Lake Park Wilanów

Parki, trawniki, skwery, drzewa, psie kupy... czyli wszystko z gatunku move-and-plant
Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny (do 3 postów dziennie)

Re: Lake Park Wilanów

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 05 sie 2015, 12:16

yav pisze:> niektórzy ludzie mają dzieci (Bogu dzięki)
Niektóry dzięki in vitro. A nie, te dzieci są dla kościoła gorsze. :evil:
Myli się Pan. Kościół staje w obronie tych 10 dzieci, które są uśmiercane przy okazji.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 05 sie 2015, 12:10

> niektórzy ludzie mają dzieci (Bogu dzięki)

Niektóry dzięki in vitro. A nie, te dzieci są dla kościoła gorsze. :evil:

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 05 sie 2015, 11:48

Aga pisze:Nareszcie, prawda? W Wilanowie w weekendy życie nocne w miejscach publicznych zamiera po 22. Dobrze, że nie trzeba jechać "do miasta", żeby potańczyć i wypić drinka ;)
Nieśmiało przypominam, że niektórzy ludzie mają dzieci (Bogu dzięki), które powinny spać w nocy i że życie ich rodziców nie sprowadza się tylko do tańczenia i picia drinków. Chcieliby wypoczęci wstać do pracy następnego dnia.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 05 sie 2015, 11:44

RadekM pisze:PS. Używam inicjałów, na wypadek gdyby wróciło stare z lat 2005-2007 to zawsze mogę się wyłgać, że miałem na myśli kogo innego!
Rozumiem, że boi się Pan, że przyjdą po Pana o 6:00 jak po AntyKomora :mrgreen: Albo złapią na ulicy jak Starucha, prywatnego więźnia Tuska :mrgreen:

katja
przybysz
przybysz

Post autor: katja » 05 sie 2015, 11:14

Potwierdzam, to bardzo przyjemne miejsce. Jest na pewno gdzie wypocząć i panuje miła atmosfera :) idealne do spędzania wolnego czasu ze znajomymi.

Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 05 sie 2015, 10:56

rob pisze:O widzę żę park dopiero się rozkręca
https://www.facebook.com/events/126028391072185/

teraz to będzie głośno jak tam będą sprzedawać alkhol w nocy :D na imprezach :mrgreen: :mrgreen: będzie tam takie centrum rozrywkowe Wilanowa.
Nareszcie, prawda? W Wilanowie w weekendy życie nocne w miejscach publicznych zamiera po 22. Dobrze, że nie trzeba jechać "do miasta", żeby potańczyć i wypić drinka ;)

rob
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: rob » 05 sie 2015, 10:33

O widzę żę park dopiero się rozkręca
https://www.facebook.com/events/126028391072185/

teraz to będzie głośno jak tam będą sprzedawać alkhol w nocy :D na imprezach :mrgreen: :mrgreen: będzie tam takie centrum rozrywkowe Wilanowa.

Awatar użytkownika
RadekM
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: RadekM » 05 sie 2015, 1:01

Aga pisze:
Pimo pisze:Z policją pytałem poważnie. Skoro jest zakłócanie ciszy nocnej, to oni mają obowiązek interweniować. Skoro tego nie robią, to jakie podają uzasadnienie?
Może nikt nic nie zgłaszał, skoro nie interweniuje?
bierute pisze: Na pewno to jedna klika. Obstawieni przez przekupioną policję antyklerykalni banksterzy postanowili uprawiać sodomię i gomorię na nartach wodnych w dżakuzi. W dodatku nie ma tam kaplicy, a inwestycja nie była poświęcona. Ooo, do czego idzie… Krowy będo się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie! (że zacytuję klasyka).
Uśmiałam się :lol:
Ja też! Ale do tego trzeba mieć trochę dystansu i znajomości kontekstu! Niektórym na tym forum tego brakuje!
Że zacytuję wielbionego przez Sz. Panią Radną XYZ klasyka - JP, do 1989 r. niezłego satyryka, a po 1989 r. zgorzkniałego niedoszłego prezydenta:
" Mniej się napinać, więcej natężać - będzie mniejszy opór".
PS. Używam inicjałów, na wypadek gdyby wróciło stare z lat 2005-2007 to zawsze mogę się wyłgać, że miałem na myśli kogo innego!

