Znalezione wyniki: 35

autor: gallileo
12 sty 2018, 16:27
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Kolejna szkoła podstawowa w MW
Odpowiedzi: 147
Odsłony: 25005

Re: Kolejna szkoła podstawowa w MW

Wybiegajac mysla naprzod do roku 2020 :) Kiedy powstanie nowa szkola - czy ktos moze wie jak w takiej sytuacji wyglada proces 'przenoszenia' dzieci z istniejacej (bardzo przeladowanej wtedy) szkoly 358 przy Ledochowskiej? Zmieni sie wtedy na pewno rejonizacja... Czy bedzie to tylko i wylacznie dobra...
26 mar 2012, 22:42
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: STRAŻ MIEJSKA ODHOLOWUJE SAMOCHODY
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 7595

Re: STRAŻ MIEJSKA ODHOLOWUJE SAMOCHODY

Dokladnie - miejsc niesprzedanych w garazu w A3 sporo - jesli ktos jednak nie chce kupic a woli wynajac niech da znac i zaproponuje na priv cene, to sam kupie i chetnie wynajme na czas nieokreslony :)
10 lut 2012, 15:43
Temat: kupno mieszkania w A3
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 5942

Re: kupno mieszkania w A3

Drogi Zainteresowany,
Ja wiekszych zastrzezen nie mam, osobisicie jestem bardzo zadowolony z wyboru i tez mieszkane w A3 na 4p.
Pozdrawiam
02 gru 2011, 20:32
Temat: Parkowanie na Ostoi...
Odpowiedzi: 1069
Odsłony: 163729

Re: Parkowanie na Ostoi...

Dla uzupełnienia kolekcji, ciekawy przykład na brak wyobraźni i szacunku dla sasiadów...Jak można parkować (na cały dzień, nie na 5 minut!) w takim miejscu uniemożliwiając wyjazd innym z miejsca parkingowego??
01 kwie 2011, 14:24
Temat: i po zebraniu
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 3852

Re: i po zebraniu

Pozwole sobie skomentowac kwestie frekwencji. Na ubieglorocznym zebraniu, mimo, ze ogolna liczba wlascicieli w wspolnocie byla mniejsza, uczestnikow bylo WIECEJ. Ciekawe, prawda? Obawiam sie, ze niektorzy zniechecili sie, po ubieglym roku. Powodow moglo byc kilka, jednak wiodacy to ten, ze decydujac...
17 lut 2011, 17:55
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: układ świateł na skrzyżowaniu Wilanowskiej i Witosa(Dolinka)
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 19003

Re: układ świateł na skrzyżowaniu Wilanowskiej i Witosa(Doli

W kwestii tych nieszczesnych swiatel...mala obserwacja: Odkad zaczely sie ferie dlugosc cyklu znaaaacznie sie wydluzyla! Teraz rzeczywiscie mozna liczyc na dobre kilkanascie sekund dla Wilanowskiej, moze nawet 18 sekund. Jesli wierzyc Inzynierowi Ruchu wynikaloby to ze znacznie mniejszego natezenia ...
14 lut 2011, 18:00
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: HANKA ODDAJ MOJE 8 TYSIĘCY !!
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 10155

Re: HANKA ODDAJ MOJE 8 TYSIĘCY !!

Czytajac te wszystkie wypowiedzi mam wrazenie, ze mieszamy dwie kwestie: Zameldowania a Zmiany miejsca zamieszkania. Jak ktos slusznie juz tutaj napisal, mozna zmienic miejsce zamieszkania na Warszawe, zglaszajac sie do US i od tego momentu tu placisz podatki. Przemeldowanie do tego nie jest koniecz...
11 lut 2011, 17:21
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Autobus - Linia 519
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 27810

Re: 519 i 117 OBRONIONE !! NOWA LINIA DO MIASTECZKA !!

