Znalezione wyniki: 30

autor: PiotrPP
27 gru 2017, 14:30
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Ciszewskiego bis
Odpowiedzi: 189
Odsłony: 30629

Re: Ciszewskiego bis

Czy wiadomo w jaki sposob ta droga bedzie przebiegac przez Skarpę? Będzie nasyp? Jakiś filar?
08 paź 2017, 15:06
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 168
Odsłony: 14911

Re: Nowy park w Wilanowie

Trzymamy kciuki za ten Park, gratulacje za pomysł. A Panią Radną proszę się nie przejmować, jeżeli ona sądzi że mieszkańcy licząc na wzrost wartości mieszkania domagają się Parku to co tu właściwie komentować. Pozdrawiam!
05 sie 2017, 1:01

Czy mogę Panią prosić aby Pani odpowiedziała na moje pytania, zamiast sugerować mi gdzie powinienem mieszkać? Tak Panie/Pani Color to jest moja okolica i zależy m na niej, co w tym złego? Nie można się już wypowiedzieć? Nie można mieć swojego zdania? Zapewniam że nie cały Wilanów czeka na to połącze...
04 sie 2017, 19:09

Dziękuje za odpowiedź, 2 pasy w obie strony czy w jedną stronę? A proszę mi powiedzieć czy istnieje jakaś alternatywna dla tej drogi w tym miejscu? Rozumiem że nie ma takiej? Jestem zdania że jest to doskonałe miejsce na utworzenie parku, szkoda tych terenów skoro 1,2 km obok będzie droga 2 razy sze...
03 sie 2017, 23:59

Czy ktoś z Państwa orientuje się w jakiej odległości od Ciszewskiego-bis (chodzi mi po lini prostej) będzie przebiegać najbliższa z planowanych nowych dróg łącząca Wilanów z Ursynowem i jak duża będzie to droga?
31 lip 2017, 0:01

Pana wiedza jest równa aktualności tej mapy.
23 lip 2017, 22:03

Ta droga to totalna bezmyślność, Ciszewskiego bis ma być drogą z jednym pasem ruchu. Droga co najwyzej lokalna ktora zniszczy tereny rekreacyjne z ktorych korzysta mnostwo osob. Proszę się przejść ulicą Rzodkiewki w weekend. Droga narusza otulinę skarpy ursynowskiej, przejdzie obok terenów chroniony...
09 lip 2017, 21:22

Chodzi chociażby o teren po krórym spacerują całe rodziny z dziecmi jest też bardzo dużo rowerzystów - ulica Rzodkiewki zresztą najlepsze będzie zdjęcie z dzisiaj godzina 19. Gdy ta ulica powstanie przetnie całą drogę widoczną na zdjęciu. Dla mnie to jest żenujące kto to wymyślił?? aby w takim miejs...
08 lip 2017, 22:58

Totalna bezmyślność fundowana bedzie droga z JEDNYM!! pasem ruchu. Droga co najwyzej lokalna ktora zniszczy totalnie tereny rekreacyjne z ktorych korzysta mnostwo osob. Droga narusza otulinę skarpy ursynowskiej przejdzie obok terenów chronionych. Mamy bardzo mało terenów zielonych, coraz gorszą jako...
15 cze 2017, 12:13
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: Ponumerowane drzewa - na północ od Osiedle Ostoja
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3307

Re: Ponumerowane drzewa - na północ od Osiedle Ostoja

A skąd drzewa są w zupełnie innym miejscu niż ostatnio wykupiona działka, o planowanej szkole też zbyt prędko mówić skoro działka jest zbyt mała...To jest miejsce doskonałe na park ale lepiej wszystko zabetonować...
02 cze 2017, 19:08
Temat: Chodnik od strony nowego przedszkola
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1527

Re: Chodnik od strony nowego przedszkola

Dziekuje.
02 cze 2017, 10:43
Temat: Chodnik od strony nowego przedszkola
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1527

Re: Chodnik od strony nowego przedszkola

Bardzo przydałby się chodnik na ulicy hlonda prowadzący właśnie do przedszkola, az wstyd patrzec ile osob codziennie chodzi i jezdzi rowerami poboczem drogi. Z tego co kojarze interpelacja w tej sprawie juz byla?
10 maja 2016, 19:22
Temat: Bankomat
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 828

Re: Bankomat

Dobry pomysl
29 mar 2016, 20:42
Temat: Odkupię/ wynajmę komórkę lokatorską Hlonda 8a
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 295

Odkupię/ wynajmę komórkę lokatorską Hlonda 8a

Odkupię lub wynajmę komórkę lokatorską przy Hlonda 8a proszę o kontakt priv lub tel. 608039933
21 mar 2016, 15:11
Temat: ETAP 6a- budynek B4
Odpowiedzi: 104
Odsłony: 14810

Re: ETAP 6a- budynek B4

Jakie macie spostrzeżenia co do nawiewników na oknach? Z tego co zaobserwowałem to nawiewniki ciśnieniowe i nie ma możliwości mechanicznej regulacji stopnia przepływu powietrza tak jak w innych etapach :-/ Jakieś wnioski co do akustyki i przepływu? Dokładnie jest tak jak piszesz, z tego co sie dowi...

Wyszukiwanie zaawansowane