Znalezione wyniki: 4875

autor: J.Szubińska-Piszczek
dzisiaj, 17:58
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Rowerowy weekend w Wilanowie
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 43

Rowerowy weekend w Wilanowie

Mój komentarz na profilu wiceburmistrza odpowiedzialnego za sport w naszej dzielnicy: Mieszkańcy, którzy przybyli w piątek rano do budynku przy ul. Kolegiackiej (przychodnia, biblioteka, Centrum Kultury Wilanów) przeżyli horror. Nie było gdzie zaparkować samochodu. Parking płatny został zamknięty. N...
wczoraj, 9:12
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Wycieczki po Parku Natolińskim
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 145

Wycieczki po Parku Natolińskim

Chciałabym poinformować, że od jutra (20.05) miała ruszyć realizacja mojego projektu w Budżecie Partycypacyjnym 2018 pn. Wycieczki po Parku Natolińskim. Niestety nie ruszy, ponieważ koszty tych wycieczek okazały się wyższe po spotkaniu z Centrum Europejskim Natolin. W związku z tym, termin rozpoczęc...
wczoraj, 8:46
Temat: Nowa szkoła publiczna na północ od Ostoi Wilanów
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 12611

Re: Nowa szkoła publiczna na północ od Ostoi Wilanów

Informacja ze strony Urzędu Dzielnicy na fb z 20:00 wczoraj (nie wiedziałam, że w naszym Urzędzie tak długo się pracuje): Jaka szkoła podstawowa w Wilanowie Zachodnim? Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy Hubert Królak zaprasza na spotkanie z projektantem koncepcji architektonicznej ...
17 maja 2018, 15:32
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Biuletyn Informacji Publicznej
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 158

Re: Biuletyn Informacji Publicznej

Że interpelacje powinny być umieszczane na BIP-ie niezwłocznie. Już zostały. Bardzo trudno pracuje się w tej Radzie. Najprostsze sprawy urastają do rangi ogromnych problemów. To samo jest w Urzędzie. Właśnie złożyłam interpelację w sprawie umówienia spotkania mieszkańców Powsina z burmistrzem Rakows...
17 maja 2018, 12:18
Temat: Biuletyn Informacji Publicznej
Odsłony: 158

Biuletyn Informacji Publicznej

Oto jak traktowani są radni przez przewodniczącego Rady w Wilanowie: Ja: Panie Przewodniczący, Proszę o informację, kiedy zostanie uzupełniony BIP. Ostatnie interpelacje mają datę 8.05. Hubert Królak: Pani Radna, nie odpowiadam za BIP, więc nie umiem Pani odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Ja: ...
16 maja 2018, 21:15
Forum: Zawady i Kępa Zawadowska
Temat: Przebudowa Jarej od Bruzdowej do Wału
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4189

Re: Przebudowa Jarej od Bruzdowej do Wału

Oto wyjaśnienie, z czego wynikała przerwa w budowie:
14 maja 2018, 15:58
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Zagospodarowanie terenu między jezdniami Osi Królewskiej
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 5402

Re: Zagospodarowanie terenu między jezdniami Osi Królewskiej

Został właśnie ogłoszony przetarg na posadzenie krzewów. Ciekawe, czy Urząd będzie ogłaszał oddzielne przetargi na każdy rodzaj nasadzeń czy posadzi tylko krzewy? https://www.wilanow.pl/2012-12-05-15-03-23/zamowienia-publiczne-3/4160-19-wos-2018-posadzenie-krzewow-na-terenie-obiektu-os-krolewska-od-...
11 maja 2018, 17:32
Temat: Nowe przedszkole przy ul. Latoszki
Odsłony: 1683

Re: Nowe przedszkole przy ul. Latoszki

Info z otwarcia ofert w przetargu. Dobre wieści. Jest w czym wybierać:
https://www.wilanow.pl/2012-12-05-15-03 ... l-latoszki
11 maja 2018, 17:26
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: ul. Klimczaka
Odpowiedzi: 854
Odsłony: 115854

Re: ul. Klimczaka

Info ze strony dzielnicy: W związku z prowadzonymi pracami informujemy o czasowym zamknięciu ul. Klimczaka na odcinku od ul. Przyczółkowej do ronda przy budynku Ratusza. Ulica zostanie zamknięta od poniedziałku 14 maja. Planowany okres zamknięcia to ok. 2 tygodnie. Obowiązują objazdy, które prowadzą...
11 maja 2018, 17:18
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: ul. Korbońskiego/Rosnowskiego (tzw. "ul. Nowokabacka")
Odpowiedzi: 480
Odsłony: 96398

Re: ul. Korbońskiego/Rosnowskiego (tzw. "ul. Nowokabacka")

Realizacja tego połączenia to absolutna porażka. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego nie została zrealizowana jako inwestycja ogólnomiejska.
10 maja 2018, 15:26
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Bezpłatna komunikacja miejska w Warszawie
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 427

Re: Bezpłatna komunikacja miejska w Warszawie

Darmowa komunikacja nie zachęci mnie do korzystania z transportu publicznego. Niesprawna - zgoda. Warunkiem koniecznym jest jej usprawnienie. Wiecie Państwo, że mamy do czynienia z błędnym kołem. ZTM twierdzi, że nie usprawnia, bo są korki. Jeśli część mieszkańców nie przesiądzie się do komunikacji...
10 maja 2018, 14:09
Temat: Praca Komisji Rady Dzielnicy
Odpowiedzi: 75
Odsłony: 15103

Re: Praca Komisji Rady Dzielnicy

Chciałabym poinformować, że w Radzie Dzielnicy Wilanów zapanowało wiosenne rozprężenie. W maju nie odbyło się jeszcze żadne posiedzenie komisji (w Radzie jest ich 9). Radni zostali poinformowani tylko o jednym posiedzeniu w poniedziałek 14.05 i Sesji 22.05. To wszystko na dzień dzisiejszy. Posiedzen...
09 maja 2018, 8:44
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Bezpłatna komunikacja miejska w Warszawie
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 427

Bezpłatna komunikacja miejska w Warszawie

Ja uważam, że komunikacja miejska w Warszawie powinna być usprawniona i bezpłatna (oczywiście dla osób płacących podatki w stolicy). Jest to jedyny sposób na zmniejszenie korków i poprawę jakości powietrza. PS. Dziś nie wezmę udziału w dyskusji w tym temacie, bo wyczerpałam limit 3 wpisów :(

Wyszukiwanie zaawansowane