Znalezione wyniki: 4348

autor: J.Szubińska-Piszczek
wczoraj, 17:49
Forum: Inwestycje
Temat: Inwestycje 2017
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 4372

Re: Inwestycje 2017

Chciałabym poinformować, że za tydzień na Sesji tegoroczny budżet inwestycyjny dzielnicy zmniejszy się o prawie 9 mln zł. Oto główne przesunięcia na 2018 rok: - Budowa ul. Zdrowej (2,2 mln) - Przebudowa ul. Klimczaka (2,2 mln) - Przebudowa ul. Jarej (1,4 mln) - Rozbudowa szkoły przy ul. św. U. Ledóc...
wczoraj, 17:35
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: PARK PRZY RATUSZU
Odpowiedzi: 153
Odsłony: 15588

Re: Park przy Ratuszu

Tom pisze:
wczoraj, 16:52
Właśnie takich konsultacji społecznych oczekiwaliśmy...

A jak tam negocjacje ws. zakupu gruntu?
wczoraj, 15:36
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Reforma edukacji
Odpowiedzi: 341
Odsłony: 22353

Re: Reforma edukacji

Floyd pisze:
wczoraj, 15:01
Dzieci przygotowują się do sprawdzianów na kserówkach z podręczników, które nie dojechały...

O Matko, w której to szkole nauczyciele w pierwszych 2 tygodniach nauki katują już dzieci klasówkami? Z ilu lekcji te klasówki?
wczoraj, 14:44
Temat: Reforma edukacji
Odpowiedzi: 341
Odsłony: 22353

Re: Reforma edukacji

Cyt.:"(...) z wyliczeń Związku Nauczycielstwa Polskiego wynika, że właśnie w efekcie reformy pracę straciło około 10 tys. nauczycieli." Wyborcza (15.09): "W warszawskich szkołach z powodu reformy edukacji brakuje tylu nauczycieli, że dyrektorzy proszą w kuratorium o zgodę na zatrudnienie osób bez k...
wczoraj, 14:24
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Połączenie Sarmackiej z Al. Wilanowską
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 1931

Re: Połączenie Sarmackiej z Al. Wilanowską

Wisienką na torcie będzie nowy projekt MPZP - z dużym parkiem... Proszę nie dzielić skóry na niedźwiedziu. Pisze Pan o 10 ha terenów przeznaczonych w obecnym planie pod zabudowę mieszkaniową wartych ok. 100 mln zł. Do tego trzeba dodać koszt urządzenia parku ok. 20 mln zł. To daje w sumie 120 mln z...
wczoraj, 13:52
Temat: Przebudowa ul. Bruzdowej
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1092

Re: Przebudowa ul. Bruzdowej

Gdyby rondo weszło Panu w działkę, to też by Pan protestował. Mieszkańcy uważają, że jest ono w ogóle niepotrzebne w tym miejscu. Chodzi o skrzyżowanie z ulicami Gratyny i Bogatą. Nie ma co mówić o pracach i pozwoleniach, jeśli wziąż trwa projektowanie. Burmistrz wspominał o przełomie tego i przyszł...
wczoraj, 13:44

Re: Inwestycje 2017

deLirium pisze:
wczoraj, 10:32
Niestety firmy budowlane mają teraz (dawno niespotykaną) nadwyżkę robót...

Wybory za rok :mrgreen:
wczoraj, 13:39
Forum: Miasto żyje...
Temat: Wypadek w Powsinie
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 1767

Re: Wypadek w Powsinie

Dziś rano kolejna stłuczka na feralnym skrzyżowaniu, a przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa "planuje poświęcenie jednego z najbliższych posiedzeń Komisji tematyce bezpieczeństwa w tym rejonie".
wczoraj, 11:02

jak się czyta pani wpisy, to konkluzja jest następująca: zabetonować MW kosztem zieleni vide klondaik Szanowna Pani, zakładam, że betonowanie to (czyli budowa bloków dla kolejnych mieszkańców MW) odbywa się zgodnie z prawem czyli w zgodzie z wadliwymi mpzp. Przypominam, że nie poprawiliśmy żadnego ...
wczoraj, 9:01
Temat: Budowa kolejnych szkół w Wilanowie
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 103

Budowa kolejnych szkół w Wilanowie

Szanowni Państwo, otrzymaliśmy następującą odpowiedź na nasz wniosek o zwołanie posiedzenia Komisji Edukacji ws. budowy kolejnych szkół w Wilanowie: Szanowni Państwo, Komisja o której zwołanie wpłynął do mnie wniosek odbędzie się w najbliższym możliwym terminie, tj w pierwszej połowie października. ...
wczoraj, 8:55

Inwestycje 2017

YOGItheBEAR pisze:
18 wrz 2017, 12:00
Ktoś ma na zbyciu tanią działkę pod szkołę lub teatr/kino?

Co to znaczy tanią? Ty byś sprzedał tanio? Szukasz działki pod kino? Zmieniasz branżę?
wczoraj, 8:51
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Usprawnienie komunikacji miejskiej w Wilanowie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 581

Re: Usprawnienie komunikacji miejskiej w Wilanowie

Pętla miała być rozbudowana w tym roku :(
wczoraj, 8:49
Temat: Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej
Odpowiedzi: 206
Odsłony: 18852

Re: Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej

Moi znajomi twierdzą, że do kościoła nie chodzą po 1. bo "Ci ludzie nie mają pojęcia o normalnym życiu", po 2 "no dlaczego on mi mówi o życiu zgodnie z przykazaniami, a sam ma je w poważaniu?" , po 3 "dlaczego ja mam mu się spowiadać, skoro on jest gorszy niż ja." Nie chciałabym udzielać tu Pani le...
wczoraj, 8:33

Nie chciałabym wkładać kija w mrowisko (ciekawie po angielsku: stir up a hornets' nest lub set a cat among the pigeons), ale trzeba było wyciąć wiele drzew, aby wybudować Państwa bloki. Jedne drzewa się wycina, następne się sadzi i naprawdę szybko rosną. Ja przez 10 lat wyhodowałam porządne drzewa.
wczoraj, 8:25
Temat: Wypadek w Powsinie
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 1767

Re: Wypadek w Powsinie

Niepojęte dla mnie jest, dlaczego ten rowerzysta nie widział nadjeżdżającego samochodu.

Wyszukiwanie zaawansowane