Aga
autochton
autochton

Post autor: Aga » 05 sie 2015, 0:18

Pimo pisze:Z policją pytałem poważnie. Skoro jest zakłócanie ciszy nocnej, to oni mają obowiązek interweniować. Skoro tego nie robią, to jakie podają uzasadnienie?
Może nikt nic nie zgłaszał, skoro nie interweniuje?
bierute pisze: Na pewno to jedna klika. Obstawieni przez przekupioną policję antyklerykalni banksterzy postanowili uprawiać sodomię i gomorię na nartach wodnych w dżakuzi. W dodatku nie ma tam kaplicy, a inwestycja nie była poświęcona. Ooo, do czego idzie… Krowy będo się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie! (że zacytuję klasyka).
Uśmiałam się :lol:

Pimo
autochton
autochton
Typ profilu: Prywatny

Post autor: Pimo » 04 sie 2015, 20:25

Z policją pytałem poważnie. Skoro jest zakłócanie ciszy nocnej, to oni mają obowiązek interweniować. Skoro tego nie robią, to jakie podają uzasadnienie? Niezależnie od tego, każdy z mieszkańców może złożyć osobiście na Okrężnej doniesienie o wykroczeniu, wskazując też innych poszkodowanych. Jako poszkodowany powinien następnie poznać uzasadnienie umorzenia, gdyby do niego doszło.

Natomiast jeśli chodzi o korzystanie z drogi prywatnej - jeżeli nie ma służebności, to mieszkańcy mogą ją zamknąć. W sumie jeśli jest to też mogą ;)

Awatar użytkownika
luckyluke
moderator
moderator
Typ profilu: Prywatny

Re: RE: Re: Lake Park Wilanów

Post autor: luckyluke » 04 sie 2015, 17:46

bierute pisze:
J.Szubińska-Piszczek pisze:
Pimo pisze:A co Policja na to? Nie interweniuje?
Podobno nie :roll:
Na pewno to jedna klika. Obstawieni przez przekupioną policję antyklerykalni banksterzy postanowili uprawiać sodomię i gomorię na nartach wodnych w dżakuzi. W dodatku nie ma tam kaplicy, a inwestycja nie była poświęcona. Ooo, do czego idzie… Krowy będo się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie! (że zacytuję klasyka).
Chyba potrzebujesz pomocy specjalisty
"Zanim coś powiesz upewnij się, że język jest podłączony do mózgu..."

Awatar użytkownika
bierute
autochton
autochton

Post autor: bierute » 04 sie 2015, 17:18

Na pewno to jedna klika. Obstawieni przez przekupioną policję antyklerykalni banksterzy postanowili uprawiać sodomię i gomorię na nartach wodnych w dżakuzi. W dodatku nie ma tam kaplicy, a inwestycja nie była poświęcona. Ooo, do czego idzie… Krowy będo się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie! (że zacytuję klasyka).

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 04 sie 2015, 14:48

Leman pisze:Może zamiast psioczyć, jakie to szkodliwe społecznie miejsce :hevil: , może panie i panowie radni pomogą wypracować jakieś porozumienie między obiema stronami i przekują ten cały "problem" w polityczny sukces ;) ;) ;) ;) ;) ;) ?
Radne PiS z niecierpliwością czekają na odpowiedzi na interpelacje oraz posiedzenie Komisji Środowiska w tej sprawie. Nie zauważyłyśmy działaności innych radnych lub nie jesteśmy informowane (co nas nie dziwi).

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 04 sie 2015, 14:37

Awatar użytkownika
Leman
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: Leman » 04 sie 2015, 9:03

YOGItheBEAR pisze:I moim zdaniem na moment mojej tam rozpoznawczej bytności (ok. 14:00) nie działo się tam nic, co komukolwiek mogłoby przeszkadzać i spędzać sen z powiek.
Zapraszam w okolice o 4:00 nad ranem w weekend.
Podejrzewam, że chodzi o wracających imprezowiczów, którzy radośnie przechodzą sobie pomiędzy "prywatnymi" obszarami sąsiedztwa ulicy Europejskiej ? Nie twierdzę, że zdarzają się i mniej kulturalne osobniki, ale żeby od razu burzyć dom, w którym zalęgło się kilka myszy ?
Zapraszam o 4 rano w weekend gdziekolwiek bliżej cywilizacji ...na Powiśle ? ..do Centrum ? Albo wystarczy przejść się spacerkiem pośród bloków na naszych osiedlach. Niejedne mieszkanie tętni jeszcze życiem..
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest to problem wyolbrzymiony, zgłoszony jedynie przez kilka osób, być może bliskich znajomych naszych kolegów i koleżanek radnych..

Ja się cieszę, że w końcu powstało coś blisko nas, gdzie można mniej lub bardziej aktywnie spędzić czas i odpocząć.. Posłuchać muzyki, zrelaksować się po zwariowanym dniu pracy..

Może zamiast psioczyć, jakie to szkodliwe społecznie miejsce :hevil: , może panie i panowie radni pomogą wypracować jakieś porozumienie między obiema stronami i przekują ten cały "problem" w polityczny sukces ;) ;) ;) ;) ;) ;) ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rekreacja i zieleń publiczna”