Znalezione wyniki: 20

autor: makfi
02 lip 2017, 17:18
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Przebudowa chodnika przy Osi Królewskiej - Po co ??
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 5808

Re: Przebudowa chodnika przy Osi Królewskiej - Po co ??

Witam, jest jakaś odpowiedz na ta intepelację? Prace jakby zostały zakończone jeszcze w maju i nic się nie zmieniło od tego czasu - poza złamaniem przez ekipę jednego drzewka. Ale grzecznie drzewko usunęli żeby nie było śladów:) Mi to wygląda że to coś co zbudowano to chyba nie jest ścieżka rowerowa...
29 maja 2017, 23:14

Re: Przebudowa chodnika przy Osi Królewskiej - Po co ??

Wygląda to teraz jak na zdjęciu. - Chodniki nie są w jednej linii. Nie są nawet tej samej szerokości. - Chodnik nie trafia na przejście dla pieszych. Trzeba przenieść przejście oraz słupki.. - Trzeba przebudować garb na drodze bo drodze obejmuje całe skrzyżowanie oraz obecne przejście dla pieszych.....
26 maja 2017, 13:06

Przebudowa chodnika przy Osi Królewskiej - Po co ??

Nie mogę zrozumieć dlaczego nasza dzielnica wydała kasę na przebudowę chodnika przy Klimczaka 8A. Argumenty że miało być ujednolicenie i wyrównanie niestety w świetle tego jak przebiegają prace - odpadają. Ani nie wyrównano linii z innymi chodnikami a już na pewno nie ujednolicono. Wręcz teraz zrobi...
04 kwie 2014, 19:29
Forum: Royal Axis
Temat: Nowy potencjalny mieszkaniec
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1943

Re: Nowy potencjalny mieszkaniec

Na reklamy zewnętrzne zakładu fryzjerskiego też nie wyrażaliśmy chyba zgody a wiszą. Generalnie jak się pojawi więcej mieszkań w których będzie prowadzona działalność to się okaże że nasze wydatki na ochronę, wideodomofony itp nie mają sensu. Na teren budynku może wejść każdy na hasło "ja do fryzjer...
04 kwie 2014, 19:17
Forum: Osiedle Królewskie
Temat: III Etap
Odpowiedzi: 506
Odsłony: 57319

Re: III i IV Etap

Pytania odnośnie IV etapu ale i tych wcześniejszych: - Dzisiaj u notariusza podsunięto nam do podpisania oprócz umowy developerskiej dodatkowe pełnomocnictwo pozwalające na wykreślenie przez Robyg naszych roszczeń z Księgi Wieczystej w przypadku gdyby Robyg rozwiązał umowę. Czy wy też podpisywaliści...
13 sie 2013, 11:03
Temat: Patio w Royal Axis Pn
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3399

Re: Patio w Royal Axis Pn

Nie no nie żart, ale też nie chcę z tego robić problemu jakiegoś. Po prostu za kazdym razem jak przechodzę po trawniku to czuję lekki wyrzut sumienia, ale fakt że chodzę na tyle rzadko, że ścieszki raczej nie wydepczę..
12 sie 2013, 16:55
Temat: Oś Królewska
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 54692

Re: Organizacja ruchu Osi Królewskiej zatwierdzona

Oś Królewska - organizacja ruchu zatwierdzona. Inżynier Ruchu m.st. Warszawy zatwierdził projektowaną organizację ruchu na ul. Oś Królewska pomiędzy ul. Sarmacką a al. Rzeczypospolitej. (...). Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2013-2014. Pozdrawiam, Dominik Szeląg Mam Takie głupie moze p...
08 sie 2013, 16:51
Temat: rękojmia
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1305

Re: rękojmia

Mi Qualia usuwała zacieki na suficie w ramach gwarancji. Długo trwało, wymagało wysłania kilkunastu maili i przypominania, nawet kłotni z gosciem z działu technicznego który przyszedł ocenić i kłócił się że 3 miesiące to wcale nie tak długo, ale w końcu zrobili i potem pomalowali (moją farbą). Jak z...
08 sie 2013, 16:40
Temat: Lokal usługowy w Royal Axis Pn
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2152

