Zespół pałacowo-parkowy w Natolinie

Parki, trawniki, skwery, drzewa, psie kupy... czyli wszystko z gatunku move-and-plant
Awatar użytkownika
hippoo
przybysz
przybysz

Re: Zespół pałacowo-parkowy w Natolinie

Post autor: hippoo » 22 cze 2016, 23:10

Pani Radna, chyba wszyscy "rozsądni", mieszkańcy Wilanowa poprierają Pani starania o udostępnienie Parku Natoliońskiego. Pan "waterman" albo ma osobisty interes w zablokowaniu tego pomysłu, albo ma jakieś kompleksy, które leczy tym, że ciągle podkreśla, że był w miejscu "niedostępnym dla zwykłych ludzi". Bo żadnych sensownych i wiarygodnych argumentów przeciw przecież nie podaje.
Nie ma znaczenia, czy uda się Pani "wygrać" tę sprawę, natomiast liczy się intencja, że Pani działa w interesie mieszkańców :-) i ze swojej strony, ale pewnie też w imieniu innych osób - bardzo dziękuję za zaangażowanie!

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny (do 3 postów dziennie)

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 22 cze 2016, 20:46

waterman@aster.pl pisze:A jak ktoś będzie chciał park zwiedzić zawsze istnieje taka możliwość
Dla farciarzy - jak będzie wolne miejsce za miesiąc. Następna okazja za rok. Niech Pan nie żartuje.

waterman@aster.pl
bywalec
bywalec

Post autor: waterman@aster.pl » 22 cze 2016, 20:32

I bardzo dobrze przynajmniej przez następne dwadzieścia lat nie uda sie pani doprowadzić do zniszczenia tak pięknego miejsca. A jak ktoś będzie chciał park zwiedzić zawsze istnieje taka możliwość

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 22 cze 2016, 20:23

waterman@aster.pl pisze:nic ciekawego....... ale sam park bardzo ładny.
Jak pisalem bylem w tym parku już kilka razy....... a pani?
Jak napisałam byłam. Jak to nic ciekawego? Bardzo ciekawa informacja - umowa z zagraniczną uczelnią przedłużona na... kolejne 20 lat.

waterman@aster.pl
bywalec
bywalec

Post autor: waterman@aster.pl » 22 cze 2016, 17:55

nic ciekawego....... ale sam park bardzo ładny.
Jak pisalem bylem w tym parku już kilka razy....... a pani?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 22 cze 2016, 16:57

No to jeszcze raz: proszę obejrzeć materiał od 10:27.

waterman@aster.pl
bywalec
bywalec

Post autor: waterman@aster.pl » 22 cze 2016, 8:58

Mnie watki? To do czego ten link szanowna pani podała jak nie do historii o kamieniu co to go nielegalnie postawili ?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 22 cze 2016, 8:37

Byłam na odsłonięciu. Ale chyba wątki się Panu pomyliły. To nie "Katastrofa Smoleńska".

waterman@aster.pl
bywalec
bywalec

Post autor: waterman@aster.pl » 22 cze 2016, 8:15

Ten program to o nielegalnym głazie w centrum Warszawy jest , Pani w super komitecie? Do przeniesienia kamienia na Ursynow?

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 21 cze 2016, 23:23

Jeśli ktoś z Państwa nie był i chce zobaczyć jak tam jest pięknie i co ukrywa się na co dzień przed mieszkańcami Warszawy i turystami, proszę obejrzeć materiał od 10:27: http://warszawa.tvp.pl/25780323/14062016

waterman@aster.pl
bywalec
bywalec

Post autor: waterman@aster.pl » 17 cze 2016, 21:06

No KONSI o co zaklad?

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 17 cze 2016, 19:45

a ja idę o zakład że waterman@aster.pl jest radnym Lenarczykiem z NU . Myślę że P.Paweł chce aby NCE było w granicach Ursynowa i tu płaciło podatki . Dla mnie to kolejny konflikt pomiędzy Ursynowem i Wilanowem , chory konflikt .... nie dobrze
KZ

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 16 cze 2016, 19:01

waterman@aster.pl pisze:Szanowna pani, hmm logikę możemy wprowadzić wtedy gdy pani zacznie czytać dokładnie i ze zrozumieniem posty swoje i cudze. Gdzie napisałem ze nie ma szans na realizacje projektu???. Spytałem tylko czy ma pani pomysł .
Bardzo proszę: Droga Pani nie zabieram sie za coś czego nie mogę skończyć.
waterman@aster.pl pisze:Droga pani ja ten park widziałem. Już kilka razy i wszyscy których on interesuje mogą go zwiedzić.
Już pisałam, że muszą zapisać się z miesięcznym wyprzedzeniem i muszą być jeszcze wolne miejsca. I tylko w lecie.
waterman@aster.pl pisze:I jeszcze jedno. Przyroda nie została stworzona aby nam służyć..... odrobine pokory proszę pani.
Jestem przeciwnego zdania. Przyroda ma służyć człowiekowi, co nie oznacza, że człowiek nie powinien jej szanować.

waterman@aster.pl
bywalec
bywalec

Post autor: waterman@aster.pl » 16 cze 2016, 8:28

Szanowna pani, hmm logikę możemy wprowadzić wtedy gdy pani zacznie czytać dokładnie i ze zrozumieniem posty swoje i cudze. Gdzie napisałem ze nie ma szans na realizacje projektu???. Spytałem tylko czy ma pani pomysł .
Droga pani ja ten park widziałem
Już kilka razy i wszyscy których on interesuje mogą go zwiedzić .
I jeszcze jedno. Przyroda nie została stworzona aby nam służyć..... odrobine pokory proszę pani.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 16 cze 2016, 8:05

waterman@aster.pl pisze:Droga Pani nie zabieram sie za coś czego nie mogę skończyć .
Szanowny Panie,
Odpowiem tekstem z mojego ulubionego filmu ("Vinci"): wprowadźmy trochę logiki do naszych rozmów. Zarzuca mi Pan, że nie mam planu czy że nie ma szans na sfinalizownie mojego (nie tylko mojego: mieszkańcy Ursynowa, burmistrz Rakowski) pomysłu dotyczącego udostępnienia Parku Natolińskiego? Morysin też był kiedyś niedostępny i został udostępniony. Wierzę, że zabytkowe budowle Morysina zostaną kiedyś odbudowane i park uporządkowany (taki plan ma dyr. Jaskanis) i Park Natoliński zostanie udostępniony. Przyroda została stworzona po to, żeby służyć człowiekowi.
waterman@aster.pl pisze:ale park proszę w spokoju zostawić niech sobie będzie jaki jest. Niech nasze wnuki w przyszłości mogą posłuchać i może zobaczyć jak wyglada dziki las i jego mieszkańcy :)
Tu to samo: wprowadźmy trochę logiki do naszych rozmów. Chce Pan, żeby nasze wnuki zobaczyły kiedyś jak wygląda dziki las. To dlaczego nie chce Pan sam zobaczyć, dlaczego nie mają go zobaczyć nasze dzieci?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rekreacja i zieleń publiczna”