Podzielam zdanie konkusa! Probowalem tego samego, bo pokonuje dokladnie ta sama trase do pracy w rejonie Domaniewskiej. Samochodem docieram w ciagu ok.30 minut jadac np. na 08:30, poza nielicznymi wyjatkami. Poza tym tylko 15 minut zajmuje powrot jesli wyjade z pracy przed 16:00. Autobusem, przy tak...
04 lut 2011, 12:45
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: KSIĘGA ŻYCZEŃ
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 41042

Re: KSIĘGA ŻYCZEŃ

Dla uzupelnienia powyzszej odpowiedzi i proponowanego kierunku zmian: Skoro jest to sygnalizacja akomodacyjna, to mysle, ze jedyne na co mozemy to liczyc to wydluzenie tego maksimum z 17sek do np.25sek w godzinach szczytu - odpowiednio w kazdym kierunku zgodnie (z Wilanowa rano, do Wilanowa po polud...
04 lut 2011, 12:29
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: KSIĘGA ŻYCZEŃ
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 41042

Re: KSIĘGA ŻYCZEŃ

Moi Drodzy. Mnie osobiscie tez ten temat interesuje i w nie tak dawno, bo w pazdzierniku 2010 zwrocilem sie z tym do ZDM. Otrzymalem odpowiedz wyjasniajaca zasade dzialania, wiec dla informacji cytuje ponizej, aby nie bylo watpliwosci jakie sa priorytety wg Inzyniera Ruchu: "... W związku z Pana pis...
20 sty 2011, 15:50
Temat: Lokale użytkowe - Ostoja Wilanów B5
Odpowiedzi: 238
Odsłony: 61562

Re: Lokale użytkowe - Ostoja Wilanów B5

Ja osobiscie jestem za! :-) Choc, szczerze...to decydowac tutaj powinni mieszkancy B5. Sadze, ze wiekszosc mieszkancow pozostalych blokow nie mialoby nic przeciwko kawiarence na osiedlu. Przypuszczam jednak, ze dla niektorych np. mieszkajacych na I p nad takim lokalem moze to byc nieco uciazliwa spr...
20 sty 2011, 8:56
Temat: Prymas - tak, ksiądz - nie?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 19517

Re: Prymas - tak, ksiądz - nie?

'.... unikajcie księdza, prymasa i Augusta.'

Ten wniosek rozbawil mnie najbardziej :-) Pozdrawiam
19 sty 2011, 19:07
Temat: Prymas - tak, ksiądz - nie?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 19517

Re: Prymas - tak, ksiądz - nie?

'Ks.Prymasa A.Hlonda' wszedzie 'wchodzi' tj. do wszystkich systemow w jakich uzywalem tego adresu (od Urzedu Skarbowego, przez elektrownie, kablowki i inne takie), po wiec takie kombinacje...na glowe ktos tam upadl?? Slusznie napisal kolega, ze systemy informatyczne sa po to aby je dostosowywac :-),...
16 lis 2010, 22:21
Temat: Mało widoczne oznakowanie klatek i numerów mieszkań.
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 719

Re: Mało widoczne oznakowanie klatek i numerów mieszkań.

Witam, Oczywiscie, to sluszna uwaga i obserwacja i zapewniam Cie, ze nie byles pierwszym ktory ma ten problem :-) Dodam, ze w odp. na zgloszenia mieszkancow byla nawet taka propozycja Uchwaly na ostatnim zebraniu wspolnoty mieszkaniowej, aby takie bardziej widoczne oznaczenia zakupic i wykonac. Nies...
22 paź 2010, 20:00
Temat: zakaz parkowania
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1998

Re: zakaz parkowania

Z perspektywy mieszkanca 2A, podpisuje sie pod tym, ze ograniczenia parkowania w zatoczce miedzy 2 i 2A o ktorej pisze Mac to sluszna inicjatywa. Jednak zatoczka miedzy 2B i 2C to co innego, ta bardziej wyglada na kawalek parkingu, i kilka samochodow z powodzeniem mogloby tam parkowac nikomu nie szk...

Wyszukiwanie zaawansowane