Znalezione wyniki: 18

autor: Wróblewska
24 kwie 2018, 9:23
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: Ostoja Wilanów : poruszanie się rowerami na terenie W.M. Ostoja Wilanów
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1619

Re: Ostoja Wilanów : poruszanie się rowerami na terenie W.M. Ostoja Wilanów

@MieszkaniecOstoi Chcę zobaczyć jak wg Ciebie Administracja czy nawet Ochrona powinna egzekwować te pilnowanie psów aby były w kagańcach i na smyczach. :) No proszę Cię - przede wszystkim takich rzeczy należy wymagać od siebie nawzajem. Są ludzie i ludzie. I choćby Tobie czy mnie wydawać by się mogł...
31 mar 2014, 16:34
Forum: AvanGarden
Temat: Zmiana firmy ochroniarskiej
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1800

Re: Zmiana firmy ochroniarskiej

Ja też mam średnie zdanie na temat tej firmy ochroniarskiej. Nie wiem czemu podziękowaliśmy poprzedniej. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby się okazało że ktoś komuś szepnął do ucha i administracja wsadziła "swoją firmę".
Aż ciężko się przyznać do tego, ale zaczynam chyba tęsknić za lux-domem :)
17 mar 2013, 17:07
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Młodzież z gimnazjum imprezuje w okolicznych blokach
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 5964

Re: Młodzież z gimnazjum imprezuje w okolicznych blokach

Bardzo fajny pomysł z tym zapobieganiem i edukacją. Mam tylko nadzieję, że nie rozejdzie się to po kościach i rzeczywiście coś będzie się działo.
09 mar 2013, 12:05
Forum: Pogadanki i pogaduchy
Temat: Jaki materac dla dziecka?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2421

Re: Jaki materac dla dziecka?

Zgadzam się z przedmówcą - tylko lateks jeśli chodzi o łóżeczka dziecięce. Janpol dobra firma tak przy okazji. Mam ich materac.
09 mar 2013, 12:01
Temat: Nowe chodniki
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 2237

Re: Nowe chodniki

Nie widziałam tego jeszcze, muszę zerknąć. Płyta chodnikowa mnie odpowiada. Duża, stabilna. Jeśli są tam jakieś kostki to ja od razu jestem na nie :) Jakoś nie leżą mi one.
Generalnie fajny pomysł z tym, że możemy mieć na to wpływ :)
05 mar 2013, 11:21
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: Związki między LUX DOM a osobami z Zarządu
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6019

Re: Związki między LUX DOM a osobami z Zarządu

To dość ciekawe, że ktoś się rejestruje na tym forum wczoraj, żeby wrzucić jeden post :) Na kilometr pachnie działaniami konkurencji dla Lux Domu. W dodatku wrzuca głupio - faktycznie, wytykanie firmie że wspiera radnych czy uczestniczy w lokalnych inicjatywach to straszna obelga :) Jeśli ktoś miesz...
23 maja 2012, 17:01
Forum: Co jest grane?
Temat: Dzień Dziecka w Wilanowie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1301

Re: Dzień Dziecka w Wilanowie

No i super:) A już myślałam że w tym roku nic nie będzie. Będziemy na pewno! Oby pogoda dopisała bo przy takich upałach to o burzę łatwo:(
18 maja 2012, 16:53
Temat: kupno mieszkania w AvanGarden
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 14838

Re: kupno mieszkania w AvanGarden

Mnie nie pozostaje nic innego jak się podpisać pod tym co już napisano. Nie chciałabym mieszkać gdzie indziej :) I nie mówię tylko o Avangarden ale ogólnie o miasteczku wilanów. osiedle jest spokojne, mieszka się na prawde komfortowo. Sąsiedzi wporządku ;o) Z administracją też da się dogadać. Nic ty...
04 kwie 2012, 16:23
Temat: AKCJA! -"Need For Seed", czyli Elegancka Sarmacka
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3911

Re: AKCJA! -"Need For Seed", czyli Elegancka Sarmacka

Słyszałam, że było ostatnio spotkanie w sprawie upiększenia Sarmackiej:) In-Vi chyba dalej działa. Znajomy od nas z Zarządu opowiadał o wizualizacjach i ma być naprawdę pięknie. Mają być podobno sadzone nawet od razu duże drzewa (brzozy bodajże) :) Mam nadzieję, ze ulica naprawdę będzie się po tym w...
16 maja 2011, 15:15
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: ul.Sarmacka - oświetlenie
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2435

Re: oświetlenie początku Sarmackiej przy rzeczce

Tak jest tragedia, czasem mam wrażenie że Miasteczko Wilanów to Klimczaka, a kończy gdzieś w okolicach Osi Królewskiej. O naszej części ul. Sarmackiej nikt nie pamięta :(
16 maja 2011, 15:12
Temat: Meszki i komary
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 5858

Meszki i komary

Czy radni albo ktoś kto ma cokolwiek do powiedzenia w Gminie, mogliby wpłynąć jakoś na urzędników z Wilanowa by w tym roku wykonać akcję odkomarzania i odmeszkowania na dzikich terenach MW? Mamy już ciepłe dni i nie wiem czy zauważyliście, ale na ścieżce rowerowej wzdłuż kanałku nie da się po prostu...
03 maja 2011, 13:31
Temat: Zameldowanie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1255

Re: Zameldowanie

Tak, tak, kwota przychodzi później listem poleconym ale to nie jest jakaś zabójcza kwota.
03 maja 2011, 13:29
Temat: Ogłoszenia administracji
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1056

Re: Ogłoszenia administracji

Super, dziękujemy. A piasek to jest jakiś specjalny?
Co do pokrowca, kto go będzie rozkładał i zakładał?
03 maja 2011, 13:27
Forum: Pogadanki i pogaduchy
Temat: Wyprawy z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1104

Re: Wyprawy z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi

Po lewej stronie Al. Rz. jest świetny teren, przechodzi się na wysokości Ostoi Wilanów i dalej to już tylko łąki. Sporo osób tam chodzi wybiegać swoich pupili.
03 maja 2011, 13:26
Forum: Zdrowie
Temat: Nowa prywatna przychodnia rusza w Wilanowie
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5543

Re: Nowa prywatna przychodnia rusza w Wilanowie

Fajnie, że jest przychodnia brakowało takiego obiektu tutaj, ale faktycznie reklama nieco szpeci. Pewnie właściciel postawił j z okazji otwarcia. Bądźmy nieco wyrozumiali dla nich, przecież jakoś zareklamować się muszą a wszak bilbordów na szczęście w miasteczku nie ma.

Wyszukiwanie zaawansowane