Znalezione wyniki: 338

autor: Arktik
19 wrz 2017, 11:28
Forum: Miasto żyje...
Temat: Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej
Odpowiedzi: 207
Odsłony: 19003

Re: Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej

A mnie zastanawia dlaczego ŚOB nie weźmie kredytu bankowego na dokończenie tej inwestycji. Chyba jedna z najstarszych i najbogatszych instytucji na świecie z 2-tysiącletnią historią byłaby wiarygodna dla banków, z dobrą zdolnością kredytową? Może wreszcie ten bur**l na tyłach tej świątyni zostałby u...
12 wrz 2017, 0:20
Forum: Inwestycje
Temat: Inwestycje 2017
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 4587

Re: INWESTYCJE 2017

Czy to normalne? Brzmi szokująco nisko procent!!!
11 wrz 2017, 11:18
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Tramwaj do Wilanowa
Odpowiedzi: 565
Odsłony: 72625

Re: Tramwaj do Wilanowa

Zgadzam się w 100% z Yogi o rozwijaniu komunikacji miejskiej w 3D, przykład z al. Wilanowską jest doskonały :-) Może napisałbyś jakieś pismo w tej sprawie do władz miasta? ;-) Nie rozumiem zupełnie jak można mieć coś przeciw ludziom przyjeżdżającym do Warszawy, aby się tu osiedlić. To właśnie dzięki...
07 wrz 2017, 12:50
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza
Odpowiedzi: 81
Odsłony: 14987

Re: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza

Absolutnie muszę się z Panią zgodzić! :-)
07 wrz 2017, 11:42
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza
Odpowiedzi: 81
Odsłony: 14987

Re: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza

No tak, ale kto już zakupił kopciucha to będzie mógł go użytkować przez następne powiedzmy 20 lat, więc poprawa może nastąpić za długie lata dopiero, lepszym rozwiązaniem byłby zakaz palenia najgorszej jakości węglem od zaraz, a na obszarach gęstej zabudowy zakaz palenia paliwem stałym w ogóle! Jeśl...
05 wrz 2017, 18:58
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: ul. Klimczaka
Odpowiedzi: 823
Odsłony: 78856

Re: ul. Klimczaka

A czyja jeśli wolno spytać ;) ?
05 wrz 2017, 16:34

Polnord likwiduje swoje biuro sprzedaży przy ul. Klimczaka przy Royal Wilanów, tzn. budynek stoi, ale wywożą wyposażenie. Czy ktoś się orientuje co tam teraz będzie? Atrakcyjny kawałek gruntu, domyślam się, że jest ich własnością, czy można tam coś wybudować?
04 wrz 2017, 13:45
Temat: Ul. Hlonda od ronda Sapiehy w kier. Ursynowa
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 14297

Re: Ul. Hlonda od ronda Sapiehy w kier. Ursynowa

Być może to trochę OT, ale musimy zmierzać do tego, aby całkowicie zdelegalizować parkowanie samochodów na chodnikach i egzekwować to prawo z całą surowością, niech chodniki będą dla pieszych, a ulice dla samochodów! Właśnie wróciłem z urlopu w południowych Włoszech - kto był to wie jaką fantazję lu...
03 wrz 2017, 21:34
Forum: Brzozowy zakątek
Temat: Brzozowy Zakątek
Odpowiedzi: 169
Odsłony: 17158

Re: Brzozowy Zakątek

A ja myślę, że Marikka jest przedstawicielką Polnordu, przynajmniej tak brzmi ;-)
15 sie 2017, 21:06
Forum: Handel i usługi
Temat: Paczkomat
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 7075

Re: Paczkomat

Nie ma i nie zapowiada się, że się pojawi :-( Swoją drogą, dziwi mnie to, że sklepy nie oferują szerzej możliwości pozostawiania paczek w różnych sklepach - świetnie sprawdza się zamiast paczkomatów bo zwykła usługa kurierska to zupełna porażka - kurierzy pojawiają się w domu wtedy gdy większość lud...
08 sie 2017, 22:26
Temat: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie
Odpowiedzi: 1280
Odsłony: 176504

Re: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

Bohaterzy dzisiejszego dnia przyjechali do MW w celach służbowych i po konfrontacji stwierdzili, że byli "zmuszeni" do zaparkowania na pasach na ul. Teodorowicza, ponieważ nigdzie w pobliżu nie było żadnego wolnego miejsca. Było im przykro, ale czuli się w 100% usprawiedliwieni i myślę, że bez wahan...
07 sie 2017, 14:12

Jezu, czemu w tym chorym kraju wszystko idzie jak po grudzie?! Albo nie ma kasy na coś albo jak nawet jest to pojawiają się jakieś przeszkody biurokratyczne!. Brakowało tylko ok. 30 000 zł. żeby ogłosić zwycięzcę przetargu, czy nie można było dołożyć tę kwotę? Przecież wiadomo, że ceny raczej obecni...
03 sie 2017, 11:26
Temat: Ciszewskiego bis
Odpowiedzi: 171
Odsłony: 18891

Re: Ciszewskiego bis

Szkołę, która absolutnie nie powinna tam stać, bo już jest za dużo placówek w jednym miejscu. Nawet trzypasmówka nie rozwiąże tego korka. Za to ten poziom ruchu zatruje rezerwat. Tłum forumowiczów odradza (i słusznie!) kupowanie mieszkania w "Brzozowym" Zakątku. A tutaj działanie tysięcy aut skończ...

Wyszukiwanie zaawansowane