Znalezione wyniki: 10

autor: koralinka
13 sty 2018, 0:10
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: Budki dla kotów wolnożyjących w Wilanowie
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 2402

Budki dla kotów wolnożyjących w Wilanowie

Dzien dobry, Zamieszkuje Wilanow od kilku miesiecy i zauwazylam przy swoim osiedlu (Brzozowy Zakatek) kilka bezdomnych kotow. Z tego co wiem, niektore dzielnice w Warszawie jak np Praga (ktora de facto ma bardzo duzy problem z iloscia kotow wolnozyjacych) czy tez inne miasta takie jak Gdansk inwesto...
11 lut 2017, 23:19
Forum: Brzozowy zakątek
Temat: Oddanie mieszkania
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2672

Re: Oddanie mieszkania

Witam Sąsiadów :) Czy termin rozpoczęcia odbiorów (A1) to 15 marca? Ktoś z biura oficjalnie potwierdził taki termin? Bo my tydzień temu otrzymaliśmy informację, że odbiory budowy trwają ale nie są w stanie podać terminu odbioru mieszkań.. Pozdrawiamy Niestety, termin ten nie został potwierdzony, na...
21 gru 2016, 18:45
Forum: Inwestycje
Temat: Mieszkanie na Wilanowie?
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 7619

Re: Mieszkanie na Wilanowie?

Yav, postaramy się nie płakać w przyszłości. Deweloper zaś nie ukrywał informacji na temat przyszłej obwodnicy, wbrew temu co napisałes. Co więcej na makiecie w biurze także odległość do S2 była wyraźnie zaznaczona, z podanymi metrami włącznie, więc decyzja każdego kupującego była świadoma. Odległoś...
08 lis 2016, 22:45
Temat: Dzień otwarty
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2788

Re: Dzień otwarty

Zapewne tak jak ja dostaliscie wiadomość emailowa z BOP wiec to już pewne :D mi Pani z biura obsługi powiedziała, że chcieliby ostatnie mieszkania oddać do końca lutego najpóźniej. Mają zaczynać odbiory koniec stycznia, początek lutego.
08 lis 2016, 22:39
Temat: Brzozowy Zakątek
Odpowiedzi: 231
Odsłony: 41288

Re: Brzozowy Zakątek

Super dzięki za informacię, właśnie wysłałam prośbę o dołączenie :)
18 paź 2016, 8:43
Temat: Dzień otwarty
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2788

Re: Dzień otwarty

Witaj Jeglin! :mrgreen: To dziwne bo jak dzwonilam do BOP to mi powiedzieli, ze nie będzie tego wejścia do mieszkań o którym mówili w biurze na Wilanowie przy zakupie mieszkania... Jeśli jednak ma być inaczej to bardzo się ciesze-w końcu mieszkanka juz są i super byłoby je zobaczyć :D jeśli ktoś zna...
17 paź 2016, 19:09

Dzieki za pomysł ;) U nas sypialnie będą miały okna od dziedzińca, zaś okna od salonu będą wychodzić na sąsiedni blok i pas zieleni, więc nie sądzę, aby było głośno. A2 w ogóle nie będziemy widzieć - odgradzają nas obydwa bloki z kolejnych etapów. Ale pomyślimy o tym, zobaczę jak to wygląda jak w ko...
15 paź 2016, 20:12

Szczerze mówiąc nie wiem jak jest teraz - jak kupowaliśmy mieszkanie w styczniu, to było tak, że im wyższe piętro, tym wyższa była cena (bodajże 1 i 2 bylo w tej samej cenie, my wybraliśmy piętro 1). Jak interesowaliśmy się Śródmieściem Wilanów tego samego dewelopera, było analogicznie - im wyżej ty...
15 paź 2016, 15:40

Szczerze mówiąc nie zamierzam wdawać się w zbędne dyskusje na temat tego, kto kupił gdzie mieszkanie, bo ja osobiście nie wtrącam się w wybory innych. Nie będę pokazywać palcami przykładów rodem z Mokotowa, gdzie niedaleko metra wilanowska są mieszkania z balkonami oddalonymi o 2-3 metry od ulicy, n...
14 paź 2016, 16:03

epeka pisze:Cześć,
czy jest tu ktoś kto zdecydował się na zakup mieszkania w Brzozowym Zakątku Polnord'u? :lol:
Witaj epeka,

Tak, my kupiliśmy mieszkanie w budynku A1 8-) 90% zostala juz wyprzedana z 1 etapu. Zastanawiasz się nad zakupem w tej inwestycji?

Wyszukiwanie zaawansowane