Potrącony kotek

Parki, trawniki, skwery, drzewa, psie kupy... czyli wszystko z gatunku move-and-plant
mithra
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Re: Potrącony kotek

Post autor: mithra » 10 sty 2017, 9:43

Już nieaktualne, kotek nie żyje.

Ale nigdy nie będę w stanie zrozumieć ludzi , ktorzy potrącą zwierzę i pojadą dalej.

mithra
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: mithra » 10 sty 2017, 7:58

Może tak , przestraszony potrącony przy wjeździe do garażu kot skrył sie podczas akcji ratowania pod kołem samochodu , jeśli jest już taka prośba o doprecyzowanie. Jednak mam wieksza prośbę do mieszkańców, udostępnijcie tą fotke gdzieś w sieci , na swoim profilu na FB , może on już ma dom. Szczególnie prosiłabym o to tych ze scandinavian house czy la lumiere.
Ogłoszenia na swoim osiedlu postaram się wywiesić dziś.

color1
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: color1 » 09 sty 2017, 23:10

ale skąd wiadomo, że potrącony ? (to w końcu zabrany spod kół czy sprzed wjazdu ?) ; co powiedział wet ?
na chwilę obecną, skoro kot trafił już do schronu to nie da rady go przygarnąć bo jest w kwarantannie i o ile nie zgłosi się właściciel (wówczas nie obowiązuje kwarantanna) to będzie tam oczekiwał na nowego opiekuna/adopcję.
dobrze byłoby w najbliższej okolicy (choćby kilka budynków) rozwiesić ogłoszenia o znajdzie, tak może będzie szybciej dla tego biedaka... bo schron to niestety umieralnia :(

mithra
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Potrącony kotek

Post autor: mithra » 09 sty 2017, 20:54

Sluchajcie ludziska, tego bidoka wyciągnelismy dzis spod kół samochodu, kot zostal odwieziony do weterynarza potem zabrał go ecopatrol do schroniska na paluchu. Kotek znaleziony przy wjeżdzie do garażu na ulicy Sarmackiej 1,Udostepniajcie proszę, może on ma dom, a może jakiś dom go przygarnie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rekreacja i zieleń publiczna”