Znalezione wyniki: 11

autor: jagnam
03 paź 2017, 10:13
Forum: Brzozowy zakątek
Temat: Brzozowy Zakątek
Odpowiedzi: 230
Odsłony: 27656

Re: Brzozowy Zakątek

No porównać Warszawę do Dzierżyńska . To trzeba mieć wyobraźnię :)
02 paź 2017, 14:17

To jak mówisz, że dużo mieszkań jest już zamieszkałych, to znaczy, że jest zainteresowanie. A wiec działa prawo popytu i podaży. Skoro ktoś kupił, to znaczy że przekalkulował wszystkie za i przeciw. No i proszę Cię ile razy temat tych spalin będzie wałkowany. O każdej większej ulicy w Warszawie gdzi...
02 paź 2017, 10:22

Brzozowy Zakątek i Młody Wilanów, my będziemy mieli ciszej, dla mnie to mogą nawet wybudować mieszkania muszę pasami ruchu na tej obwodni , wyobrażasz sobie jaki wtedy będą mieli dojazd do domu??? 😄 Też właśnie czytam wypowiedzi co niektórych użytkowników, emocje i przekrzykiwanie się. To jest ich ...
02 paź 2017, 10:15
Forum: Prawo na co dzień
Temat: Przeglad kominiarski
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4536

Re: Przeglad kominiarski

U mnie zapowiada się to gdzieś w połowie września. Też mnie to mocno irytuje jak przychodzą mi do domu, sprawdzają zużycie wody czy właśnie przeglądy gazowe. I pchają się z buciorami. Mocno jest to irytujące.
05 wrz 2017, 11:26
Temat: Chodnik na Branickiego (droga do szkoły podstawowej)
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1131

Zgłosiłam sprawę przewodniczącemu Rady i przewodniczącemu Komisji Rewizyjnej. Przy okazji, chciałabym poinformować, że przewodniczący Rady nie odpowiedział przewodniczącemu Komisji Rewizyjnej na pismo z lipca w sprawie nieterminowych odpowiedzi na interpelacje i nie zamierza, ponieważ... nie zawier...
30 sie 2017, 11:11

To prawda, ale myślę że osoby decydujące się na zakup mieszkania na inwestycje w większości posiadają działalność gospodarczą więc dla nich to nie będzie problem. Druga sprawa to fakt, ze rozważana jest tu kwestia sprzedaży mieszkań osobą prywatnym a większość właśnie zapomniała, że mogą one zostać...
30 sie 2017, 11:06
Forum: Handel i usługi
Temat: Utylizacja elektrośmieci, agd itp
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1541

Re: Utylizacja elektrośmieci, agd itp

To co najbardziej mnie wkurza, to fakt, że ludzie wyrzucają baterie gdzie popadnie. A przecież one są tak bardzo szkodliwe dla środowiska. Jedna bateria potrafi zanieczyścić na długo kilka m3 wody. Prośba o zwracanie uwagi na to, gdzie jest to wyrzucane.
01 sie 2017, 6:55

Do jagnam, mniejsza o naukową definicję smogu, chodzi o pyły zawieszone czyli spaliny samochodowe i inne np. te ze ścieranych klocków hamulcowych które w obfitości występują przy ruchliwych drogach! Poczytaj sobie o ich szkodliwości w Internecie a odechce Ci się mieszkania w pobliżu ruchliwych dróg...
28 lip 2017, 12:00

Gwoli ścisłości smog nie powstaje od nadmiaru samochodów tylko od palenia odpadem węglowym i innymi plastikami w piecach. Bliskość obwodnicy nie wpłynie w wymierny sposób na ilość smogu. Jeden dom ze smrodzącym kominem jest w stanie zrobić tyle zanieczyszczeń co przejazd kilku tys samochodów - taka ...
16 lut 2017, 13:53
Forum: Handel i usługi
Temat: Szycie zasłon i firan Warszawa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1332

Re: Szycie zasłon i firan Warszawa

Chciałabym zamówić niewielką firankę szytą do kuchni. Pytałam się w dwóch sklepach w okolicy. W jednym nie szyją takich drobnych rzczy.W drugim powiedzieli kosmiczną cenę. Może Wy coś zaproponujecie?
19 paź 2015, 13:22
Forum: Inwestycje
Temat: Nowa inwestycja White Stone Development w Wilanowie
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 4412

Re: Nowa inwestycja White Stone Development w Wilanowie

Witam .Aktualnie jestem na etapie szukania mieszkania na Wilanowie. Biorę pod uwagę właśnie rynek deweloperski i najbardziej zainteresowały mnie właśnie mieszkania na osiedlu Zora Wilanów. I stąd moje pytanie. Czy ktos z Was również rozważa kupno mieszkania na Teodorowicza ? W tym tygodniu chcemy si...

Wyszukiwanie zaawansowane