Znalezione wyniki: 7

autor: mintflavour
24 maja 2018, 15:58
Forum: Rzeczypospolitej 33 (d.Sawa Wilanów)
Temat: Etap III - odbiory
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 3379

Re: Etap III - odbiory

A czy może ktoś z Państwa ma balkon z oknem na klatkę? Czy przyklejenie folii matowej (efekt mrożonego szkła, przepuszczające światło) też trzeba konsultować ze wspólnotą? Trochę nie rozumiem czemu ma być tworzona 3 wspólnota. To znaczy, że będą trzy ochrony? Do naszego etapu jest w końcu wjazd prze...
22 maja 2018, 16:31

Ja też mam już wyznaczony odbiór na początek czerwca, ale mam pytanie. Kiedy dostaliście maila z ostatecznym rozliczeniem, czy na 7 dni przed odbiorem? Do mnie dzwoniła pani do dewelopera, uprzedzała, że przyjdzie mail, ale nadal nic nie dostałam.
10 maja 2018, 12:15

U mnie ściany były brudne na balkonie, mam nadzieję, że ktoś to zamalował. Zdjęto już ogrodzenie od budowy, więc może odbiory ruszą pełną parę.
09 maja 2018, 11:30

Hmm ja też miałam wstępny "odbiór" z przedstawicielem dewelopera i wykonawcy na początku marca i do tej pory cisza. Czy od tego czasu liczą się w teorii te 21 dni?

Jestem też za dołączeniem do tej grupy, jeżeli faktycznie mamy być jedną wspólnotą :)
27 kwie 2018, 12:43

Dzięki, że mówisz :) do mnie jeszcze nikt nie dzwonił, ani nie pisał
09 kwie 2018, 12:30

Dziękuję za pomoc :) w tego co udało mi się jeszcze dowiedzieć, deweloper będzie do nas dzwonił i informował o terminie odbioru w przeciągu 2 tygodni.
04 kwie 2018, 14:46

Etap III - odbiory

Dzień dobry,

czy ktoś z Państwa już otrzymał informacje kiedy odbędą się odbiory mieszkań? Niestety nie mogę się skontaktować z deweloperem, a ciężko w tym momencie umawiać z ekipą remontową dokładny termin na wykończenie wnętrza.

Pozdrawiam

Wyszukiwanie zaawansowane