Znalezione wyniki: 12

autor: Paulinaj
wczoraj, 20:09
Forum: Rzeczypospolitej 33 (d.Sawa Wilanów)
Temat: Etap III - odbiory
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 953

Re: Etap III - odbiory

Z tego co widziałam, to odbiory rozpoczęły się już w tamtym tygodniu ;)
30 sty 2018, 11:22
Temat: Wyjazd wózkiem z osiedla
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 712

Re: Wyjazd wózkiem z osiedla

Napisałam do naszego zarządcy i to jego odpowiedź: "Dostałem informacje od dewelopera, że wyjście dla wózków będzie przez portiernie w budynku 6 ( stara ochrona osiedla) jest tam wejście i dojście korytarzem do windy." Tylko zastanawiam się, co w sytuacji gdy widna będzie zepsuta albo ochrona na obc...
01 maja 2017, 18:34
Temat: Jak się mieszka?
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 14906

Re: Jak się mieszka?

Szanowni Sąsiedzi z bloku 33b - klatka 2,
Jeśli chcecie palić papierosy na swoich balkonach to proszę bardzo, ale jeśli jeszcze raz znajdę stertę petów w swoim ogródku to obiecuje że odniosę je wam na waszą wycieraczkę - śmietnik możecie robić na swoich balkonach lub w mieszkaniach.
18 mar 2017, 18:37
Temat: Wspólnota 33b
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 12988

Re: Wspólnota 33b

Drodzy Sąsiedzi, ja mieszkam wyżej. Gdybym chciała kupić mieszkanie na parterze sprawa ogrodzenia byłaby PIERWSZĄ o jaką bym pytała w biurze sprzedaży przed zakupem. Zgodnie z planem osiedla widać i jest to oczywiste jakie jest położenie ogródków- wiadomo było, że znajdują się przy samej ścieżce......
05 mar 2017, 21:30

Ja nie mam potrzeby zasłaniać się takim płotem ale wybacz nie wiedziałam, że mieszkanie na parterze może skutkować tym, że ludzie będą sikać mi pod oknem... Jeśli chodzi o zakaz wyprowadzania psów na patio - rozmawiałam z zarządcą który potwierdził, że temat jest w realizacji, mają pojawić się znaki...
05 mar 2017, 16:22

Szanowni sąsiedzi, ja szczerze mówiąc nie rozumiem co komu przeszkadza ogradzanie się ludzi na parterze. Tez mieszkam na parterze, swojego ogródka nie ogrodziłam czego bardzo żałuje. Widzę, że niektórzy wykazują się ogromnym zainteresowaniem "części wspólnych" tylko wydaje mi się, że gdyby wszyscy s...
06 lut 2017, 21:48
Temat: Wynajem miejsca postojowego w garażu 33b
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 5359

Re: Wynajem miejsca postojowego w garażu 33b

No i co z tego, najlepiej stworzyć wysepkę Wilanów, gdzie nikt nie ma dostępu i zakaz parkowania wszędzie. Odgrodźmy sie od świata, bo każdy się przychrzania, że Ktoś musi gdzieś zaparkować. Sorry, czy Państwo myślą, że oni robią nam to na złość, budzą się rano z myślą, aby kogoś wkurzyć i zaparkow...
03 lut 2017, 21:21

A wiecie co jest najlepsze, że do tej pory ochrona zarzekała się, że garażu nikomu nie otwiera a sama ostatnio byłam świadkiem tego jak osoba kierująca micra podjeżdża pod garaż, a pan ochroniarz otwiera drzwi polotem....
28 sty 2017, 20:21

Ok w takim razie róbmy zdjęcia na dziko parkujących samochodów, jak nie poskutkuje pomyślimy nad innymi karami....
27 sty 2017, 18:45

Dzień dobry, Czy ktoś z was nadal ma problem z sąsiadami parkującymi na waszych miejscach/zastawiającymi was? W budynku 33b, notorycznie pewna Pani z Nissana Micry nic sobie nie robi z zostawianych kartek za szybą, a ochrona twierdzi że nikogo na parking nie wpuszcza, więc zastanawiam się jak takie ...
03 sty 2017, 14:56
Temat: wentylacj grawitacyjna
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1190

Re: wentylacj grawitacyjna

My w budynku nr 3 w 2 klatce tez mamy ten sam problem z zapachami przechodzącymi od sąsiadów. Deweloper kazał nam zgłosić sprawę do administracji ale nie dostaliśmy jeszcze żadnej odpowiedzi...

Paulina
23 lis 2016, 22:57

Witam sąsiadów, Mam do was inne pytanie dotyczące parkingu. Czy ktoś z was też ma problem z uporczywymi sąsiadami parkującymi na waszych miejscach? Zastanawia mnie fakt w jaki sposób takie osoby wjeżdżają na parking. Zauważyłam, że u niektórych pojawiły się kartki z napisem ZAKAZ PARKOWANIA, więc są...

Wyszukiwanie zaawansowane