Re: Lokal usługowy w Royal Axis Pn

Developer z tym fryzjerem okazał się prorokiem: mamy fryzjera ale nie lokalu usługowym, ale w mieszkaniu na rogu Osi Królewskiej.
Zastanawiam się jak się udało przerobić mieskzanie na lokal bez uchwały wspólnoty? Czyżbym coś przegapił?
08 sie 2013, 16:36
Temat: Patio w Royal Axis Pn
Odsłony: 3399

Re: Patio w Royal Axis Pn

Witam wszystkich, rzeczywiscie wygladana na to trawa na patio przynajmniej budynku 8A miejscami uschła - nawet mozna dokladnie zobaczyć dokąd siega woda z podlewaczki a gdzie już nie siegała i trawa zmieniła kolor na .. suchy. Mam przy okazji inny postulat: od kilku lat probuje zrozumiec dlaczego kt...
28 lis 2012, 13:30
Temat: Połączenie Ursynów-Wilanów
Odpowiedzi: 517
Odsłony: 35084

Re: POŁĄCZENIE DROGOWE URSYNÓW-WILANÓW

Szczerze mówiąc czuję lekkie zaniepokojenie jak słyszę o przedłużeniu Ciszewskiego. Rzeczywiście wygląda na to że będzie to na długie lata jedyne połączenie miedzy Ursynowem a Wilanowem, boję się więc: 1. Problem połączenia zostanie 'rozwiązany' i przedłużenie Płaskowickiej nie powstanie nigdy. 2. C...
21 paź 2012, 23:16
Temat: skrzyżowanie Klimczaka/Kieślowskiego
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 6784

Re: skrzyżowanie Klimczaka/Kieślowskiego

kiedys przed wprowadzeniem sie do MW przejrzalem Plan zagospodarowania dla okolic. Tam jak wół stało że Kieślowskiego dochodzi wprawdzie do Klimczaka, ale ... nie jest przelotowa. Nie wiem o ktorym fragmencie tu piszecie, ale być moze jak to sie mowi w mojej branży 'to nie błąd, to zaprojektowana fu...
02 lut 2012, 22:15
Temat: Odbiór mieszkania - problemy z oknami
Odsłony: 2612

Re: Odbiór mieszkania - problemy z oknami

Obiecałem ze napisze o tej wymianie to pisze: Poszła gładko sprawnie i jestem pod wrażeniem działania Sokółki: przywieźli ze sobą skrzydło, które nie dość ze miało otworzy na wywietrznik dokładnie tam gdzie powinno (wywietrznik przemontowali ze starego skrzydła na miejscu) to jeszcze rozmiarem i kol...
01 wrz 2011, 15:15
Temat: Odbiór mieszkania - problemy z oknami
Odsłony: 2612

Re: Odbiór mieszkania - problemy z oknami

Chyba mój upór poskutkował. Ubytki i przebarwienia zostały w miarę zadawalający sposób 'naprawione' przez serwis producenta czyli Sokółki. Zaimpregnowali dodatkowo i chyba pomalowali je czymś. Teraz śmiało mogę powiedzieć że są ozdobą mieszkania. Co do przebojowego okna które się nie otwiera do końc...
01 wrz 2011, 14:59
Temat: Naprawa uszczelnień garażu
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 8098

Re: Woda zalewa Royal Axis.. ?

No tak, ale ta rekojmia developera skończy się przecież lada miesiąc, bo budynek został oddany do użytku w listopadzie 2008( 2008.11.27). Czego więc, jako wspólnota, nie zgłosimy i nie opiszemy z przedstawicielem developera jako wadę do tego terminu - to raczej nie uzyskamy. Ciekawe co wyjdzie po ty...

Wyszukiwanie zaawansowane