Znalezione wyniki: 14

autor: jagnam
16 sty 2018, 13:28
Forum: Prawo na co dzień
Temat: Prawo jazdy na kat. B za którym razem zdaliście?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 634

Prawo jazdy na kat. B za którym razem zdaliście?

Jak w temacie, od dawna macie prawko? Za którym razem zdaliście? Trudno było? Pytam, bo przymierzam się do zapisania się na kurs. Czy w 2 miesiące uda mi się wszystko ogarnąć?
09 sty 2018, 10:19
Forum: Handel i usługi
Temat: Okęcie - parking przy lotnisku
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 882

Re: Okęcie - parking przy lotnisku

Tuż przy terminalu masz P1, ale on jest akurat dosyć drogi, bo za tygodniowy postój sporo ponad 200 zł trzeba zapłacić.
Przy al. Krakowskiej masz kilka pojemnych parkingów z transferem na lotnisko. (...) - wycięto reklamę - yav
09 sty 2018, 10:15
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 23396

Re: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza

Czasami mam wrażenie, że te stacje są porobione w takich miejscach, aby jak najlepsze wyniki podawały.
03 paź 2017, 10:13
Forum: Brzozowy zakątek
Temat: Brzozowy Zakątek
Odpowiedzi: 230
Odsłony: 35690

Re: Brzozowy Zakątek

No porównać Warszawę do Dzierżyńska . To trzeba mieć wyobraźnię :)
02 paź 2017, 14:17

To jak mówisz, że dużo mieszkań jest już zamieszkałych, to znaczy, że jest zainteresowanie. A wiec działa prawo popytu i podaży. Skoro ktoś kupił, to znaczy że przekalkulował wszystkie za i przeciw. No i proszę Cię ile razy temat tych spalin będzie wałkowany. O każdej większej ulicy w Warszawie gdzi...
02 paź 2017, 10:22

Brzozowy Zakątek i Młody Wilanów, my będziemy mieli ciszej, dla mnie to mogą nawet wybudować mieszkania muszę pasami ruchu na tej obwodni , wyobrażasz sobie jaki wtedy będą mieli dojazd do domu??? 😄 Też właśnie czytam wypowiedzi co niektórych użytkowników, emocje i przekrzykiwanie się. To jest ich ...
02 paź 2017, 10:15
Forum: Prawo na co dzień
Temat: Przeglad kominiarski
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 5455

Re: Przeglad kominiarski

U mnie zapowiada się to gdzieś w połowie września. Też mnie to mocno irytuje jak przychodzą mi do domu, sprawdzają zużycie wody czy właśnie przeglądy gazowe. I pchają się z buciorami. Mocno jest to irytujące.
05 wrz 2017, 11:26
Temat: Chodnik na Branickiego (droga do szkoły podstawowej)
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1778

Zgłosiłam sprawę przewodniczącemu Rady i przewodniczącemu Komisji Rewizyjnej. Przy okazji, chciałabym poinformować, że przewodniczący Rady nie odpowiedział przewodniczącemu Komisji Rewizyjnej na pismo z lipca w sprawie nieterminowych odpowiedzi na interpelacje i nie zamierza, ponieważ... nie zawier...
30 sie 2017, 11:11

To prawda, ale myślę że osoby decydujące się na zakup mieszkania na inwestycje w większości posiadają działalność gospodarczą więc dla nich to nie będzie problem. Druga sprawa to fakt, ze rozważana jest tu kwestia sprzedaży mieszkań osobą prywatnym a większość właśnie zapomniała, że mogą one zostać...
30 sie 2017, 11:06
Temat: Utylizacja elektrośmieci, agd itp
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1893

Re: Utylizacja elektrośmieci, agd itp

To co najbardziej mnie wkurza, to fakt, że ludzie wyrzucają baterie gdzie popadnie. A przecież one są tak bardzo szkodliwe dla środowiska. Jedna bateria potrafi zanieczyścić na długo kilka m3 wody. Prośba o zwracanie uwagi na to, gdzie jest to wyrzucane.
01 sie 2017, 6:55

Do jagnam, mniejsza o naukową definicję smogu, chodzi o pyły zawieszone czyli spaliny samochodowe i inne np. te ze ścieranych klocków hamulcowych które w obfitości występują przy ruchliwych drogach! Poczytaj sobie o ich szkodliwości w Internecie a odechce Ci się mieszkania w pobliżu ruchliwych dróg...
28 lip 2017, 12:00

Gwoli ścisłości smog nie powstaje od nadmiaru samochodów tylko od palenia odpadem węglowym i innymi plastikami w piecach. Bliskość obwodnicy nie wpłynie w wymierny sposób na ilość smogu. Jeden dom ze smrodzącym kominem jest w stanie zrobić tyle zanieczyszczeń co przejazd kilku tys samochodów - taka ...
16 lut 2017, 13:53
Temat: Szycie zasłon i firan Warszawa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1599

Re: Szycie zasłon i firan Warszawa

Chciałabym zamówić niewielką firankę szytą do kuchni. Pytałam się w dwóch sklepach w okolicy. W jednym nie szyją takich drobnych rzczy.W drugim powiedzieli kosmiczną cenę. Może Wy coś zaproponujecie?
19 paź 2015, 13:22
Forum: Inwestycje
Temat: Nowa inwestycja White Stone Development w Wilanowie
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 4986

Re: Nowa inwestycja White Stone Development w Wilanowie

Witam .Aktualnie jestem na etapie szukania mieszkania na Wilanowie. Biorę pod uwagę właśnie rynek deweloperski i najbardziej zainteresowały mnie właśnie mieszkania na osiedlu Zora Wilanów. I stąd moje pytanie. Czy ktos z Was również rozważa kupno mieszkania na Teodorowicza ? W tym tygodniu chcemy si...

Wyszukiwanie zaawansowane