, czy jest tam głośno i komu to przeszkadza, bo to tylko klienci LPW - z tego co rozumiem zadowoleni klienci.

Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 05 sie 2015, 12:44

J.Szubińska-Piszczek pisze: Nieśmiało przypominam, że niektórzy ludzie mają dzieci (Bogu dzięki), które powinny spać w nocy i że życie ich rodziców nie sprowadza się tylko do tańczenia i picia drinków. Chcieliby wypoczęci wstać do pracy następnego dnia.
Nieśmiało przypominam, że są rodzice których dzieci wyjechały na wakacje i jest to okazja żeby się rozerwać, a nie siedzieć kamieniem w domu w smutku i przestarzałej nudzie ;)
Nigdzie nie napisałam też o sprowadzaniu życia rodziców do tańców i drinków - proszę po raz kolejny, żeby przestała Pani manipulować moimi wpisami.

Awatar użytkownika
luckyluke
moderator
moderator

Post autor: luckyluke » 05 sie 2015, 12:43

yav pisze:Ale jest Pani pewna, że to są DZIECI? :roll:
A na którym etapie zlepek komórek staje się człowiekiem? Jest na to jakiś mądry paragraf?

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 05 sie 2015, 12:30

Ale jest Pani pewna, że to są DZIECI? :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rekreacja i zieleń publiczna”