Znalezione wyniki: 162

autor: Faktorek
02 paź 2017, 19:14
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie
Odpowiedzi: 1287
Odsłony: 184644

Re: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

yav pisze:
02 paź 2017, 18:35
WB 1600M.
Kolejne miejsce gdzie pojawią się słupeczki? Tam często jakiś prostak parkuje.
24 wrz 2017, 16:57
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: Parkowanie na Ostoi...
Odpowiedzi: 1069
Odsłony: 151025

Re: Parkowanie na Ostoi...

Ja akurat jestem bardzo zadowolony z decyzji dzielnicy. Nie widzę powodu aby dla osób które nie kupiły/wynajęły miejsca w garażu podziemnym niszczyć wspólny teren zielony wszystkich mieszkańców miasteczka. Jeżeli chodzi o parkowanie - to zawsze można zaparkowac przy płatnym parkingu ŚOB po drugiej ...
04 wrz 2017, 12:12

Wystarczą kontenery na gruz na środku drogi. Czy któryś z radnych może coś od siebie dodać w tej sprawie? Czy zamiast tego chodniczka przy tej ulicy nie możnaby było zrobić parkingu JAKI BYŁ OBIECANY PRZEZ MIASTO?
04 wrz 2017, 10:02

Jakie są plany na ludzi, którzt będą paraliżować wyjazd z osiedla blokując drogę przez parkowanie pid nowo wybudowanym Hlonda 6? Dlaczego ten blok ma 0 miejsc postojowych?
09 sie 2017, 16:17
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie
Odpowiedzi: 1287
Odsłony: 184644

Re: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

Żeby było jak w USA gdzue auta holują prywaciarze bez wezwań. Auto źle zaparkowane? Kilka fotek i na hol. "Kierowca" od razu wie, że jak postawi przy przejściu czy czerwonym krawężniku to ma gwarancje odholowania po 10min i kilkaset $ w plecy. Dużo razy jeździliśmy w kółko polując na miejsce i ani r...
26 lip 2017, 10:30
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Szkoła Podstawowa im. Einsteina - ul. Hlonda 20
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 4875

Re: Nowa Szkoła im. Einsteina (Hlonda 20)

I na tym proszę zakończmy wtręty polityczne :) Zgadzam się w 100% mundurki nie mają nic wspólnego z żadną partią. Co do szkoły to mam pytanie - czy ktoś ma dziecko w wieku takim, że planuje posłać syna/córkę do tej szkoły? Ja się zastanawiam. Czy nie jest tak w tego typu szkołach, że dziecko jest u...
26 lip 2017, 10:04

Taka inspirowana pomysłami ministra MEN, jeszcze wtedy Wszechpolaka, Giertycha z rządu premiera Jarosława Kaczyńskiego Mundurek jest wymagany od każdego ucznia. Stanowi jego strój codzienny. http://wilanow.edu.pl/ Jak każda szkoła prywatna (ta niemiecka przy Ledóchowskiej i brytyjska przy Hlonda te...
25 lip 2017, 23:51

paszczakR pisze:
23 lip 2017, 20:43
Nie ma co się martwić. Nie będzie zainteresowania.
Przecież to jest szkoła dla PiSiorów, a z 500+ nie starczy na czesne.
Co znaczy, że jest to szkoła dla pisiorów?
20 cze 2017, 1:50
Forum: Gastronomia
Temat: Italia gelateria (Lody włoskie), Hlonda 2
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4119

Re: Italia gelateria (Lody włoskie), Hlonda 2

yav pisze:Włoch jest ten sam.
Ten sam ale ma nowego wspólnika. Też Włocha. W tym sezonie lody są lepsze ale porcje są zdecydowanie za małe w tej cenie. Dodatkową atrakcją w sklepie są włoskie produkty w zaskakująco niskich cenach (oliwy, sery, mąki czy wędliny).
04 cze 2017, 14:49

Pogratulować pomysłu z rezygnacją z przepustek w tym roku. Prawdziwy "najazd Hunów" mamy. Pod Hlonda 6 nawet hydrant zastawiony ;) Bydło zablokowało wyjazd między Hlonda 2 a Hlonda 6. Każdy dostał ładną naklejkę na szybę i notatkę w zeszyciku pana policjanta :) Moim zdaniem takie blokujące bydło po...
31 maja 2017, 21:26

Ja ze swojej strony chciałbym zwrócić uwagę na problem z firmą "BAD CARS" która na terenie osiedla zrobiła sobie parking firmowy... firma zajmuje się wynajmem samochodów więc między Hlonda 2 a 2A nie ma już miejsca dla mieszkańców. Zachęcam rozgłaszania ich na straży miejskiej a także jakąś opcją j...
26 maja 2017, 13:06

Pimo pisze:Panowie, wyluzujcie. Samochody parkujące przy Gorącym Psie blokują wjazd na drogę pożarową i nikt ich stamtąd nie odholowuje.
Wyluzować? Nie, to że gdzieś kogoś mordują i nie wsadzają do więzienie nie oznacza, że gdzieś indziej można bezkarnie kogoś bić.
24 maja 2017, 21:05

Też widziałem dzisiaj tego ch**a, ale nie miałem przy sobie telefonu, żeby zrobić zdjęcie. Ogłaszam: wydaję wojnę parkującym w ten sposób debilom i codziennie będę dzwonił na Straż Miejską. A potem kupię sobie takie naklejki jakie mają Rosjanie z grupy "Stop Cham" :D Administracja twierdzi, że ochr...
24 maja 2017, 17:22

Czy za zastawianie hydrantu nie powinno być holowanie natychmiastowe? Ile minut minęło od tego zaparkowania do zaalarmowana SM przez ochronę?
24 maja 2017, 16:46

Ochrona powinna zwiększyć częstotliwość naklejek na szybę. SM przybywa tam zdecydowanie za rzadko - widziałem ją tam tylko raz jak robili zdjęcia ŚMIECI porozrzucanych z kontenerów.

Wyszukiwanie zaawansowane