Znalezione wyniki: 28

autor: MartynaW
22 maja 2018, 11:46
Forum: Pogadanki i pogaduchy
Temat: Listonosz z Sarmackiej
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 3247

Re: Listonosz z Sarmackiej

rowno 30 dni czekalam na polecony z Wroclawia. tak zle to nigdy nie bylo. listonosz powiedzial, ze nie maja ludzi do roboty za 2400 brutto no i sie nie dziwie to jest wiekszy problem organizacji Państwa w tym wszelkich form dzialalnosci kontrolowanej przez Państwo. ostatnio szereg artykułów w prasie...
01 maja 2018, 9:51
Forum: Inwestycje
Temat: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka
Odpowiedzi: 170
Odsłony: 25326

Re: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Klondaik narusza wszystkie standardy i normy! Ale oni wiedzą ze w tym kraju to my możemy sobie pisać i dzwonić !

Wszędzie pył z ciętych cegieł tony pyłu i kto im zabroni ?
Radni, komisja czy minister środowiska , SM ....
21 kwie 2018, 20:25
Temat: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Re: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

@yav :) chcesz sie spotkać ?

mam tu w sąsiedztwie tzw M4 które chcę wynająć od 7 m-cy, ale, potencjalni jak widzą co się dzieje za oknem, to mowią : nein danke, nein !

ja na szczeście trochę pomieszkam w RP33 abcde póki nie zabetonują wokół. tam "jeszcze przyroda oddycha" - kojarzysz to ?
21 kwie 2018, 20:18
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Ciszewskiego bis
Odpowiedzi: 238
Odsłony: 48553

Re: Ciszewskiego bis

@ Allesandro - NIE. wystarczy trochę więcej empatii, czułości i miłości, szacunku dla człowieka i przyrody, a mniej dla kasy ....a przejdą wszystkim te barbarzyńskie pomysły zabetonowania świata. może, kiedyś, gdzieś w Polsce się to uda choćby na skalę małej Danii ... każdy obcokrajowiec lub nawet k...
21 kwie 2018, 20:07
Forum: Rzeczypospolitej 33 (d.Sawa Wilanów)
Temat: Zarząd i administracja 2gi etap rp33b
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 536

Re: Zarząd i administracja 2gi etap rp33b

@Borooch tak dzęki 3ci, ale jak wiem to bedzięmy abcde - razem / jednosc / wspolpraca / wspolnota / i co jeszcze ? dlatego pytam czy mamy zarzad itd? jak nie to by może coś podziałać? no i mam nadzieje, ze u nas te cegly ze scian nie beda ladowac na chodniku jak te od ulicy (: szkoda mi ich - co za ...
19 kwie 2018, 20:48

Dziękuję za ww. wpisy. przeczytałam raport ze spotkania z inwestorem - porażka totalna. niemoc / radni ?? ! a jak widzę wpis @henryk, ze wspolnoty zostały wyrugowane z procesu decyzyjnego - decyzją urzędników publicznych z ratusza wilanów - to co ja mam zrobić? gdzie mam się udać z prośbą o pomoc ? ...
19 kwie 2018, 19:59
Forum: Rzeczypospolitej 33 (d.Sawa Wilanów)
Temat: Zarząd i administracja 2gi etap rp33b
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 536

Zarząd i administracja 2gi etap rp33b

Czesc,

proszę o info czy my tu mamy już wspólnotę, a jak tak to proszę o kontakt do zarządu, chce zgłosić parę spraw.
czy było zebranie w 2018? proszę o podsumowanie/wnioski.
wprowadzam się właśnie i kilka spraw nie rozumiem - jakoś nietypowo.

pozdrawiam
ps
parapetowka bedzie :) na placyku zabaw
13 kwie 2018, 10:37

Budują i to ostro, zbyt ostro. Pani Radna J.Sz-P proszę, jeżeli nie można tego procesu odwrócić, to niech budują "kulturalnie" z zachowaniem spokoju, czystości, bez hałasu. pleaseeeee ostatnio rżną wielką piłą cegły/bloczki cementowe-gipsowe na mniejsze powodując 1000 decybeli i 1000 ton pyłu w powi...
09 kwie 2018, 12:26

cos sie dzieje tym razem pozytywnego na tej katastrofie budowlanej jaką jest klondaik. roboty, hałas i kurz ustały !! ponoć Wojewoda cofnął decyzję i ratusz musi rozpatrzyć ponownie. w międzyczasie proszę Was forumowicze o pomoc w ustaleniu: Dla nawet nie laika budowlanego wygląda że budowa klondaik...
30 mar 2018, 20:25

obok siebie, absolutnie moga stac budowle! ale nie okno w okno!

wycięto wulgaryzmy -
yav
30 mar 2018, 20:14
Forum: Miasto żyje...
Temat: Informator Wilanowski
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 3371

Re: Informator Wilanowski

Drogi YtB, absolutnie masz racje w tym co piszesz! ale: jezeli, burmistrzo! ma zbyt malą kasę /// to resztę zbiera z ofert/przetargow i innych kombinacji???!! np. wydajac pozwolenia na budowe katastrofy budowlanej jaka ma miejsce na placu pomiędzy Sarmacka a Rycerstwa!! zezwalajac na 8m odległość od...
27 mar 2018, 20:57
Forum: Miasto żyje...
Temat: Informator Wilanowski
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 3371

Re: Informator Wilanowski

burmistrz i jego świta powinni być w całości wymienieni na zawodowców wybranych w konkursie, a nie w wyniku jakiś p...ch układów politycznych! to dotyczy całej Polski ! i administracji. mamy ponad 1.000.000 urzędników na naszym utrzymaniu ! większość bez kompetencji, bez empati, bez niczego ! łatwo ...
27 mar 2018, 20:33

jak argumentowac do ludzi, ktorzy za pieniadze zrobia wszystko ! widac, ze temat Klondaik zostal odpuszczony. na budowie robia co chca i kiedy chca, gmina wilanow sie cieszy. a my sasiedzi tego, jestesmy stratni - a wladza sie cieszy! np dzisiaj, jest 8pm i leja beton, co w skali decybeli dopuszczal...
27 lut 2018, 16:53

Mały update w temacie F...g Klondaik:

Wycięli te drzewa - bedzie droga !
Ale dzisiaj uśmiercili drzewo akacji!!!
Beton w głowach (: bedą kiedyś "robić drutem kolczastym" za te decyzje !!!

Wyszukiwanie zaawansowane