Znalezione wyniki: 89

autor: apia
16 wrz 2017, 11:52
Forum: Wspólnota mieszkaniowa B1/B2
Temat: Kradzież Przypiętego ROWERU B2
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 774

Re: Kradzież Przypiętego ROWERU B2

Witam, Miałam podobna "przygodę", wprawdzie naście lat temu i w innej dzielnicy, ale również skradziono mi rower przypięty do stojaka pod schodami, nagrane na monitoringu. Nie wiem czy Pan wie, ale agencje ochrony sa ubezpieczone na wypadek takich sytuacji. Mi zwrócono pieniądze, pokrył to ubezpiecz...
06 sie 2017, 21:05
Forum: Brzozowy zakątek
Temat: Chodnik na Branickiego (droga do szkoły podstawowej)
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 718

Re: Brzozowy Zakątek

Hmm, a po co przechodzić przez branickiego, przecież szkoła jest po tej samej stronie? Wystarczy iść wzdłuż drogi, obok hotelu.
05 cze 2017, 21:09
Forum: Zdrowie
Temat: Kardiologia w Wilanowie
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 4791

Re: Kardiologia w Wilanowie

Ja tak tylko na marginesie chciałam dodać, że wieść niesie iż zmarły niedawno znany muzyk miał robione "bajpasy" w Wilanowie w Medicover a po komplikacjach został przewieziony na Szaserów.... Ale żeby było jasne, uważam że nasz szpital jak najbardziej powinien mieć kontrakt, i to w takiej formie żeb...
25 sty 2017, 0:18
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Szkoła Podstawowa nr 358 - ul. Ledóchowskiej 10
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 17107

Re: Przepełniona szkoła przy ul. św. U. Ledóchowskiej

Czy osoba pisząca te odpowiedzi na interpelacje mogłaby zdefiniować "równomierne obciążenie" szkół? Bo jeśli to sa wskaźniki z 2 ostatnich kolumn w ostatniej tabeli to nie ma równomiernego obciążenia. Gubinowska i Wiertnicza sa w zdecydowanie lepszej sytuacji niż reszta szkół w rejonie. Ponadto wspo...
29 gru 2016, 17:10
Temat: Nowe przedszkole przy ul. Radosnej
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 6490

Re: Nowe przedszkole przy ul. Radosnej

Aaaa, to władza czeka aż ktoś im pokaże.. to wszystko wyjaśnia. No niech Pani nie żartuje. Nie ma tych działek, bo nie uchwaliliście planu zagospodarowania i nie zabezpieczyliście terenów pod oświatę. Nie trzeba geniusza żeby wpaść na to że na osiedlu dla 40 000 będą potrzebne szkoły i przedszkola. ...
28 gru 2016, 19:54
Temat: Reforma edukacji
Odpowiedzi: 346
Odsłony: 24507

Re: Reforma edukacji

Jest jedno rozwiązanie. Jak by wszyscy rodzice + nauczyciele się zebrali i odpowiednio wq..ni poszli pod pałac namiestnikowski skandować "Duda nie podpisuj" to może coś by drgnęło. Praktyka ostatnich miesięcy (czarny marsz, grudniowy "pucz" (sory;))) pokazuje że przy odpowiednio głośnej zadymie wład...
28 gru 2016, 19:44
Temat: Nowe przedszkole przy ul. Radosnej
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 6490

Re: Nowe przedszkole przy ul. Radosnej

WOW! jestem pod wrażeniem! Czyli 6letnie dziecko, chodzące od 3 lat do przedszkola, zsocjalizowane, przyzwyczajone do grupy, do rytmu przedszkolnego, mamy uwstecznić zostawiając na rok w domu. Już widzę tłumy rodziców tak postępujących. A 3latkowi, często zupełnie niedojrzałemu emocjonalnie, który i...
21 gru 2016, 11:34
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Zwiększenie częstotliwości 522
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 19608

