Park Linearny Klimczaka

Parki, trawniki, skwery, drzewa, psie kupy... czyli wszystko z gatunku move-and-plant
Jacek_Stach
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Re: Park Linearny Klimczaka

Post autor: Jacek_Stach » 11 lis 2015, 12:52

Czas mija, a to co widać cieżko nazwać będzie parkiem. Jakieś to wszystko bez ładu i składu :-( Trochę pograbili, trochę zasadzili jakiś drobnych krzewów, z których pewnie z połowa nie przetrzyma zimy. Do tego zrobiono schodki nad kanał, z którym nie ma wody (nie wiedzieć w sumie po co). Mówiąc szczerze ja spodziewałem sie wiele więcej, 200k to niemały budżet. Mamy prawo oczekiwać tego, ze zmiana będzie zauważalna. Teraz niestety nie jest :-(

To co najważniejsze, płot jaki był taki jest. Pamietam, ze ratusz zapowiadał wyraźnie, ze ma być zmieniony. Jakoś sie nie zapowiada! Ps. I czy naprawdę tak trudno w końcu zadbać o to, by w tym kanale była woda? A nie muł??

Keithy
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Park Linearny Klimczaka

Post autor: Keithy » 17 paź 2015, 13:14

Pozwalam sobie otworzyć osobny wątek dotyczący Parku Linearnego (bo chyba jeszcze nie istnieje), by móc dzielić sie obserwacjami dotyczącymi postępów prac przy jego tworzeniu.

Wedle zapowiedzi Dzielnicy Wilanów, wykonawca powinien rozpocząć prace w zeszły weekend. Przejeżdżam Klimczaka codziennie i jak do tej pory niewiele się tam dzieje :-( W przeciągu tygodnia zauważyłem jedynie kręcące sie tam 2-3 osoby, jakieś pozornie wyglądające prace porządkowe (wycinanie chwastów miedzy żywopłotem), zagrabiono rondo przy Kieslowskiego. Nie przypomina to jednak rozpoczęcia robot z prawdziwego zdarzenia, nie widać maszyn, nie widać ludzi, nie widać postępów. A jak wiadomo czas nie sprzyja - za 2-3 tygodnie spadnie pewnie pierwszy śnieg :-(

Jestem ciekaw Waszych opinii, moze Wy widzicie więcej, może radni wiedzą więcej? Przede wszystkim, czy istnieje i jest znany termin zakończenia prac? Czy ktoś może podzielić sie finalnym projektem, jak ma to wyglądać? Z tego co pamietam z info na FB, mamy prawo spodziewać sie w ramach realizacji nie tylko nasadzeń, ale i rekultywacji trawników, małej architektury, urządzeń do odpoczynku, ćwiczeń, a przede wszystkim zmiany tego PASKUDNEGO PŁOTU WOKÓŁ KANAŁKU.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rekreacja i zieleń publiczna”