Znalezione wyniki: 359

autor: Arktik
19 lut 2018, 22:37
Forum: Handel i usługi
Temat: Co mamy w okolicy
Odpowiedzi: 259
Odsłony: 46942

Re: Co mamy w okolicy

Przy Klimczaka 17 otwierają sklep papierniczy, link: http://papiernikbyempik.pl/
09 lut 2018, 23:19
Forum: Brzozowy zakątek
Temat: Stacja benzynowa obok osiedla
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1078

Re: Stacja benzynowa obok osiedla

I jeszcze niech zatrzymują te wszystkie spaliny ;-)
03 lut 2018, 19:57
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Parkowanie w MW
Odpowiedzi: 469
Odsłony: 72351

Re: Parkowanie w MW

Też mam pytanie do radnych! Czy ktoś z nich widzi potrzebę wymuszenia rotacji parkowania na publicznych miejscach postojowych, np. wzdłuż ulicy Klimczaka! Znalezienie tam wolnego miejsca zazwyczaj graniczy z cudem! Myślę, że mieszkańcy MW już dawno dojrzeli do takiego rozwiązania, a nie słyszałem, ż...
05 gru 2017, 23:05
Temat: Parkowanie przy Placu Miejskim (ul. Kieślowskiego)
Odpowiedzi: 169
Odsłony: 28967

Re: Parkowanie przy Placu Miejskim (ul. Kieślowskiego)

Do Remik: mam wrażenie, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że w Warszawie, a szczególnie w tak mocno zurbanizowanym dużym osiedlu Warszawy jak jest MW nie jest możliwe aby stworzyć publiczne miejsca parkingowe dla wszystkich chętnych. To doprowadziłoby (niestety ten proces jest kontynuowany) do zac...
04 gru 2017, 23:57
Forum: Strefa Wilanów
Temat: Co dalej?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3306

Re: Co dalej?

Jak już wiemy, straszące od długich lat szkieletory, ku powszechnej uldze, zniknęły i powoli zaczynają wyłaniać się nowe budynki. Szkieletory zniknęły, ale nie ich fundametny, na których powstaje nowe. Moim zdaniem dość ryzykowne. Jeszcze latem zaglądałem przez bramę od ul. Klimczaka do poziomu -1 a...
28 lis 2017, 23:31
Forum: Zora
Temat: Opinie Inwestycji ZORA2
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 745

Re: Opinie Inwestycji ZORA2

O Brzozowym Zakątku jest osobny wątek, uzbierało się aż 16 stron, tutaj masz link: http://e-wilanow.pl/forum/brzozowy-zaka ... k%C4%85tek
28 lis 2017, 23:17
Temat: ul. Klimczaka
Odpowiedzi: 844
Odsłony: 99731

Re: ul. Klimczaka

Bardziej bym postawił na niewielki "tunel"- przejazd pod ul.klimczaka, w ciągu chodnika i ścieżki rowerowej.to by rozwiązało bezkolizyjność klimczaka i ścieżki rowerowej wzdłuż przyczółkowej nie blokując ruchu samochodowego światłami.robiąc to na etapie przebudowy koszt może by nie był jakiś kosmic...
27 lis 2017, 23:05

O brawo, huraaaaa :-) moja ulica! wreszcie, tyle lat czekania! :-)
22 lis 2017, 20:37
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Wybory samorządowe 2018, kandydaci na prezydenta Warszawy
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 6162

Re: Wybory samorządowe 2018, kandydaci na prezydenta Warszawy

O tak, popieram ten limit :-) Jest znacznie spokojniej :-)
19 lis 2017, 23:52

Dla komfortowego ruchu (mijania się dwóch wózków) wystarczy 2m (+1m przy drzwiach lokali). Ty tak na poważnie? A jak wózek pcha mąż z żoną i mają jeszcze dziecko idące obok? Mają iść gęsiego? ;-) Czy taki spacer byłby przyjemny? Jeśli chcemy zachęcać ludzi do spacerów i ożywić życie na ulicach, to ...
17 lis 2017, 23:53
Temat: ul. Korbońskiego/Rosnowskiego (tzw. "ul. Nowokabacka")
Odpowiedzi: 464
Odsłony: 84663

Re: ul. Korbońskiego/Rosnowskiego (tzw. "ul. Nowokabacka")

Popieram przedmówcę w całej rozciągłości. Miasto powinno promować i ułatwiać przede wszystkim transport publiczny, wiele osób z ulgą przesiadłoby się do zbiorkomu wiedząc, że dojadą nim szybciej i taniej. Kary za brak opłaty za parkowanie są śmiesznie niskie w porównaniu do kary za brak biletu! Zami...
17 lis 2017, 23:43

Zlikwidowano równoległe i w ich miejsce poszła trawa i drzewa. Ta decyzja była dla mnie ewidentnie zła ii bezsensowna znając problemy MW. Nie zapominaj, że zieleń w MW jest deficytowa i sprawia, że z kontaktem z nią żyje nam się lepiej, jesteśmy szczęśliwi. Nie można wszystkiego wybetonować! Mniej ...
16 lis 2017, 23:02

Ależ te miejsca parkingowe są (praktycznie w pobliżu każdego lokalu usługowego) ale problem jest taki, że nie ma systemu wymuszającego rotację, a miejsca, które powinny być dla klientów tychże sklepów czy gości mieszkańców są zaanektowane przez samochody mieszkańców.
13 lis 2017, 17:20

Oby, a czy orientuje się Pan, czy podniesiono budżet na tę drogę? Inaczej nie ma szansy :-(
10 lis 2017, 23:19
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Wybory samorządowe 2018, kandydaci na prezydenta Warszawy
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 6162

Re: Wybory samorządowe 2018, kandydaci na prezydenta Warszawy

Jestem przekonany, że Jan Śpiewak, znany działacz społeczny, zyskujący lawinowo popularność, głównie przez autentyczną walką z dziką reprywatyzacją, również będzie kandydatem na prezydenta i wg mnie to on zrobiłby najwięcej dla naszego miasta, tylko nie stoi za nim żadna duża partia polityczna, a mo...

Wyszukiwanie zaawansowane