Re: Zwiększenie częstotliwości 522

Śmiem twierdzić że korek na Wilanowskiej składa się w olbrzymiej części z pracowników Mordoru. Tramwaj nie do metra Wilanowska tylko do Mordoru rozwiązałby sprawę i na pewno nie obciążył dodatkowo metra. Nikt przy zdrowych zmysłach nie stoi 40 min w korku na Wilanowskiej żeby zostawić samochód przy ...
09 gru 2016, 12:06
Temat: Kolejna szkoła podstawowa w MW
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 9200

Re: Kolejna szkoła podstawowa w MW

Kupowanie ziemi poza miasteczkiem to moim zdaniem totalne nieporozumienie. Nie wierzę że zbudowaliby szkołę i od razu puścili do niej autobus - vide przypadek Ledóchowskiej. A już jak puszczą to 3 razu dziennie - tak jak puścili do szkoły na Uprawnej. Absolutnie skandaliczne jest dopuszczenie budowy...
08 gru 2016, 14:26
Temat: Kolejna szkoła podstawowa w MW
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 9200

Re: Kolejna szkoła podstawowa w MW

Ci, którym pasuje dowożenie mogą to zawsze robić ale jednak "od zarania dziejów" szkoła podstawowa to instytucja lokalna.
Ja po latach wożenia do przedszkola widzę kolosalną różnicę, teraz w 10 min na piechotę. Tyle czasu wolnego po szkole że nie wiadomo co robić;)
07 gru 2016, 20:49

No przynajmniej żeby nie było ich 8 w szkole. Z tego co widzę 6latkom w tej szkole nie jest najlepiej a mocno dezorganizują pracę szkoły - muszą mieć dedykowane sale+ pełne wyżywienie. Gdyby nie zerówki, w tej szkole nie byłoby problemu z dostępnością sal. 8 zerówek to 1/3 sal lekcyjnych a przecież ...
07 gru 2016, 12:15

Mnie nie interesuje z jakiej partii jest komisja. Jest nieudolna i mam wrażenie że, przepraszam, rżnie głupa. Sprawdziłam (są to ogólnodostępne informacje na www) - na Uprawnej w tym roku 1 klasa zero, 2x1kl (i podobno po kilkanaście dzieci) a 4 klasy 3. w gimnazjum, które opuszczą szkołę. -Na Gubin...
07 gru 2016, 11:45

zaraz zaraz - na posiedzeniu komisji nikt nie sygnalizował problemów??? W jakim świecie członkowie komisji żyją? Nie czytają gazet, tego forum, nie kontaktują się z mieszkańcami?? SZOK Druga sprawa - właśnie zbieram szczękę z podłogi po przeczytaniu tego wątku. Obwody niezmienione. Klasy 0 będą wszę...
14 lis 2016, 15:42
Temat: zapisy do 1 klasy SZKOŁA przy ul. Ledóchowskiej
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 26766

Re: zapisy do 1 klasy SZKOŁA przy ul. Ledóchowskiej

Proszę, kolejne dzielnice coś robią. I piszą o ograniczeniu oddziałów przedszkolnych. Mam nadzieję że p. dyrektor sp 358 toż o tym pomyśli i będzie naciskać na takie rozwiązanie... http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,20971905,reforma-edukacji-pis-likwidacja-gimnazjow-wplynie-na-przedszkola....
07 lis 2016, 14:12
Temat: zapisy do 1 klasy SZKOŁA przy ul. Ledóchowskiej
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 26766

Re: zapisy do 1 klasy SZKOŁA przy ul. Ledóchowskiej

Kolejna dzielnica ogłasza wstępne plany.
Można? Można. Ale nie u nas.
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... -jest.html

Szanowny Panie Burmistrzu, co ze szkołami na Wilanowie???
Dlaczego nie buduje się kolejna szkoła???

Wyszukiwanie zaawansowane